گزارش: رهبر چچن قدیروف است مشکوک Coronavirus

رمضان قدیروف کرملین حمایت استبدادی رهبر روسیه در قفقاز شمالی منطقه چچن در حال حاضر تحت آزمایشات پزشکی به دلیل مشکوک به عفونت کرونا ويروسی روسیه, اخبار سازمان های گزارش.

“قدیروف است که مظنون به داشتن coronavirus. او را تحت مشاهدات پزشکی” اینترفاکس به نقل از یک منبع پزشکی در مسکو عنوان کرد و گفت در مارس 21.

بازا مستقل آنلاین آژانس خبری گزارش داد که قدیروف گرفته شد با هواپیما به “یکی از بهترین کلینیک های در مسکو” در 20 مه پس از چچن رهبر نشان داد علائم حاد تنفسی عفونت های ویروسی.

آن گفت: رهبر چچن بوده است مبتلا به پنومونی پس احتمالا آلوده بودن coronavirus. یک مورد شدید از COVID-19 می تواند منجر به ذات الریه.

مقامات را بلافاصله تایید گزارش.

پوشیدن یک دست کت و شلوار محافظ قدیروف در آوریل 20 بازدید گروزنی بیمارستان که در آن coronavirus بیماران در حال درمان. او همچنین شرکت در جمعی نماز.

این گزارش در مورد قدیروف آمده به عنوان مقامات در چچن و همسایه Daghestan را به اعمال محدودیت برای بازداشتن مردم از جمع آوری در گروه آخر این هفته به عنوان عمدتا مسلمان-جمعیت مناطق مناسبت عید فطر اسلامی تعطیلات محلی شناخته شده به عنوان Uraza Bairam به مناسبت پایان ماه رمضان است.

چچنی وزیر کشور روسلان Alkhanov گفت: در تاریخ 21 مه که تمام حرکات به جز برای خدمات اضطراری ممنوع خواهد شد از مارس 23 تا 26 سراسر جمهوری اضافه کرد که تخطی از قانون “مجازات خواهد شد مطابق با قانون است.”

در Daghestan, مقامات اعلام کرد در مارس 21 که دو شهر کیزلیار و Kizilyurt خواهد شد قفل شده است و در طول چهار روز جشن عید فطر. تصمیم گیری در آکتا سرمایه در عین حال گرفته شود.

معمولا مسلمانان جمع آوری در مسجد برای توده نماز به مناسبت عید فطر, اما در بسیاری از جمهوری های شوروی سابق و دیگر کشورهای مسلمانان را در مجموعه ای به مناسبت تعطیلات در خانه به دلیل شیوع.

روسیه در حال حاضر در رتبه دوم بیشترین تعداد گزارش COVID-19 موارد پس از ایالات متحده است.

روسیه در مورد شمارش رز به 317,554 on May 21, در حالی که شمار کشته شدگان صعود به 3,009.

مقامات روسیه متهم شده اند کاهش آن coronavirus میزان مرگ و میر با نسبت مرگ و میر به ذات الریه.

با گزارش اینترفاکس و بازا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de