راجر سنگ جنایات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتقاد کرده است وزارت دادگستری برای رسیدگی به پرونده رئیس جمهور دیرین کاردانی راجر سنگ و توصیه که سنگ خدمت به نه سال در زندان است. که به نظر او, اما او به دروغ آن را پشتیبانی توسط سنگ ادعا کرد “هیچ چیز” و “هیچ کس حتی می توانید تعریف آنچه که او انجام داد.”

وزارت دادگستری خلاصه آن را در این راه در ماه نوامبر هنگامی که هیئت منصفه ارائه آن حکم: “سنگ به جرم پیدا شد انسداد یک بررسی کنگره پنج فقره از اظهارات نادرست به کنگره و دستکاری با یک شاهد.”

همه این اتهامات ریشه از سنگ تلاش برای خنثی کردن خانه هوش کمیته تحقیقات روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016.

مغلوب ساختن پیشی جستن: سنگ درمان ‘بسیار بد’

در فوریه. 10 وزارت دادگستری توصیه می شود یک جمله اعم از 87 ماه به 108 ماه یا حدود هفت تا نه سال گفت: “[o]bstructing چنین بحرانی تحقیقات … اعتصاب در قلب ما دموکراسی آمریکایی.” مغلوب ساختن پیشی جستن اعتراض در توییتر و یک روز بعد به اداره ثبت یک به روز رسانی صدور حکم توصیه یادداشت که در سمت چپ این تصمیم به قاضی — نتیجه چهار دادستان فدرال برای خروج از این مورد است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ستایش دادستان کل ویلیام بار در فوریه. 12 توییت “برای گرفتن شارژ از یک مورد که کاملا خارج از کنترل و شاید باید حتی آورده شده است.” (Barr بعد گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن توييتها در حال ساخت و آن را “غیر ممکن است برای من به انجام کار است.”)

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته متعدد اظهارات به خبرنگاران و در توییتر در مورد سنگ مورد گفت: دوست خود را تحت درمان قرار گرفت “بسیار بد” توسط دادستان. وقتی پرسید که آیا او با توجه به عفو سنگ است که با توجه به محکوم Feb. 20تهمت پاسخ داده:

مغلوب ساختن پیشی جستن, Feb. 12: من نمی خواهم بگویم که هنوز رتبهدهی نشده است. اما من به شما بگویم چه: مردم آزار وحشیانه و به شدت با این افراد فاسد.

و من می خواهم برای تشکر — اگر شما نگاهی به آنچه اتفاق افتاده است, من می خواهم برای تشکر از وزارت دادگستری برای دیدن این چیز وحشتناک. و من نمی صحبت می کنند به آنها را فقط به طوری که شما را در درک. آنها را دیدم horribleness از نه سال حبس برای انجام هیچ چیز نیست. شما قاتلان و مواد مخدر و معتادان; آنها نمی نه سال. نه سال برای انجام کاری که هیچ کس حتی می توانید تعریف آنچه که او انجام داد.

اما دادستان فدرال ابتدا با special وکیل رابرت مولر به وضوح تعریف شده چه سنگ بود و چگونه می توان آن را با دخالت تحقیقات روسیه در انتخابات دخالت.

مولر در نتیجه در مارس 2019 گزارش که “[t]او دولت روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 در فراگیر و سیستماتیک مد” برای کمک به تهمت برنده شدن در انتخابات. روسها این دو روش:

مولر گزارش مارس 2019: برای اولین بار یک نهاد انجام یک کمپین رسانه های اجتماعی که مورد علاقه نامزد انتخابات ریاست جمهوری Donald J. Trump و تحقیر نامزد انتخابات ریاست جمهوری هیلاری کلینتون ، دوم اینکه سرویس های اطلاعاتی روسیه انجام شده کامپیوتر-نفوذ عملیات علیه اشخاص و کارمندان و داوطلبان کار در کلینتون در مبارزات انتخاباتی و پس از آن منتشر شد سرقت اسناد و مدارک.

این روسیه دوم مبارزات انتخاباتی خود موفق به هک کردن عملیات — که منجر به مشکلات قانونی برای مغلوب ساختن پیشی جستن متحد و غیر رسمی مبارزات انتخاباتی مشاور.

انسداد شاهد دستکاری و دروغ

فدرال تحقیقات کشف پیچیده نرم عملیات توسط یک واحد مسئول هوش مجموعه برای ارتش روسیه. اصلی هوش ریاست یا GRU “هک رایانه ها و حساب های ایمیل از سازمان و کارکنان و داوطلبان حمایت از کلینتون در کمپین” به مولر گزارش گفت:. در میان چیزهای دیگر GRU به دست اورد دسترسی به بیش از 30 کامپیوتر در کمیته ملی حزب دموکرات شبکه و “سرقت صدها نفر از هزاران نفر از اسناد و مدارک از خطر بیافتد حساب های ایمیل و شبکه های” این گزارش می گوید.

این GRU سپس علنا منتشر سرقت ایمیل ها و اسناد و مدارک “از طریق دو ساختگی آنلاین personas که در آن ایجاد شده — DCLeaks و Guccifer 2.0 — و بعد از آن از طریق سازمان ویکی لیکس” این گزارش گفت:.

با توجه به مولر گزارش “انتشار اسناد طراحی شده و به پایان رسیده و با دخالت 2016 انتخابات ریاست جمهوری ایالات متحده و تضعیف کلینتون در مبارزات انتخاباتی.” مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز در زمان استفاده سیاسی از هک مواد.

“با توجه به [معاون مبارزات انتخاباتی رئیس ریک] دروازه اواخر تابستان سال 2016 تهمت کمپین برنامه ریزی شده بود مطبوعات استراتژی ارتباطات کمپین ها و پیام ها بر اساس امکان انتشار کلینتون ایمیل توسط ویکی لیکس” این گزارش گفت:.

در سنگ محاکمه دروازه شهادت دادند که در ماه آوریل سال 2016 سنگ به صورت خصوصی به او گفت که “ویکی لیکس می تواند ارسال و یا حذف اطلاعات” است که می تواند کمک به تهمت و مبارزه است. که حدود سه ماه قبل از ویکی لیکس منتشر شد نزدیک به 20 ، 000 DNC ایمیل — اولین سند افسردگی است که در نهایت بیش از بیش از 44,000 ایمیل و 17,000, فایل پیوست, به ویکی لیکس می گوید در وب سایت خود را.

استیو Bannon تهمت سابق مدیر کمپین شهادت در دادگاه است که این کمپین را دیدم سنگ بالقوه آن به عنوان “نقطه دسترسی” به ویکی لیکس.

در اکتبر. 3, 2016 سنگ توییتی “من اعتماد به نفس کل که @ویکی لیکس و من قهرمان جولیان آسانژ را آموزش مردم آمریکا به زودی #LockHerUp.” آسانژ توسط ویکی لیکس’ موسس. که همان روز متی بویل واشنگتن سردبیر Breitbart فرستاده سنگ یک پیام متنی که می گفت: “جولیان آسانژ — چه او کردم ؟ امیدوارم که این خوب است.” سنگ پاسخ داد: “آن است. من می خواهم بگویم Bannon اما آیا او با من تماس بگیر.” چهار روز بعد در ویکی لیکس منتشر شد دسته ای از ایمیل های متعلق به کلینتون در مبارزات انتخاباتی رئیس جان پودستا.

در زمان بررسی کنگره خانه هوش کمیته, در میان چیزهای دیگر در تلاش بود برای تعیین اینکه آیا سنگ به حال دانش خودی از ویکی لیکس’ انتشار این ایمیل ها و اسناد و مدارک.

با توجه به Feb. 10 صدور حکم یادداشت سنگ ساخته شده حداقل پنج اظهارات عمومی از اوت. 8, 2016 به اوت. 18, 2016 که نشان داد او تا به حال یک منبع متصل به آسانژ. این کمیته خواسته سنگ به نام شخص او با اشاره به کسانی که در اوایل تا اواسط ماه اوت اظهارات. سنگ گفت: خانه کمیته آن بود که رادیو میزبان سفت Credico که تا به حال مصاحبه با آسانژ در اوت. 25, 2016.

اما این یک دروغ بود با توجه به شواهد دادستان ارائه شده در دادگاه از جمله Credico شهادت.

“سنگ و Credico حتی بحث در مورد آسانژ تا اوت 19, 2016 زمانی که Credico گفت: سنگی است که او در تلاش بود به کتاب آسانژ در نمایش رادیویی” فوریه. 10 صدور حکم یادداشت می گوید.

سنگ بود و در واقع با اشاره به جروم Corsi, یک محافظه کار نویسنده است. “[T]او واسطه یا backchannel که سنگ اشاره شده در آگوست 2016 اظهارات عمومی بود Corsi” این یادداشت می گوید.

در اوت. 2, 2016, C,orsi گفت سنگ در یک ایمیل که ویکی لیکس برنامه ریزی برای انتشار “بسیار مخرب” اطلاعات در مورد کلینتون.

“کلمه ای است که دوستان در سفارت قصد دارد 2 بیشتر افسردگی. یک مدت کوتاهی پس از من. 2 در Oct. تاثیر برنامه ریزی شده بود بسیار مضر است…. زمان اجازه دهید به بیش از [کلینتون در مبارزات انتخاباتی رئیس] را در معرض در بستر w دشمن اگر آنها آماده به رها کردن ورق گرم [Hillary Rodham Clinton],” Corsi نوشت که در ایمیل. “که به نظر می رسد بازی هکرها در حال حاضر در مورد.”

آن بود که پس از تبادل این و دیگر ایمیل با Corsi در اواخر ژوئیه و اوایل اوت که سنگ شروع به ساخت “یک سری از اظهارات که او در تماس با جولیان آسانژ و که او می دانست که چه اطلاعاتی آسانژ در حال برنامه ریزی برای انتشار است.”

سنگ به عنوان مثال گفت: مخاطبان در Aug. 8, 2016, رویداد برگزار شده توسط غرب, Broward جمهوریخواه سازمان است که او “با ابلاغ آسانژ.” سنگ گفت: گروه “من معتقدم بعدی tranche از اسناد و مدارک مربوط به بنیاد کلینتون اما وجود دارد هیچ گفتن چه اکتبر سورپرایز ممکن است.”

دادستان همچنین ارائه شواهدی وجود دارد که نشان داد که چگونه سنگ را تهدید و مورد آزار واقع شدند Credico در تلاش برای جلوگیری از او را از شهادت در برابر کمیته مجلس و تناقض سنگ را زودتر کمیته شهادت. Credico شهادت دادند که سنگ او را تهدید و با استفاده از منابع به “پدرخوانده” فیلم به فشار او را به صحبت کردن کنگره با توجه به سیاست حساب از محاکمه.

Politico, Nov. 12, 2019: در یکی دیگر از ارز Credico هشدار داد سنگ است که او می تواند تحت پیگرد قانونی قرار برای دروغ برای دادن شهادت نادرست به نمایندگان مجلس. سنگ پاسخ داد: با چندین تهدید در جهت Credico و درمان سگ, بیانکا.

“من قصد دارم به نگاهی است که سگ را از شما دور. نه یک چیزی که شما می توانید در مورد آن انجام دهید یا اینکه شما در حال ضعیف تکه گه” او نوشت ، و در یکی دیگر از سنگ گفت: “اجازه دهید آن را دریافت کنید. آماده شدن برای مرگ cocksucker.”

سنگ تهدیدات که موفق شد در نهایت منجر به خود شاهد دستکاری اعتقاد.

سنگ “مشغول شاهد دستکاری با اصرار Credico یا به تایید این غلط حساب و یا به کمیته که او نمی تواند به یاد داشته باشید مربوط به حوادث و یا به استناد پنجم خود را اصلاح مناسب در برابر خود مقصر شماری برای جلوگیری از شهادت در برابر کمیته” وزارت دادگستری گفت: در آزادی مطبوعات پس از سنگ محکومیت. “Credico در نهایت استناد پنجم خود را اصلاح مناسب در پاسخ به حکم کمیته.”

سنگ نیز دروغ هنگامی که او به خانه کمیته “است که او تا به حال هیچ نوشته و ارتباطات با واسطه و که او تا به حال هیچ نوشته و ارتباطات ارجاع آسانژ” با توجه به Feb. 10 صدور حکم ضبط خبرنگاری.

“در واقع سنگ متعدد رد و بدل پیام های متنی و ایمیل ها در مورد ویکی لیکس با هر دو Corsi (واقعی واسطه) و Credico (فردی که به دروغ سنگ شناسایی خود را به عنوان واسطه),” این یادداشت می گوید.

به عنوان یک نتیجه از سنگ اظهارات نادرست کمیته نمی کند حکم هر گونه اسناد و مدارک از او — که تا به حال یک “تاثیر قابل توجهی” نه تنها در این کمیته بررسی است اما فدرال تحقیقات جنایی.

“هنگامی که FBI شروع به تحقیق در مورد سنگ انجام در سال 2018 به پیام های متنی بین سنگ و Credico از نوامبر 2016 به نوامبر سال 2017 که این کمیته قطعا باید subpoenaed اگر سنگ گفته بود که حقیقت را در مورد وجود آنها رفته بودند” صدور حکم یادداشت می گوید.

سنگ نیز دروغ هنگامی که او به خانه کمیته که او “بپرسید نه واسطه برای انجام هر کاری بر روی سنگ از طرف” این یادداشت می گوید. “در واقع در اوایل ماه جولای سال 2016 سنگ گفت: Corsi به “به آسانژ’ و ‘دریافت در انتظار ویکی لیکس ایمیل.'”

سنگ نیز دروغ گفته که او گفت: “او هرگز مورد بحث و صحبت های او با شخص او به عنوان او … ‘واسط’ با هر کسی که درگیر در مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین” فوریه. 10 صدور حکم یادداشت می گوید. “در واقع سنگ به حال گفتگو با دروازه Bannon و تهمت مبارزات انتخاباتی رئیس پل Manafort در مورد اطلاعاتی که دریافت کرده بود از Corsi و Credico.” همچنین دادستان فدرال فرستاده شده سنگ سوابق تلفن که نشان داد بیش از 150 تماس با Manafort بیش از 120 با گیتس و 60 با مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان سیاسی گزارش شده است.

در ابتدا ارائه خود را در مورد برای سنگ برای خدمت به نه سال زندان دادستان فدرال گفت: “انسدادی انجام” بود “مستقیم و بی پروایی نشان دادن حمله به حکومت قانون است.”

“سنگ نمی شد مجبور به اداي شهادت دروغ قبل از کنگره است. او می تواند گفته اند حقیقت, و یا او می تواند کاهش یافته است دعوت به شهادت در مجموع” این یادداشت می گوید. “به جای سنگ را انتخاب کرد یکی دیگر از گزینه: او به دروغ کنگره و پس از آن او با دستکاری یک شاهد عینی که می تواند در معرض آن نهفته است. سنگ هدف در ابتدا بود به مانع کمیته جستجوی حقیقت است.”

بر خلاف تهمت اظهارات سنگ جرائم تعریف شده در زیر “18 U. S. C. § 1505 (تعداد 1); ساخت متعدد اظهارات نادرست به کنگره در نقض 18 U. S. C. § 1001(a)(2) (تعداد 2-6); و شاهد دستکاری در نقض 18 U. S. C. § 1512(b)(1) (تعداد 7)” با توجه به صدور حکم ضبط خبرنگاری.

عنوان 18 بخش 1505 باعث می شود آن را غیر قانونی اگر کسی “عمدا مانع از” هر گونه اسناد یا “غلطی” هر پاسخ در شهادت قبل از هر گونه بررسی “یا خانه یا هر کمیته یا خانه.” حامل این مجازات بیش از پنج سال است.

عنوان 18 بخش 1001 (a)(2) باعث می شود آن را یک جرم را به “هر مادی نادرست و ساختگی یا جعلی بیانیه و یا نمایندگی” به کنگره یا هر شاخه ای از دولت فدرال است. این نیز حامل یک مجازات تا پنج سال.

عنوان 18 بخش 1512(b)(1) باعث می شود آن را غیر قانونی برای “تاثیر تاخیر و یا جلوگیری از شهادت هر فرد در دفاتر رسمی اقدام.” شاهد دستکاری جدی ترین اتهامات با حمل یک پنالتی از بیش از 20 سال است.

در فوریه. 10 صدور حکم یادداشتی تحت عنوان “جدی بودن جرم” دادستان نقل قول Federalist Papers در خطر دخالت خارجی در انتخابات آمریکا.

“خارجی انتخابات دخالت است ‘کشنده ترین adversar[y] از حزب جمهوری خواه و دولت است.’ Federalist Papers شماره 68 (همیلتون),” این یادداشت می گوید. “تحقیقات در انتخابات دخالت نگرانی ما امنیت ملی یکپارچگی فرایندهای دموکراتیک و اجرای ملت ما قوانین کیفری. این مسائل از برترین دغدغه هر شهروند ایالات متحده است. مانع چنین بحرانی تحقیقات نتیجه اعتصاب در قلب ما دموکراسی آمریکایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Mobil Ödeme Bozdurma Vodafone Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahishtml nullednulled themesMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme