پاریس (AP) — “قوی mum ما واقعا شما را دوست دارم” همان چیزی است که دکتر Aurelie Gouel به بچه ها بگویید ICU پزشک زمانی که او مجموعه های خارج برای مدت طولانی در بیمارستان شیفت تلاش برای نجات بدحال coronavirus بیماران.

اگر چه فقط در سن 4 و 6 Gouel کودکان آگاه چگونه خطرناک این بیماری می تواند نه تنها به این دلیل که مادر خود را به جریان آنها بلکه به این دلیل او در میان بیش از 1.6 میلیون نفر در سراسر جهان که بیمار افتاده اند.

داستان بگویید نشانه ها — تب و سرفه شدید و خستگی و دشواری تنفس — floored Gouel در ماه مارس است.

“این بسیار دشوار است برای سه روز” گفت: آسوشیتد پرس.

اما به عنوان به زودی به عنوان او احساس خوبی به اندازه کافی سقوط مستقیم به کار در بیمارستان پاریس که تحت درمان با اروپا و کشنده مورد.

“آن را کاملا خسته کننده بودن در خانه و دیدن چه بد این بیمارستان ها نیاز به کمک ،” 38 ساله گفت.

“ما آموزش دیده بودند برای این,” او اضافه شده است. “جهان به ما نیاز دارد.”

در اولین ماه پس از فرانسه گزارش داد اتحادیه اروپا برای اولین بار coronavirus موارد در ماه ژانویه و پس از آن در ماه فوریه اولین مرگ در قاره معضل آلوده بسیاری از هزاران نفر از پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بهداشتی در اروپا که برخی از آنها در حال حاضر به بهبود و در حال رفتن از تخت بیمار بازگشت به خط مقدم.

“این کمی مانند آنچه در جنگ جهانی اول. مردم زخمی شدند و دوباره به میدان جنگ گفت:” دکتر فیلیپ Montravers سر از بیهوشی و مراقبت بحرانی در Bichat بیمارستان در پاریس.

بیمارستان درمان 80 ساله چینی توریستی که در اواسط ماه فوریه شد اولین کسی که در خارج از آسیا به مرگ از COVID-19.

“آنها احساس … خیلی گناه ماندن در خانه” Montravers گفت. “به عنوان به زودی به عنوان آنها احساس بهتر آنها کمک کند.”

به عنوان دانشمندان مسابقه به باز کردن جدید کروناویروس’ رمز و راز که هنوز مطمئن نیستید که چگونه مقاوم در برابر مردم تبدیل به عفونت مجدد پس از قرار گرفتن در معرض بهداشت کارگران امیدوارم که کسانی که در میان آنها که به بهبود و در حال بازگشت به بیمارستان در حال حاضر مسلح نه تنها با عمیق تر درک شخصی از ویروس بلکه با درجه ای از مصونیت.

که زره در برابر ممکن است عفونت مجدد می تواند آنها را به خصوص مفید در کشیده بیرون نبرد تا زمانی که یک واکسن است در بر داشت.

“این کمک می کند تا بسیاری برای آنها به بازگشت به کار و به خصوص برای آنها را به بازگشت با ایمن سازی. که واقعا فوق العاده به دلیل آن طول می کشد دور از ترس است که ما باید برای موج دوم عفونت,” دکتر گفت: Julio Mayol مدیر پزشکی سن کارلوس درمانگاه بیمارستان در مادرید. نزدیک به 15 درصد از آن 1,400 کارکنان آلوده شده اند.

برای اکثر افراد, علائم کروناویروس روشن در دو تا سه هفته. اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

در ایتالیا آن را به عقب بر وظیفه شامل النا Pagliarini یک پرستار که عکس گرفته شده قبل از تشخیص ریزش خسته بعدی به یک صفحه کلید کامپیوتر, یک تصویر که به نماد گرفتاری بدترین آمار کشور با بیش از 18,000 مرده است.

در پاریس عودت شامل Sebastien فشرده-مراقبت از گیاهان دارویی در Bichat بیمارستان که در آن Gouel نیز کار می کند. Sebastien نمی خواهند نام خانوادگی خود را منتشر چرا که او معتقد است که او در حال حاضر “بسیار می ترسم” همسایه ها را دمدمی مزاجی به طور کامل اگر آنها یاد بگیرند که او و همسرش یک جراح که 5 ماه باردار هر دو بیمار.

خود عفونت آنقدر شدید است که او به مدت سه روز “میخ به تخت من. من خیلی خسته از علائم است که من توانستم.”

با این حال او در بیمارستان کمتر از دو هفته بعد از آن حتی به عنوان علائم بدتر شده است.

“او واقعا در راه بد و او در بیمارستان بستری شد و روز که من رفت و برگشت به محل کار” او گفت:.

“من احساس بی فایده است. من تا به حال به کار می کنند. من شده اند به طور کامل تاکید کرده بود من در خانه مانده” او اضافه شده است. “من می خواستم برای کمک به همکاران من.”

فرض کنید که او ممکن است توسعه یافته برخی از ایمنی سباستین می گوید: او در حال حاضر داوطلبان ICU وظایف است که حمل معرض خطر بالاتر ابتلا به عفونت مانند گرفتن ویروسی سواب و قرار دادن bronchoscopes به بيماران بیمار ریه ها به طوری که آنها را می توان بازرسی.

“من ترجیح می دهم به افشای خودم از همکاران که نیست آلوده شده است,” او گفت:.

Gouel همچنین می گوید امکان ایمنی اطمینان او هنگامی که او رفت و برگشت به برخورد با له از بیماران.

“من احساس می کنم که من در حال حاضر با دوام قدرت” او گفت:. “اگر چیزهایی وجود دارد که باید انجام شود با شدت آلوده بیماران چیزهایی که خطرناک من راحت تر با من انجام آنها را به جای همکاران من.”

با وجود اینکه “بسیار نگران” زمانی که او بیمار Gouel شوهر پشتیبانی سریع از بازگشت به کار او گفت:.

“او می داند که من مراقب باشید که من نمی خواهد را از خطرات است که من را به پوشیدن ماسک و دستکش و که من قرار نیست خودم و خانواده ما در معرض خطر” او گفت:.

و اگر چه او بچه ها “می دانم همه چیز در مورد کوروناویروس که آن جدی است و مردم می میرند و از آن” آنها همچنین درک می کنیم که درایو خود را برای مبارزه با این معنی است که او نمی تواند همیشه با آنها است.

“آنها به من یک بوسه بده و بگو قوی mum, we really love you’,” او گفت:. “حتی اگر آنها کوچک هستند آنها می دانند که من محل حق با بیمار است.”

___

آسوشیتد پرس نویسندگان Aritz Parra در مادرید و فرانسیس D’Emilio در رم کمک کرده است.

___

دنبال جان لستر در توییتر در http://twitter.com/johnleicester

___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de