ایالات متحده آمریکا رسانه ها گزارش داد که مقامات امنیتی گفته اند که قانونگذاران روسیه دخالت در سال 2020 انتخابات برای کمک به مبارزات انتخاباتی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

نیویورک تایمز واشنگتن پست و آسوشیتدپرس به طور جداگانه گزارش شده در فوریه 20 که هشدار داده بود در طول یک بسته-درب توجیهی در فوریه 13.

آنها ذکر شده دو نفر از مقامات آشنا با این جلسه که خواست نامش فاش نشود.

این بار گفت: این جلسه خشم تهمت که گفت دموکرات ها را با استفاده از اطلاعات در برابر او.

آمریکا و جامعه اطلاعاتی به این نتیجه رسیدند که روسیه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری 2016 از طریق رسانه اجتماعی مبارزات و هک شدن ایمیل ها از دموکراتیک حساب به افزایش تهمت انتخاباتی و برای صدمه زدن به شانس رقیب هیلاری کلینتون ،

مغلوب ساختن پیشی جستن است به نام نتیجه گیری یک “جعل” است و به شدت رد پیشنهادات تیم خود کار کرده و با آمار و ارقام در انتخابات. روسیه را رد کرده آن را دخالت در انتخابات.

تایمز گزارش داد که در این جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان به چالش مقامات امنیتی و هشدارهای و گفت که رئیس جمهور شده بود سخت در روسیه است.

در جلسه عمومی این هفته FBI مدیر کریستوفر Wray گفت: مجلس نمایندگان قوه قضائیه کمیته که مسکو درگیر در “جنگ اطلاعات” پیش از انتخابات ماه نوامبر از طریق پنهان اجتماعی-کمپین رسانه ای برای تقسیم عمومی و ایجاد اختلاف.

بر اساس گزارش AP, dpa, نیویورک تایمز و واشنگتن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de