روسیه راه اندازی تحقیق جدید به ناشر Verzilov او پس از اتمام 15 روز حکم

روسیه راه اندازی کرده است رسیدگی به یک فعال سیاسی و رسانه ای ناشر برای عدم اطلاع رسانی به مقامات او یک پاسپورت خارجی در همان روز او به پایان رسید 15 روز حبس برای ادای سوگند در پلیس.

کمیته تحقیق روسیه است subpoenaed پیوتر Verzilov که منتشر مستقل Mediazona وب سایت به نظر می رسد جولای 7 برای بازجویی روزانه کومرسانت اشاره كند. کمیته تحقیقاتی تایید این کاوشگر به Verzilov اما در غیر این صورت کاهش یافته است, نظر, کاغذ گفت.

Verzilov دارای پاسپورت کانادایی.

احضاریه صادر شده توسط رستم Gabdulin که دسته بسیار مهم موارد و رهبری این تحقیقات را به unsanctioned تظاهرات در مسکو در سال 2012 و 2019, Verzilova مقاله گفت.

پلیس مسکو در 21 ژوئن جستجو خانه Verzilov که همچنین عضو موسس و اعتراض گروه موسیقی پوسی رایوت در ارتباط با رسیدگی به یک unsanctioned اعتراض در جولای سال 2019 به پایان رسید که در بازداشت دسته جمعی. Verzilov گفت که او در استونی در آن روز.

او پس از آن گرفته شده به یک ایستگاه پلیس و سوال در مورد روابط محبوب چهره های مخالف آلکسی Navalny.

پس از آزادی وی بعد از آن در ژوئن 21, Verzilov گفت که او به دنبال یک مرد که سعی در تحریک او را به یک درگیری و پس از آن بلافاصله دستگیر و به اتهام مبارزه با.

هنگامی که وجود دارد هیچ مدرکی از مبارزه با او شد و سپس متهم با فحش و محکوم 22 ژوئن تا 15 روز در زندان بود.

در 2018, Verzilov جلب توجه در سراسر جهان زمانی که او و سه نفر دیگر از اعضای پوسی رایوت فعالان زد بر روی یک فیلد در جام جهانی فوتبال در مسکو در اعتراض به خشونت پلیس. او و دیگران خدمت 15 روز در زندان است.

گزارش کومرسانت و Mediazona

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de