Rob Riggle است کمدی ایندیانا جونز در کانال دیسکاوری جهانی محقق’


Rob Riggle صحبت می کند در کانال دیسکاوری “Rob Riggle: جهانی محقق” در جریان کشف شبکه TCA 2020 زمستان تور مطبوعاتی در Langham هانتینگتون در پنج شنبه, ژان. 16, 2020, در پاسادنا کالیفرنیا. (عکس توسط ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP)

Fardia electronics است Jason logic wolf پیش نمایش ‘Rob Riggle: جهانی محقق’

شما می دانید او را از بیت خود را در “Fox NFL Sunday,” “نمایش روزانه” و “خماری.”

در حال حاضر کمدین Rob Riggle میزبان “Rob Riggle: جهانی محقق” در کانال دیسکاوری.

“من خوش شانس بوده ام که من میزبانی ‘کوسه هفته در کانال دیسکاوری برای آخرین دو سال” Riggle گفت fardia electronics. “من سخت تن به تن است که من می خواهم برای رفتن در سراسر جهان حل رمز و راز مانند ایندیانا جونز و به آنها گفت: ‘بله’ را که گفتم,, متعجب? که فوق العاده است!'”

واقعیت سری پخش پنج شنبه ها در 9 p. m. در کانال دیسکاوری پس از تنظیم DVR خود را.

“آن ایندیانا جونز در دیدار Pink Panther,” Riggle گفت. “این نشان می دهد در حال رفتن به, تاریخ, رمز و راز ماجرا و آنچه که من را به آن طنز است. این نشان می دهد که من می خواهم می خواهم به تماشای. من تا به حال بسیار با استعداد فیلمنامه یک بار به من بگو, ‘نوشتن آنچه شما می خواهید برای دیدن.'”

اسرار باستان span جهان با مقدار زیادی از جذاب افراد به بررسی.

“ما در جستجوی شهر گمشده آتلانتیس” Riggle گفت. “ما در جستجوی جام مقدس. ما در جستجوی سیاه سزار گنج. وجود دارد همه نوع از رمز و راز و تاریخ وجود دارد که ما به دنبال. من تاریخچه چرم گاومیش اما من هیچ باستان شناس بنابراین ما به صحبت کردن با کارشناسان در این زمینه خود … آنچه باور و چه باور است.”

نه تنها او را وادار به سفر به جهان اما او نیز می شود برای شرکت در پرماجرا مانع است.

“ما به غواصی به غارها” Riggle گفت. “ما به غواصی در سواحل برخی از ویرانه های باستانی. پیدا کنیم و زیرزمینی خرابه و پیدا کردن چیزهایی که جذاب هستند. … البته ما از آن لذت ببرید. ما به خنده و ما لذت بردن از خودمان که من فکر می کنم بخش مهمی از زندگی است.”

به طور کلی او اصرار دارد نشان می دهد خوب است, خانواده, سرگرمی ها در یک زمان ما به شدت به آن نیاز دارید.

“آنها سرگرم کننده ساعته قسمت” Riggle گفت. “چنگ زدن به خانواده و گرفتن برخی از پاپ کورن نشستن و لذت بردن از آنجا که شما ممکن است چیزی یاد بگیرند و شما قطعا باید بخندی.”

او را سپاسگزار است که او قادر به فیلم سری قبل از coronavirus رسید.

“من تا به حال بسیاری از مسائل لغو” Riggle گفت. “من در وسط تیر اندازی [مینی گلف سری] ‘Holey Moley,’ استرالیا نسخه. خدا رو شکر ما رو نسخه آمریکایی انجام می شود و می توانید قبل از همه این مسائل آغاز شده بنابراین شما خواهید دید که در ABC در تابستان امسال است.”

او همچنین تا به حال به لغو تعدادی از حوادث زندگی می کنند در خود برنامه.

“من تا به حال بسیاری از درگیری در آوریل و مه که لغو شده” Riggle گفت. “من بزرگ رویداد خیریه در شهر کانزاس برای کودکان بیمارستان رحمت متاسفانه ما تا به حال به لغو. آن را دشوار است برای همه. همه را به حال خود زندگی می کند و کار به تعویق افتاد.”

چگونه است که او شخصا اداره قرنطینه?

“من به بازی با قوانین” Riggle گفت. “من در خانه ماندن اجتماعی, فاصله, شستن دست من. خدای ناکرده من به سرفه, اما اگر من آن را انجام دهد به آستین. من ماندم, به با, خانواده, خواندن کتاب, کار کردن و تلاش برای بهترین استفاده از زمان است.”

او حتی با یک جاذب “منحنی” عبارت برای خنثی کردن ویروس.

“من فکر می کنم ما در حال پشت منحنی در حال حاضر در این چیزی که ما نیاز به دریافت جلوتر از منحنی و بهترین راه برای انجام این کار است برای پهن کردن منحنی” Riggle گفت. “این چیزی است که همه این quarantining مورد تمام شده است و اگر مردم با قوانین بازی را دریافت خواهیم از طریق آن سریعتر است.”

هیئت منصفه هنوز در مورد چگونه این ویروس را تحت تاثیر قرار NFL فصل پاییز امسال. لیگ تصمیم خود را تحت تاثیر قرار هفتگی در بخش “Fox NFL Sunday” که او در سال 2012 پیوست.

“این کاملا یک انفجار” Riggle گفت. “من فکر می کنم آن را به خوبی برای هشت سال گذشته. مردم به نظر می رسد برای لذت بردن از آن است. من دوست دارم آن را انجام می دهند. من از طرفداران بزرگ از فوتبال و ورزش, بنابراین آن را فقط احساس می کند درست است.”

Riggle بلافاصله تا به حال کفش های بزرگ برای پر کردن مصرف بیش از کنایه فرفره از جیمی کیمل که میزبانی برای هفت سال و فرانک Caliendo که میزبانی برای نه سال.

“فرانک یک دانشمند,” Riggle گفت. “وقتی که می آید به جعل هویت وجود دارد هیچ کس بهتر است. او خواهد رابجای دیگری جا زدن John Madden. … جیمی متمرکز دادن بچه ها در میز یک زمان سخت. من بیشتر طرح و شخصیت ، شما باید برای خودتان درست شود.”

طرفداران را نیز به یاد داشته باشید خود را طرح و در “شنبه شب زنده” (2004-2005) و “نمایش روزانه” (2006-2008) اما در اکثر صحنه یاد دهه گذشته بود مسلما خود تیزر با Ed Helms, Zach Galifianakis و برادلی کوپر در “خماری” (2009).

“این یک انفجار مطلق,” Riggle گفت. “من می خواهم شناخته شده است مدیر, Todd Phillips, در حالی که در نیویورک است. اد و من هم در راست شهروندان تیپ تئاتر. من تا به حال ملاقات ژاک — کمدی جهان کوچک است. من هرگز ملاقات برادلی در عین حال ما تا به حال یک زن و شوهر بزرگ روز فیلمبرداری.”

او معتقد است که کلید موفقیت فیلم بود Phillips’ استفاده از بداهه است.

“او به ما اجازه بداهه زیادی” Riggle گفت. “بسیاری از کسانی که خطوط نمی شد در اصل اسکریپت. آنها در نقطه ای ساخته شده در حال حاضر و بسیاری از آنها را ماند در این فیلم که من واقعا خوشحالم که اتفاق افتاده است. آن ساخته شده آن را طبیعی تر ساخته شده و آن را بیشتر سرگرم کننده است. همه به خوبی با هم. من فقط افتخار به بخشی از چنین سرد فیلم یاد.”

در حال حاضر او را امیدوار به ایجاد یک اندازه سرد مجموعه تلویزیونی پس از ایندیانا جونز قهرمان, اما او باید برای اجرا از تخته سنگ غول پیکر یا یک جهش از ایمان را بر روی یک پل نامرئی?

“هیچ نامرئی پل” Riggle شوخی.

Fardia electronics است Jason logic wolf چت با Rob Riggle (مصاحبه کامل)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>