رابرت کنراد ستاره “وحشی, غرب وحشی” می میرد در 84

لس آنجلس (AP) — رابرت کنراد های ناهموار ستیز بازیگر که ستاره دار در بسیار محبوب 1960 مجموعه تلویزیونی “هاوایی چشم” و “غرب وحشی وحشی” درگذشت شنبه. او 84.

این بازیگر در اثر نارسایی قلبی در مالیبو کالیفرنیا, خانواده, سخنگوی جف بالارد گفت. کوچک خصوصی خدمات برنامه ریزی شده برای ماه مارس 1, که می توانست خود را 85 تولد.

“او زندگی زیبا زندگی طولانی و در حالی که خانواده متاثر شده عبور خود او را برای همیشه زنده در قلب خود” بالارد گفت.

با او به نظر می رسد خوب و قوی هیکل, کنراد در حال افزایش بود بازیگر جوان وقتی او انتخاب شد برای سرب در “هاوایی چشم.” او یک شبه ستاره پس از عرضه در سال 1959.

کنراد بازی تام Lopaka, یک جسارت محقق خصوصی که شریک شد تریسی استیل با بازی آنتونی Eisley. آنها در عمل از یک فانتزی اتاق مشرف به استخر در محبوب Waikiki هتل.

دو چشم های خصوصی جایگزین ساده و تحقیقات با کمک از این جزیره شخصیت های رنگارنگ از جمله یک خواننده به نام کریکت بلیک (کانی استیونس) و یک نوع الت موسیقی شبیه گیتار-نواختن راننده تاکسی به نام Kazuo (Poncie Ponce).

پس از پنج فصل با نمایش کنراد رفت به آغوش تلویزیونی شوق از زمان دوره های وسترن اما قطعا در پیچ های مختلف.

در “غرب وحشی وحشی” که عرضه در سال 1965 او James T. غرب مثل جیمز باند که با استفاده از نوآورانه تاکتیک ها و ابزارهای مربوط به اینده (مربوط به اینده برای 1800s به هر حال) به نبرد عجیب و غریب خائنانی. او توانایی کمک راس مارتین Artemus گوردون استاد تغییر قیافه.

شد تا سال 1970.

سری “Baa Baa Black Sheep” به دنبال آن در سال 1976 بود و تقریبا بر اساس زندگینامه دریایی سپاه آس و مدال افتخار دریافت کننده گرگوری “Pappy” Boyington نوشت که از خشن آگهی فرمان او در طول جنگ جهانی دوم است.

کنراد بازی Pappy Boyington پس با نام مستعار چرا که او اغلب نجات خلبانان خود را از عذاب. آوردن او مرسوم شدت به نقش او حتی به پرواز کردن را آموخته.

CBS سریال لذت می برد توسط مرد بینندگان اما نه آنقدر توسط زنان و از آن کاهش یافته و پس از آن فصل اول. آن را دوباره زنده شد در ماه دسامبر سال 1977 به عنوان “گوسفند سیاه و سفید اسکادران” پس از این شبکه جدید نشان می دهد موفق به پیدا کردن مخاطبان است. آن را در ادامه برای یک فصل دیگر.

کنراد در ضمن کامی بلند و موفق تلویزیون حرفه ای با تعداد زیادی نقش در فیلم. پس از یک زن و شوهر از قطعات کوچک خود را در تلویزیون شهرت بالا او را به ستاره شدن, شروع در سال 1966 با “جوان Dillinger” که در آن او با بازی پسر زیبا فلوید. فیلم های دیگر شامل “Murph گشت و گذار,” “راهزنان” (که او نیز کارگردانی), “The Lady in Red” (این زمان به عنوان John Dillinger) و “اشتباه است درست است.”

در همان زمان متوجه شد که مقدار زیادی از زمان برای استدلال است.

در سراسر هالیوود, کنراد به حال شهرت به عنوان یک مشتری دشوار بود و شکایت بیش از یک و نیم دوجین بار به عنوان یک نتیجه از دعوا مشت. بازی خود را در سال 1999 قسمت از مجموعه تلویزیونی “فقط من شلیک” او lampooned خود تهدید سخت-مرد شخصیت. او همچنین برجسته در 1970s تبلیغات برای خود ارضایی باتری با یک باتری خود را بر روی شانه های خیره شوم و محبوب عبارت “من به جرات شما را به دست کشیدن از این است.”

“من تنها در حدود 5-پا-8 و تنها وزن 165 پوند از صبح امروز پس از من در جهان نیست meanest مرد,” او گفت مصاحبه در سال 2008.

“اگر شما با من به سادگی من درمان شما بهتر است,” او اضافه شده است. “اگر شما بی ادب به من خود را قرار داده و روسری ، در اینجا می آید.”

دختر نانسی کنراد که به نظر می رسد در برخی از تصاویر خود را توضیح آن این است: “پدر یک کارگر سخت. اگر مردم پای خود را بکشید او بی تاب می شود. او شروع به رجزخوانی و raving. در آن طول می کشد در حالی که به صبر و حوصله او را کنار گذاشته و به او نشان می دهد که چرا همه چیز ممکن است به خوبی پیش میرود.”

او اغلب شاغل فرزندان خود را در فیلم و تلویزیون را نشان می دهد.

یک مثال بود و در سال 1988 مجموعه تلویزیونی “کوه بالا رنجرز” که کنراد تا به حال پیشنهاد شده bankrolled را با پول خود و کارگردانی. او استخدام فرزندان شین و مسیحی به عنوان شرکت ستاره دختر, Joan به عنوان تهیه کننده و دختر نانسی به عنوان وراج. همسر اول خود را به کار گرفته و مسائل مالی است.

نشان می دهد در مورد یک گروه از مأموران اجرای قانون بود و فیلم برداری در سیرا بالا کوه در نزدیکی دریاچه تاهو.

کنراد بعد فیلم اعتبارات شامل 1996 “صدای جرنگ جرنگ همه راه” با آرنولد شوارتزنگر و 2002 را “مرده بالاتر از زمین.”

او متولد رابرت کنراد Falkowski در شیکاگو در تاریخ 1 مارس 1935. بزرگ و پدر بزرگ خود به حال مهاجرت از آلمان و پدر بزرگ خود را تاسیس چندین مغازه های گوشت در شیکاگو به نام هارتمن.

کنراد نقل مکان کرد و از یکی به دیگری و در 15 او را ترک خانه پدر و مادر خود را برای یک محل شناخته شده تنها به دوست دختر خود را و خود بزرگ مادر بزرگ که گاهی اوقات تغذیه او.

یک بازیکن فوتبال در مدرسه کنراد اول کار بود در حال بارگذاری کامیون. سپس در 18 او را استخدام کرد تا به درایو شیر واگن.

او سعی بوکس و کلوپ شبانه آواز برای زمان قبل از دست خوش پیشامد میشه به اقدام و در نهایت حرکت به هالیوود که در آن او در بر داشت کار به عنوان یک بدلکاری.

جای گل کنراد خانواده درخواست کمک های مالی به Wounded Warrior Project و دریایی سپاه دانش بنیاد

کنراد است که جان سالم به در برد توسط کودکان هشت و 18 نوه.

___

باب توماس در یک زمان و در حال حاضر مرحوم کارمند از آسوشیتد پرس بود اصلی نویسنده این اگهی در گذشت.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت