گزارش: مقامات آمریکایی مورد بحث و بررسی انجام اولین آمار آزمون در دهه

واشنگتن پست گزارش کرده است که مقامات آمریکا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت مورد بحث که آیا برای انجام نخستین آزمایش هسته ای, انفجار, از سال 1992.

این روزنامه در 22 مه به استناد یک مقام ارشد دولت رسمی و دو مقام سابق عنوان کرد و گفت این موضوع آمد تا در یک جلسه از ملی-امنیتی در هفته گذشته.

چه چیزی باعث بحث شد آمریکا سوء ظن است که روسیه و چین شده اند انجام پایین-عملکرد آزمایش های هسته ای در سال های اخیر است.

در این جلسه نتیجه گیری نیست با هر گونه توافق برای انجام یک آزمایش هسته ای. تصمیم گیری شد و در نهایت ساخته شده را از دیگر اقدامات در پاسخ و برای جلوگیری از سرگیری تست پست گفت.

جامع هسته ای Test Ban Treaty که ممنوعیت آزمایش هسته ای انفجار هر اندازه شده است تصویب به اندازه کافی کشور را به اثر اما قدرتهای بزرگ جهان توافق کرده اند به رعایت آن شرایط است. ایالات متحده است و نه تصویب آن است.

این پیمان اجازه می دهد تا آزمون برای فعالیت کشورها برای اطمینان از ایمنی و قابلیت اطمینان از زرادخانه خود را به عنوان طولانی به عنوان آنها تولید نمی کند شکافت مواد منفجره عملکرد.

سال گذشته مدیر پنتاگون سازمان اطلاعات باعث به هم بزنید زمانی که او اظهار داشت که روسیه در حال حرکت رو به جلو در حال توسعه جدید nonstrategic سلاح های هسته ای و ممکن است نقض یک آزمون بین المللی ممنوعیت در محل برای چندین دهه است.

“ایالات متحده معتقد است که روسیه احتمالا پیوستن به آزمایش هسته ای توقف در یک شیوه ای سازگار با صفر-عملکرد استاندارد” سپهبد رابرت اشلی گفت: در هادسون موسسه واشنگتن thinktank در مارس 2019.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de