گزارشگران بدون مرز نگران سرمقاله دخالت در Vedomosti

گزارشگران بدون مرز (RSF) می گوید که نگران دخالت به تحریریه تصمیم گیری در Vedomosti که روزنامه نگاران در کسب و کار روزانه می گویند تضعیف اعتماد در انتشار.

سردبیران روزنامه مسکو شده اند تحت فشار برای تغییر, روزنامه, سرمقاله خط پس از آن خریداری شد و در ماه مارس RSF گفت: در انتشار اخبار در آوریل 24.

RSF به نام تداخل “یک ضربه جدید به روزنامه نگاری مستقل در روسیه” و یک گام بیشتر در تصاحب رسانه های روسی توسط افراد نزدیک به دولت است.

به عنوان مثال RSF گفت: روزانه به تازگی منع از انتشار نظرسنجی از Levada مرکز و یا ذکر نام خود را پس از آن نظرسنجی تحریک کرملین.

جین Cavelier سر از شرق اروپا و آسیای مرکزی دفتر RSF گفت: سازمان تقبیح این نوع فشار می ایستد و توسط هیات تحریریه.

روزنامه نگاران در Vedomosti این هفته علنا متهم اقدام سردبیر آندره Shmarov از تحمیل طرفدار کرملین سانسور و پیشنهاد هیئت مدیره جایگزین او شود.

در سرمقاله ارسال شده در روزنامه, وب سایت روزنامه نگاران شکایت کرده است که Shmarov ممنوع کرده بود انتشار Levada نظر سنجی.

“تغییرات از این نوع تضعیف اعتماد در انتشار” سرمقاله گفت.

Vedomosti رسانه خبرنگار قبلا شکایت کرده است که Shmarov ممنوع منفی پوشش جمهور ولادیمیر پوتین برنامه ای برای تغییر قانون اساسی به او اجازه می دهد برای گسترش حکومت خود را تا 2036. او گفت: هر کسی که مسخره ممنوعیت اخراج می شود.

Shmarov به رویترز گفت او را تهدید به آتش و هر کسی که سرمقاله خود را با تصمیمات خود بود نه نتیجه هر دستورالعمل های داده شده توسط هر کس دیگری از جمله دولت است.

Vedomosti در ادامه انتشار اخبار در افراد است که او متهم شده است از منع او اضافه شده است.

بر اساس گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de