روحانی می گوید نظامی هوشیار باقی می ماند و پس از تهدید معامله با آمریکا

رئیس جمهور حسن روحانی است به نام ایران و نیروهای مسلح به دنبال ثبات منطقه در حالی که حفظ هوشیاری در برابر “اقدامات تحریک آمیز.”

نظرات در آوریل 24, آمد, پس از چند روز افزایش تنش بین ایران و ایالات متحده بر محور تهدیدات مربوط به دو کشور’ کشتی ها در خلیج فارس.

روحانی شد به نقل از تلویزیون دولتی به گفتن او وزیر دفاع است که این کشور باید “با دقت دنبال استراتژی تضمین ثبات پایدار در منطقه در حالی که حفظ هوشیاری و معتبر حضور در این منطقه است.”

تلویزیون دولتی گزارش داد که روحانی نیز در گفتگو با فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گزارش خبرگزاری اهلبیت (ع) عمده ژنرال حسین سلامی با اشاره به “اقدامات تحریک آمیز توسط خارجی ها در منطقه و نیاز به حفظ هوشیاری در برابر این حرکت.”

سلامی گفت: در آوریل 23 او دستور داده بود نیروهای خود را به هدف قرار دادن کشتی های نیروی دریایی ایالات متحده اگر آنها “خطر اندازد ما کشتی های تجاری,” هشدار داد که آنها “پاسخ خواهد داد هر گونه اقدام قاطع و موثر و سریع اقدام متقابل.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی روز قبل از آن او بود دستور نیروی دریایی آمریکا به آتش در هر کشتی های ایرانی است که آزار و اذیت آن کشتی در دریا.

در اوایل این ماه که ارتش آمریکا گفت: 11 پاسداران نیروی دریایی کشتی های نزدیک به آمریکا کشتی ها در خلیج فارس خواستار حرکت “خطرناک و تحریک آمیز.” تهران سرزنش ایالات متحده آمریکا به این حادثه.

در آوریل 23, ایران, احضار سفیر سوئیس در تهران که نشان دهنده منافع آمریکا در خاورمیانه, کشور, برای شکایت از تهمت و تهدید.

ایران سخنگوی وزارت امور خارجه عباس موسوی گفت که سوئیس فرستاده شد پیام برای تصویب به واشنگتن است که ایران را به شدت به دفاع از حقوق دریایی خود را در خلیج فارس و در پاسخ به هر گونه تهدید با توجه به IRIB news agency.

تضاد بین ایران و ایالات متحده تیز شده است از سال 2018 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از ایران با شش قدرت جهانی و reimposed فلج کننده تحریم.

در ژانویه بالا IRCG فرمانده قاسم سلیمانی کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در عراق و ایران انتقام شلیک موشک در پایگاه های خود در عراق که در آن نیروهای ایالات متحده مستقر شدند.

سپاه بیشتر دامن زده و تنش در آوریل 22 با اعلام راه اندازی اولین بار در کشور نظامی ماهواره به مدار است. اعلام جلب تظاهرات از واشنگتن و لندن و پاریس.

با گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>