روسیه ارائه می شود ‘دسته دوم’ از جنگنده به سوریه پس از ایالات متحده را متهم به مسکو انتقال جت به لیبی

روسیه تایید کرده است تحویل بیشتر MiG-29 جت های جنگنده به سوریه تنها چند روز پس از نظامی ایالات متحده را متهم کرد مسکو با استفاده از سوریه به انتقال هواپیماهای جنگی به لیبی.

سفارت روسیه در دمشق گفت در توییتر در ژوئن 3 که یک “دسته دوم” پیشرفته میگ 29 جنگنده جت شد به دست ارتش سوریه “در چارچوب همکاری های دفاعی” و در حال حاضر پرواز ماموریت.

سوریه سانا گزارش خبرگزاری on May 30 که نخستین مراسم “پیشرفته و مدرن MiG-29 جت های جنگنده” برگزار شد در روسیه Hmeimim پایگاه هوایی لاذقیه در غرب استان و هواپیما را به پرواز ماموریت بیش از سوریه شروع و در تاریخ 1 ژوئن.

روسیه که مورد حمایت رئیس جمهور سوریه بشار اسد با درجه قدرت و دولت سوریه متهم شده است توسط کشورهای غربی و سازمان ملل محققان و گروه های حقوق بشر از بمباران بی رویه غیرنظامیان و احتمال وقوع جنایات جنگی در این کشور نه سال جنگ داخلی.

تحویل می آید پس از نظامی ایالات متحده در اواخر مارس را متهم کرد مسکو از استقرار هواپیماهای نظامی به لیبی برای ارائه پشتیبانی برای کمک به مزدوران محلی warlord نبرد شمال کشور در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده دولت است.

ایالات متحده آفریقا فرمان گفت: 14 MiG-29 جت های جنگنده و Su-24 جنگنده بمب افکن بودند پرواز به لیبی از طریق سوریه که در آن آنها repainted در Hmeimim پایگاه هوایی برای پنهان کردن هویت خود را.

Vagner گروه نظامی خصوصی پیمانکار اعتقاد بر این نزدیک به کرملین است که به کمک لیبی فرمانده خلیفه Haftar را خودخوانده لیبی ارتش ملی (LNA) در شرق کشور در مبارزه خود را در برابر دولت توافق ملی (GNA) مستقر در پایتخت خبر داد.

یک گزارش سازمان ملل متحد در اوایل این ماه تخمین زده می شود تعداد زیادی از مزدوران روسی در بین 800 و 1200.

مسکو را رد کرده است دولت روسیه است مسئول هر گونه استقرار از Vagner و تکذیب ارسال هواپیما به لیبی.

این LNA را رد کرده است لینک به این هواپیما اگر چه آن را می گوید آن را مرمت برخی از لیبی هواپیما و در حال آماده سازی یک مبارزه هوایی.

اما در ژوئن 3, یک LNA منبع نظامی به رویترز گفت که هواپیماهای جنگی تا به حال زده در نزدیکی غريان, جنوب طرابلس در اولین اذعان استفاده از جنگنده های شرقی توسط نیروهای پس از واشنگتن گفت: روسیه تا به حال عرضه شده جدید MiG-29 و Su-24 جت.

لیبی پاره شده است و جنگ داخلی پس از ناتو حمایت مردمی قیام سرنگون و کشته آفریقای شمالی کشور دیرین دیکتاتوری سرهنگ معمر قذافی در سال 2011 است.

درگیری کشیده شده در چند منطقه ای, بازیگران, با, روسیه, فرانسه, مصر, اردن و امارات متحده عربی حمایت Haftar فرمان.

ترکیه که اعزام نیروهای نظامی هواپیماهای بدون سرنشین و شورشی سوری مزدوران به لیبی در ماه ژانویه, پشتیبانی از دولت در طرابلس در کنار قطر و ایتالیا.

با گزارش رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت