گزارش: روسیه FSB کلی مربوط به 2014 فاجعه MH17

منبع باز و محققان مرتبط بالا به طور کلی در روسیه اصلی اطلاعاتی و امنیتی آژانس 2014 داونینگ مالزی با بیش از 17 شرقی اوکراین است.

یک گزارش منتشر شده به طور مشترک توسط Bellingcat و اخبار سایت خودی در 28 آوریل گفت که سرهنگ ژنرال آندره Burlaka از محکوم به, یکی از مقامات روسیه که در تماس با تجزیه طلبان رهبران شبه نظامیان در شرق اوکراین شد ره و ثبت شده است.

سه روس و یک اوکراین شناسایی شده اند توسط محققان هلندی و هلندی دادگاه شروع دادرسی جزایی علیه آنها در ماه گذشته. هر چهار نفر هستند که در روسیه است.

بسیاری از 298 سرنشین MH17 بودند هلندی شهروندان است. جت بود را قطع کرد و توسط روسیه ساخته شده است surface-to-air missile system که هلندی مقامات بر این باورند مخفیانه حمل و نقل در سراسر مرز روسیه به اوکراین است.

به عنوان بخشی از تحقیقات مقامات هلندی منتشر شد, قطع تماس های تلفنی و به نام برای کمک به شناسایی برخی از افراد شنیده ام در تماس است.

یکی بود و یکی از چهره های کلیدی به نام “ولادیمیر ایوانویچ.” Bellingcat و خودی شناسایی شده او را به عنوان Burlaka که آنها گفت که رئیس کارکنان عملیاتی برای خدمات مرزی سپاه پاسداران فدرال امنیت خدمات شناخته شده به عنوان FSB.

به رسانه ها گفت که آنها تاسیس Burlaka هویت با جستجو در سوابق تلفن, سفر داده ها و مقایسه صدای خود را از مختلف ضبط شده است.

“این FSB کلی است که بالاترین-رتبه بندی مقام شناسایی به عنوان یک فرد مورد علاقه در تحقیقات جنایی را به سقوط MH17,” Bellingcat گفت.

خودی گفت: Burlaka موقعیت در خدمات مرزی سپاه پاسداران قرار می دهد و او را در سلسله مراتب به FSB مدیر الکساندر Bortnikov که پاسخ به طور مستقیم به رئیس جمهور ولادیمیر پوتین.

Burlaka بود “در یک موقعیت بسیار مهم برای نظارت بر حرکت از سلاح از روسیه به اوکراین و در نتیجه می توانست تا به حال به اجازه انتقال از جشن پرتاب موشک که شلیک هواپیمای مسافربری پس از عبور از مرز” Bellingcat گفت.

روسیه بارها هرگونه نقش در سقوط و حاضر به نوبه خود بیش از چهار مرد را به محاکمه در هلند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>