روسیه ممکن است اعلام ” ضد بحران برنامه برای کمک به اقتصاد در میان قطره های نفت ، Coronavirus

دولت روسیه ممکن است اعلام جدید اقتصادی اقدامات این هفته برای کمک به جبران دو تاثیر کاهش قیمت های نفت و coronavirus روزانه Vedomosti گزارش شده است.

مسکو با توجه به راه اندازی 300 میلیارد روبل (4 میلیارد دلار) از صندوق به عنوان بخشی از یک بزرگتر “ضد بحران” برنامه ریزی برای حمایت از شهروندان و اقتصاد Vedomosti گزارش با استناد به دو ناشناس مقامات فدرال.

بزرگتر طرح ممکن است شامل دستمزد برای جبران آن دسته از افراد تحت coronavirus قرنطینه و معافیت های مالیاتی برای شرکت هواپیمایی و گردشگری و صنایع دو سخت ترین ضربه این بیماری Vedomosti گزارش شده است. صنایع دیگر نیز ممکن است دریافت معافیت مالیاتی, مقاله گفت.

شرکت های دولتی مانند شرکت گازپروم و روس نفت نیز ممکن است اجازه داده شود به تاخیر در پرداخت سود سهام در شش ماه. 2020 روسیه بودجه فدرال شامل دریافت $7.4 میلیارد دلار در سود سهام از شرکت های دولتی. شرکت های دولتی معمولا پرداخت سود سهام در وسط سال.

اقتصاد روسیه به شدت وابسته به قیمت نفت رنج می برد که بزرگترین آنها یک روز افت نزدیک به 30 سال در هفته گذشته. بودجه روسیه توازن در قیمت نفت بالاتر از 40 دلار در هر بشکه در مقابل قیمت های فعلی در پایین $30s.

روسیه می تواند شیر خود را و ثروت صندوق بیش از 120 میلیارد برای کمک به پر کردن هر گونه کسری بودجه در سال آینده این کشور را وزارت مالیه گفت: در هفته گذشته.

گزارش Vedomosti

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>