Rogue روسی کشیش توقیف صومعه با تیپ قزاق جرقه عمومی مرحله نهایی مسابقات با کلیسا

مسکو — کلیسای ارتدکس روسیه در حال تلاش برای گردش به عقب کنترل از یک صومعه در اورال پس از یک روحانی آن را به حالت تعلیق برای سرپیچی از آن coronavirus-پیشگیری سیاست های اشغال مرکب از قزاق سپاه پاسداران است.

پدر سرجی Romanov راهب بزرگ از نزدیکی مردان صومعه که در ستایش دیکتاتور شوروی جوزف استالین و به نام coronavirus غربی طرح آغاز بن بست با مقامات کلیسا در تاریخ 16 ژوئن پس از او در زمان بیش از Sredneuralsk زنان صومعه و نام پیروان خود را به پیوستن به او.

رسانه های محلی گزارش داد که گروهی از قزاقها اعضای یک گروه شبه نظامی با ریشه های تاریخی عمیق در روسیه, محاصره صومعه تا آن رئيسه و راهبه تصمیم به تخلیه آن است.

در بیانیه ای در ژوئن 17, یکاترینبورگ اسقف گفت که رومانوف نشان داده است نافرمانی به کلیسای ارتدوکس روسیه مقامات و نام او را به دنبال توبه و طلب بخشایش برای اقدامات خود را در حالی که یک روحانی در دادگاه بررسی خود را انجام.

“یکاترینبورگ اسقف نماز را تشویق می کند برای به خاطر آوردن پدر سرجی در اطراف بنابراین او با استفاده از این زمان تا زمان بعدی جلسه دادگاه کلیسایی به تغییر راه خود را و توبه” آن را گفت.

رومانوف یک از چهره های برجسته در میان مؤمنان و اطراف یکاترینبورگ روسیه چهارم بزرگترین شهرستان, که در آن برخی از نظر او یک رهبر معنوی Tsarebozhniki یک جدایی طلب فرقه کلیسای ارتدوکس که پیروان عبادت نیکلای دوم آخرین تزار به عنوان یک سنت که دچار مرگ شهید برای آنها و مدافع بازگشت به سلطنت. کلیسای ارتدکس روسیه مقدس آخرین تزار و خانواده اش در سال 2000 اما نه به عنوان شهدای کشته برای ایمان خود را.

Despite calls from the church and Cossack leadership, the renegade cleric is refusing to leave the monastery. (file photo)


با وجود تماس های از کلیسا و قزاق رهبری تبادل نظر روحانی این است که امتناع از ترک صومعه. (عکس)

نیکلای دوم و خانواده اش به قتل رساندند توسط بلشویکها در سال 1918 در یک محوری قسمت است که به کمک انقلابیون کمونیست به دست گرفتن قدرت و افتتاح اتحاد جماهیر شوروی سه سال بعد.

اما رومانوف که سهام تزار را نام خانوادگی است که بسیار بحث برانگیز است. یک افسر سابق پلیس و ارتش گروهبان که گزارش خدمت 13 سال در محکومیت قتل شروع در سال 1985 او علنا به چالش کشیده مسئولین کلیسای ارتدکس روسیه در زمانی که این کشور غالب مذهبی سازمان riven با درگیری های داخلی و به طور منظم در فواصل خود را از رادیکال سیاسی از روحانیت اعضای.

هر کسی که تلاش برای بستن کلیساها خواهد بود نفرین شده و خواهد شد تا تمام قوم و خویش.”

برخی از خبرگزاری اعضای این موسسه ادعا که رهبری کلیسا و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور دولت هستند بیش از حد لیبرال و ناخواسته در بنده به نیروهای خارجی به دنبال تضعیف روسیه و تضعیف آن ارزش های معنوی.

رومانوف در آخرین برخورد با رهبری کلیسا را برانگیخته بود توسط عمومی خود را انکار بیماری همه گیر کوروناویروس که شروع به گسترش در سراسر روسیه در ماه مارس است.

کلیسای ارتدکس روسیه شد و آهسته در واکنش به این ویروس در انتظار تا اواسط ماه مارس به تماس وفادار به جلوگیری از حضور در کلیسا. که تصمیم به پایان رسید هفته داخلی بحث بر شدت همه گیر شد که پیچیده با شک و تردید از بسیاری از اعضای آلاینده عمیقا سلسله مراتبی نهاد.

در یک خطبه در آوریل 26, رومانوف لعنت به همه دولت و کلیسا آمار و ارقام که به حمایت از ممنوعیت ارتدکس روسیه تجمعات و به نام بیماری همه گیر کوروناویروس یک اختراع تهدید که هدف نهایی شد, به منظور تسهیل کاشت ردیابی میکروچیپ در جمعیت روسیه ظاهرا انعکاس یک تئوری توطئه است که در سراسر جهان طنین انداز با وجود اینکه آشکارا نادرست است.

“هر کسی که تلاش برای بستن کلیساها خواهد بود نفرین شده و خواهد شد تا تمام قوم” رومانوف در خطبه گفت که ثبت شد و پس از آن نوشته شده آنلاین.

چند هفته بعد در مه 27, یکاترینبورگ اسقف منع رومانوف از موعظه و راه اندازی یک کاوشگر به رفتار خود با استناد به خود coronavirus کره زمین و دخالت کلیسا در سیاست در طول بیماری همه گیر. یک جلسه در مورد میله میله برای ژوئن 26, اسقف نشین گفت.

در میان افرادی که بنا به گزارش ها معلوم شد در حمایت از rogue روحانی را تصاحب این Sredneuralsk صومعه سابق بود NHL hockey player پاول Datsyuk. یک یکاترینبورگ بومی ورزشکار است صحبت کردن در حمایت از رومانوف پس از کشیش ممنوع شد از خدمات.

“با پدر و برکت بسیاری از سوالات حل و فصل خود” یکاترینبورگ-بر اساس اخبار خروجی Ura.ru به نقل از Datsyuk عنوان کرد و گفت: در 4 ژوئن. “من خدا را شکر که خدا به من داده است و خانواده من مانند یک پدر معنوی.”

با توجه به رسانه های محلی گزارش رومانوف باقی می ماند پر از سوراخ در صومعه انجام خدمات محله های کشیش نشین با وجود رسمی خود را تعلیق. اما حمایت خود را ممکن است لغزش. در اواخر ژوئن 17 منطقه ای قزاق رهبری با صدور بیانیه ای فاصله خود را از راهب بزرگ گفت: تنها “افراد” جامعه آن حمایت او.

همان روز رومانوف ثبت یک مبارز تصویری آدرس که در آن او حاضر به ترک زنان صومعه و ادعا کرد که حمایت کامل از محله های کشیش نشین و حمایت از “33,000 افسران نظامی” که مبارزه در مسکو جنگ در چچن و افغانستان است.

“من نمی خواهد اینجا را ترک کند.” “اجازه دهید پلیس و گارد ملی برای من آمده است. آنها را به صومعه با زور.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de