روسیه خواستار عذرخواهی از بلومبرگ بیش از گزارش در مورد پوتین رتبه های پایین

روسیه خواستار عذرخواهی از Bloomberg news agency بیش از یک گزارش منتشر شده در مورد رئیس جمهور ولادیمیر پوتین کم اعتماد رتبه در میان روس ها.

سفارت روسیه در واشنگتن گفت: در یک پست در Facebook که این مقاله توسط بلومبرگ که به استناد یک نظرسنجی ماه گذشته انجام شده توسط روسیه اصلی دولتی ناظر انتخابات که تمام روسیه افکار عمومی مرکز تحقیقات (VTsIOM) بود “نوشته شده به ترویج جعلی نمودار و ایجاد پایدار غلط تصاویر بصری در مورد ‘منفی’ در روسیه است.”

به گزارش بلومبرگ اشاره کرد که تنها 27 درصد از پاسخ دهندگان در این نظرسنجی منتشر شده در تاریخ 27 آوریل به نام پوتین زمانی که خواسته به نام یک سیاستمدار آنها بیشتر اعتماد.

سفارت گفته که “سردبیران بلومبرگ در ادامه برای نشان دادن کامل و بی احترامی برای خوانندگان خود را” پس از “واقعی سطح اعتماد” است 67.9 درصد تعدادی که اشاره به بخش دوم این نظرسنجی که پرسید که آیا به طور خاص مخاطب مورد اعتماد پوتین.

بلومبرگ است نه اظهار نظر علنی در این موضوع است.

این اولین بار نیست VTsIOM است رای گیری در مورد این مسئله شایعه شده به یک منبع تحریک برای رئیس جمهور.

در مارس 2019, VTsIOM اضافه شده بسته بله-یا-هیچ سوالی در مورد اینکه آیا پاسخ دهندگان مورد اعتماد پوتین یک فرمت است که منجر به یک پرش بزرگ را در خود امتیاز.

برخی از منتقدان سوال که چرا آژانس آن تغییر روش و متهم VTsIOM از تسلیم شدن به فشار از کرملین.

VTsIOM مدیر کل والری Fedorov توضیح داد: در آن زمان که تغییر ساخته شده بود به گرد بیشتر تصویر عمومی است که می تواند داده ها “بیشتر قابل فهم برای مخاطبان ما و روزنامه نگاری در جامعه است.”

یک مه 6 نظرسنجی مستقل Levada مرکز قرار داده و در حمایت از پوتین در 59 درصد در ماه آوریل به پایین از 63 درصد در ماه قبل است. این کمترین تایید ثبت امتیاز برای پوتین پس از سپتامبر سال 1999.

دوم Levada نظرسنجی منتشر شده همان روز اما یافت می شود افزایش حمایت از پیشنهاد اصلاحات قانون اساسی که در میان چیزهای دیگر, فعال کردن پوتین به دنبال دو انتخابات ریاست جمهوری نظر.

با توجه به این که نظرسنجی 47 درصد از روس ها به نفع بسته اصلاحات از 40 درصد در ماه مارس است. کسانی که به گفته آنها قطعا در شرکت ملی رای به تغییر قانون اساسی بودند و حتی به احتمال زیاد به حمایت از آنها با 58 درصد گفت: آنها رای “بله.”

نظرسنجی هشدار داد که تازه ترین نظرسنجی انجام شده توسط تلفن به جای چهره به چهره به دلیل coronavirus مربوط به محدودیت های که باعث می شود آن را دشوار است به مقایسه نتایج.

با گزارش ریا نووستی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de