روبل سقوط قیمت نفت در میان هرج و مرج در بازار پس از اوپک و روسیه در مقابله فرو می ریزد

روبل روسیه کاهش یافت و به چهار سال اخیر پس از قیمت نفت سقوط پس از فروپاشی مذاکرات میان اوپک رهبر عربستان سعودی و مغبون شریک روسیه است.

روبل سقوط در اوایل مارس 9 5 درصد به 72.72 در برابر دلار آمریکا بدترین میزان از اوایل سال 2016.

قیمت طلا سقوط کرد 20 درصد در باز کردن معاملات در 9 مارس به عنوان نگرانی از عرضه بیش از حد در بازار مطرح و پس از به اصطلاح اوپک+ گروه بندی که شامل روسیه و قزاقستان موفق به رسیدن به یک توافق در وین در هفته گذشته در گسترش خروجی کاهش به تقویت قیمت ها.

بازارهای سهام نیز در یک سقوط آزاد در اوایل مارس 9 با توکیو شاخص اصلی پایین تر از 5 درصد در اوایل معاملات و دیگر بازارهای آسیایی زیر کت و شلوار.

اوپک تحت فشار قرار دادند به کاهش تولید در میان انتظار می رود کاهش در تقاضا به عنوان coronavirus بیماری همه گیر را تهدید به انتقام ویران کردن بر اقتصاد جهان است. کرملین در برابر گسترش به کاهش مقدار و طول زمان به دنبال کارتل.

پس از اختلاف با روسیه, عربستان سعودی راه اندازی شد شروع یک جنگ قیمت و برش و قیمت آن قیمت دلار 4-6 دلار در هر بشکه به آسیا و 7 دلار به ایالات متحده است. قیمت معیار نفت خام برنت معامله شد و در 36 دلار در هر بشکه رسید در حالی که به طور سنتی قیمت پایین تر متحده معیار در قیمت به 32 دلار در هر بشکه رسید.

در سال 2014 قیمت, جنگ, قیمت نفت سقوط کرد و به زیر 30 دلار در هر بشکه رسید.

جفری هالی یک تحلیلگر بازار در OANDA و گفته است که “عربستان سعودی به نظر می رسد قصد تنبیه روسیه است.”

“قیمت نفت…خواهد شد به احتمال زیاد دربسته در محیط بیش از چند ماه آینده به عنوان coronavirus اصطبل رشد اقتصادی و عربستان سعودی باز می شود پمپ و ارائه تخفیف های بزرگ در آن نفت خام نمرات.”

Masayuki Kichikawa Sumitomo Mitusi مدیریت دارایی در توکیو به رویترز گفت که “من فکر نمی کنم هدف نهایی از عربستان به سقوط بازار نفت است. این است بیشتر احتمال دارد یک تاکتیک به روسیه بازگشت به میز مذاکره است.”

“من مطمئن هستم که پشت صحنه ایالات متحده و عربستان سعودی در حال تلاش روسیه برای بازگشت به مذاکره کنند. مشکل این است که ما نمی دانیم که چه مدت طول این پس سرمایه گذاران هیچ چاره ای جز فروش خطر است.”

با گزارش RFE/RL را تاد شاهزاده AFP آسوشیتدپرس و رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im