روسیه قطع و گندم و دیگر غلات در صادرات

روسیه وزارت کشاورزی اعلام کرد که در تاریخ 26 آوریل بود که تعلیق صادرات خود را از بسیاری از دانه تا ژوئیه 1 به ظاهر مایکروسافت کردن اخطار از سازمان های بین المللی هستند که درخواست کشورها به اخلال جهانی مواد غذایی زنجیره تامین در طول زمان COVID-19 بیماری همه گیر.

وزارت گفت: روسیه قطع تحت تاثیر قرار محموله های گندم و ذرت و چاودار و جو و meslin است که مخلوطی از گندم و چاودار است.

در آن هیچ اشاره ای به بحران از کروناویروس که آلوده 185 کشورها و مناطق در سراسر جهان و آلوده نزدیک به 3 میلیون نفر از مردم پس از ظهور در مرکزی چین در ماه دسامبر 2019.

منابع از روسیه بزرگترین صادر کننده گندم ادامه خواهد داد به هموطنان اعضای مسکو به رهبری اتحادیه اقتصادی (EES) که شامل پست های دیگر کشورهای شوروی ارمنستان, بلاروس, قزاقستان و قرقیزستان.

رهبران سازمان غذا و کشاورزی ملل متحد (FAO) سازمان بهداشت جهانی (WHO) و سازمان تجارت جهانی (WTO) هشدار داد در یک بیانیه مشترک در اواخر ماه مارس است که “به عنوان کشورهای حرکت به تصویب اقدامات با هدف توقف شتاب COVID-19 pandemic, مراقبت باید گرفته شود برای به حداقل رساندن اثرات بالقوه در عرضه مواد غذایی و یا عواقب ناخواسته در تجارت جهانی و امنیت غذایی.”

انگلیسی, وزیر امور خارجه, برای, محیط زیست, غذا و امور روستایی جورج Eustice گفت: در تاریخ 26 آوریل بود که “هیچ اختلال جدی” به جریان های بین المللی از غذا اگر چه او اذعان کرد که وجود داشته است “موارد” تجارت بودن مختل مثلا کالا از هند است.

روسیه وزارت کشاورزی اعلام کرد, مارس 26 حرکت با گفتن یک مجموعه سهمیه در اوایل این ماه برای صادرات از طریق ژوئن شده بود “به طور کامل خسته شده است.”

مسکو گفته بود سهمیه معرفی شد برای حفاظت از آن منابع ملی و بازار است.

این برنامه جهانی غذا (WFP) گفت: در اوایل ماه آوریل است که در حالی که “اختلال هستند تا کنون حداقل” از COVID-19 بحران تامین مواد غذایی “کافی” و بازار “نسبتا ” پایدار” هراس و یا دیگر تغییرات رفتاری می تواند ایجاد مشکلات عمده.

اما سخنگوی الیزابت Byrs گفت: همراه با انتشار یک برنامه جهانی غذا گزارش که “ما به زودی ممکن است انتظار می رود برای دیدن اختلال در غذا-زنجیره تامین.”

ناشناس ایران شد نقل قول شده در مارس 26 عنوان کرد و گفت که تهران اجازه داده شده بود برای واردات 3 میلیون تن گندم و بیش از نیمی از آن در حال حاضر تخلیه به بنادر ایران.

قزاقستان شاهد تظاهرات بیش از گندم و آرد لوازم و اخیرا گفته است که آن را ممکن است لغو سهمیه گندم و آرد صادرات است.

یک گزارش رویترز گفت: کمتر از 1 میلیون تن از 7 میلیون تن ظرفیت برای ماه آوریل تا ژوئن باقی مانده توسط مارس 25 با توجه به سیل سفارشات بعد از آن صادرات است.

آن را به نقل از تحلیلگران نشان می دهد که در حالی که سهمیه بندی ممکن است به طور رسمی خسته صادرات غلات تا کنون در مارس احتمالا حدود 4 میلیون و 3 میلیون تن بیشتر ممکن است صحبت شود اما احتمالا کشتی در ماه مه و ژوئن.

روسیه صادر شده بیش از 35 میلیون تن گندم و 43 میلیون تن همه دانه در 2018-19 ریا نووستی گزارش داد.

با گزارش رویترز و TASS

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de