افزایش Coronavirus موارد در ایران و جاهای دیگر باعث ترس همه گیر

ترس از یک بیماری همه گیر کوروناویروس یا شیوع جهانی در حال رشد به عنوان کشورها از جمله ایران و ایتالیا و کره جنوبی در حال مبارزه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است که در چین نشات گرفته.

افغانستان و بحرین و کویت در فوریه 24 گزارش اولین مورد از این COVID-19 ویروس در میان افرادی که تا به حال شده است در ایران که دارای ثبت بالاترین مرگ و میر در خارج از بیماری کانون در چین است.

این semiofficial خبرگزاری ایلنا گزارش داد که 50 نفر مرده بود از این ویروس در مرکزی شهر قم اما معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi رد گفتن یک کنفرانس خبری که در مجموع تعداد موارد تایید شده در حال حاضر در ایستاده بود 61 از جمله مرگ و میر 12.

در همین حال وزیر بهداشت Ferozuddin فیروز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که یکی از سه موارد مشکوک شده بود تایید کرد در غرب استان هرات. Feroz اعلام وضعیت اضطراری در استان هم مرز ایران است.

وزیر گفت: فرد آلوده است 35 ساله که به تازگی از قم, محبوب, محل, مذهبی, مطالعه برای شیعه از سراسر ایران و کشورهای دیگر است که در 120 کیلومتری جنوب تهران.

در خلیج فارس, کویت گفت: سه نفر بودند که در میان 700 تخلیه از شمال شرقی ایران در شهر مشهد در هفته گذشته آلوده به ویروس جدید, دولت, خبرگزاری KUNA گزارش شده است.

بحرین رسانه های دولتی گفت: کشور شناسایی اولین مورد از coronavirus. بحرین خبرگزاری به نقل از وزارت بهداشت عنوان کرد و گفت فرد آلوده شد یک شهروند بحرین ورود از ایران.

در ایران, که در آن بسیاری از عفونت در قم, مقامات را به اعمال محدودیت در فضاهای عمومی و سفر در تلاش برای محدود کردن این بیماری را گسترش.


وزارت بهداشت بسته شده است و مدارس و دانشگاه ها در شهرهای مختلف همراه با فیلم و تئاتر. تئاتر و کنسرت حوادث لغو شده اند. فوتبال حرفه ای بازی برگزار خواهد شد به عنوان برنامه ریزی شده اما بدون تماشاگر.

وزیر بهداشت نمکی آهنگ جدیدی از سعید گفت که در میان کسانی که از درگذشت این ویروس یک تاجر که به طور منظم رفت بین ایران و چین با استفاده غیر مستقیم پرواز در هفته های اخیر.

کشورهای همسایه از جمله عراق و پاکستان و ترکیه و ارمنستان و افغانستان تحمیل کرده اند سفر و مهاجرت محدودیت در جمهوری اسلامی. گرجستان به حالت تعلیق پروازهای مستقیم با ایران است.

در کره جنوبی هفت نفر فوت کرده اند با 833 نفر آلوده — بیشترین تعداد در خارج از چین است. بسیاری از موارد مرتبط شده اند به یک کلیسا در شهر Daegu.

تماشا کنید: Coronavirus نگرانی در ایران در بحبوحه انتخابات

ایتالیا گزارش 150 عفونت با حداقل سه مرگ و میر-بزرگترین شیوع در اروپا است. مقامات مهر و موم کردن بدترین متاثر از شهرها و ممنوع تجمعات عمومی در بسیاری از مناطق شمال از جمله توقف کارناوال در ونیز سعی کنید برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

بیش از 2600 نفر فوت کرده اند از این ویروس در سرزمین اصلی چین با بیش از 75,000 موارد تایید موارد گزارش شده است.

با گزارش Reuters, AP, RFE/RL در گرجستان خدمات, رادیو, رایگان, افغانستان, RFE/RL در ارمنستان خدمات رادیویی فتح

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>