روحانی می گوید تهران هرگز بحث به ایالات متحده تحت فشار

رئیس جمهور حسن روحانی می گوید ایران را هرگز مذاکره با ایالات متحده تحت فشار و یا از موضع ضعف و اضافه کرد که تهران به کمک نیاز بود در ایجاد ثبات در خاورمیانه است.

صحبت کردن در فوریه 16 پیش از انتخابات پارلمانی در اواخر این هفته, روحانی نیز به دادگاه تجدید نظر به رای دهندگان به نوبه خود با وجود این واقعیت است که هزاران نفر از مردم که تا به حال ثبت نام برای اجرا رد صلاحیت شده از جمله 90 زمان قانونگذاران.

فوریه 21 رای به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک مسابقه بین تندروها و محافظه کاران پس از شورای نگهبان یک خط سخت بدن که دامپزشکان همه نامزدهای رد صلاحیت ترین طرفدار اصلاحات و کاندیدای میانه.

انتخابات نیز یک آزمون محبوبیت روحانی, نسبی متوسط است که تلاش برای ارائه در وعده برای بهبود زندگی مردم را تحت ایالات متحده تحریم های اقتصادی که گرفته اند شدید تلفات در اقتصاد ایران و ارسال پول ملی انداخت.

ایالات متحده reimposed فلج کننده تحریم ها پس از خروج از عمده آمریکا در سال 2018 است که رد و بدل محدودیت هایی بر برنامه هسته ای ایران برای رفع تحریم ها.

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و استدلال کرد که به لحاظ 2015 هسته ای معامله نمی شد به اندازه کافی دشوار برای جلوگیری از تهران از توسعه سلاح های هسته ای موافقت خود محدودیت هایی را برای آن بالستیک-برنامه موشکی و پایان دادن حمایت خود را برای “proxy” در سراسر خاورمیانه است.

با این حال رهبران ایران بارها و بارها رد مذاکرات بیش از هر توافق نامه جدید گفت: آنها ممکن است تنها در صورتی که ایالات متحده می گرداند به توافق و مشهد.

با اشاره به مغلوب ساختن پیشی جستن ایران, استراتژی روحانی در 16 فوریه گفت: “امریکا با حداکثر فشار نسبت به ایران محکوم به شکست است.”

“ایران هرگز مذاکره تحت فشار…. ما هرگز تسلیم آمریکا فشار و ما نمی خواهد مذاکره از موضع ضعف” او گفت:, و اضافه کرد که جمهوری اسلامی ایران یک روز نیروی خود دشمن برای آمدن به میز مذاکره است.

رئيس جمهور ایران که کشور درگیر شده است در دهه های منطقه ای جنگ پروکسی همچنین گفت که تهران نقش ضروری برای امنیت در منطقه است.

“تامین صلح و ثبات در منطقه حساس خاورمیانه و خلیج فارس غیر ممکن است که بدون ایران در کمک به,” او گفت:.

در اوایل ژانویه, یک ایرانی برترین فرمانده نظامی کشته شد در یک حمله هواپیماهای بدون سرنشین آمریکا در بغداد افزایش تنش در منطقه است. در اقدامی تلافی جویانه ایران هدف پایگاه های مسکن نیروهای ایالات متحده در عراق است.

در کنفرانس مطبوعاتی 71 ساله روحانی را رد کرد, استعفا و قول داد به دیدن او دومین و آخرین مجموعه دوره تا پایان سال آینده است.

رئیس جمهور اذعان کرد او تا به حال ارائه شده برای استعفا پس از دو بار انتخاب شدن و این که ارائه می دهد رد شد آیت الله علی خامنه ای ،

بر اساس گزارش ایسنا تهران-ایرنا رویترز و خبرگزاری فرانسه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>