رئیس پارلمان اوکراین می گوید تلاش برای بازگشت به کنترل از کریمه به کیف بخشی از “دشوار است و روند آهسته” است که اوکراین مصمم به حل و فصل.

Dmytro Razumkov سر از Rada Verkhovna این اظهارات را در مصاحبه با RFE/RL در اوکراین که شد منتشر شده در مارس 16.

روسیه به زور در زمان بیش از کریمه در مارس 2014 پس از تصرف نیروهای کنترل استراتژیک sties در دریای سیاه و شبه جزیره سازماندهی یک همه پرسی بود که به رسمیت شناخته شده توسط جامعه بین المللی است.

مدت کوتاهی پس از آن روسیه شروع به حمایت از جدایی طلبان در دو شرقی اوکراین در مناطق دونتسک و لوهانسک. درگیری ها در شرق اوکراین به سمت چپ حدود 13000 نفر کشته و دهها هزاران نفر دیگر زخمی و بی خانمان بیش از 1 میلیون اوکراینی, با توجه به سازمان ملل متحد و مقامات اوکراین.

غرب به تحریم روسیه برای تصرف کریمه و حمایت خود را از جدایی طلبان در شرق اوکراین است.

مسکو را رد می کند تهیه مبارزان سلاح و تامین مالی به جدایی طلبان با وجود نصب شواهد به خلاف. همچنین ادعا می کند که همه پرسی در کریمه مشروع و بدل شده توزیع کنترل بازگشت به اوکراین است.

Razumkov گفت کیف را رها نمی کند, تلاش برای بازگشت کریمه به اوکراین کنترل و نه تلاش به دست آوردن مجدد کنترل جدایی طلبان کنترل مناطق لوهانسک و دونتسک همچنین به عنوان شناخته شده Donbas.

“این یک مشکل است و روند کند اما در همان زمان ما می توانیم این موضوع را در دستور کار و [نمی توانید ترک کنید] در تلاش برای حل و فصل آن را در تمام انواع از راه هایی در سطوح مختلف و نه می تواند به ما در از دست دادن وسیله ارتباطی با سرزمین های اشغالی-هر دو Donbas و کریمه” Razumkov گفت.

اوکراینی جدایی طلب در مناطق تحت کنترل Donbas که پذیرفته اند گذرنامه ارائه شده توسط روسیه اغلب تا به حال هیچ انتخاب Razumkov توضیح داد.

“بسیاری وجود دارد — بسیاری از افرادی که بودند و هستند و باقی خواهد ماند و شهروندان از اوکراین. شرایط آنها خود را در پیدا کردن آنها را وادار به برداشتن گام های شما با اشاره به [گرفتن تابعیت روسیه]. اما شما می دانید که خدای ناکرده ما تا به حال برای پیدا کردن آنچه در آن مانند این است که در کفش خود را” Razumkov گفت.

آمریکا و دیگر مقامات غربی را محکوم کرده اند روسیه را به حرکت به سرعت در مسیر اعطای تابعیت به همه ساکنان دونتسک و لوهانسک به عنوان در حال اجرا در مقابله با تلاش برای رسیدن به صلح است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de