گزارش: Transdniester Tycoon دارای پاسپورت اوکراین, نخبگان املاک در کیف و Odesa مناطق

ویکتور Gusan صاحب بزرگترین کسب و کار در مولداوی را جدایی طلب منطقه Transdniester دارای تابعیت اوکراین و همچنین زمین و مالکیت در کیف و Odesa مناطق اوکراین یک روزنامه نگاری تحقیقی گزارش گروه بیش از آخر هفته.

سابق KGB افسر Gusan کنترل از طریق شرکت های وابسته به او را 600 متر مربع و مستغلات در منطقه Odesa که او با استفاده از به عنوان یک خانه برای تعطیلات با توجه به Skhemy (طرح) در یک سرمایه گذاری مشترک از RFE/RL در اوکراین و UA:Pershy تلویزیون.

آن می ایستد در 6000 متر مربع از زمین که شامل دو اسکله چند ساختمان امنیت, قایق, باغ های انگور, gazebo و یک مهمان خانه.

روزنامه نگاران کشف کردند که پس از تابستان 2019 دادستان در حال بررسی باز کردن به صورت “غیر مجاز ساخت و ساز غیر مجاز در منطقه اشغالی” که اشاره به “به خصوص با ارزش زمین در امتداد رودخانه دانوب”.

او گفته صاحب خواص دیگر یا زمین همراه بانک از رودخانه دانوب و یک ویلا در جاهای دیگر در منطقه Odesa.

یکی دیگر از اقامت با مساحت 275 متر مربع غرفه در 1 هکتار زمین در جزیره از منطقه Odesa.

که اموال ذکر شده است به عنوان تفریحی در دولت املاک و مستغلات رجیستری و اگر چه دولت محلی منطقه می گوید هیچ املاک و مستغلات در جزیره.

Gusan همچنین گفته صاحب زمین خارج کیف که تعیین شده است به عنوان کشاورزی Skhemy یافت اگر چه اوکراین تنها می تواند از نظر قانونی خود و زمین های کشاورزی.

با استناد به منابع ناشناس در وزارت امور خارجه خدمات مهاجرت روزنامه نگاران که یک فرد به تازگی یکی از بازدید Gusan خواص پس از عبور از مرز با استفاده از یک پاسپورت اوکراین با همان نام و نام خانوادگی و تاریخ تولد به عنوان سرمایه دار خیلی مهم.

Gusan نمی پاسخ به درخواست برای نظر در مورد داستان Skhemy گفت.

جدایی طلبان طرفدار روسیه در Transdniester اعلام استقلال از مولداوی در سال 1990 نگرانی که مقامات در کیشینف به دنبال اتحاد با رومانی به عنوان اتحاد جماهیر شوروی از هم پاشید.

جدایی طلبان مبارزه در یک جنگ علیه نیروهای دولتی دو سال بعد که در آن حدود 1000 نفر کشته شدند.

Gusan تاسیس خود کلانتر کسب و کار برگزاری یک سال پس از جنگ با توجه به نیویورک تایمز.

درگیری های منجمد شده از نیروهای روسی مستقر در Transdniester در دوران اتحاد جماهیر شوروی دخالت در کنار جدایی طلبان.

Transdniester استقلال است و نه به رسمیت شناخته شده توسط هر سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده کشور اما مسکو غیررسمی حمایت از جدایی طلبان’ خود اعلام کرد دولت.

این است که عمدتا مخفی, 24 مایل گسترده مولداوی خاک که در مرز اوکراین است.

Gusan است و برگزاری شرکت “در انحصار و کنترل تقریبا در هر جنبه ای از زندگی در Transdniester” با توجه مستقر در ایالات متحده مجله سیاست خارجی.

در این گزارش مدیون ثروت خود را به تجارت غیرقانونی سیگار و الکل و مواد غذایی خیلی از افراد که گفته می شود به پایان می رسد تا قاچاق از Odesa پورت 80 کیلومتر فاصله دارد.

به عنوان بزرگترین کارفرما در قلمرو کلانتر اجرا می شود, سوپر مارکت ها, ایستگاه های گاز, تلفن همراه, شبکه مراکز تناسب اندام کنیاک رسومات و یکی از منطقه دو, شبکه های تلویزیونی.
http://www.miamioh.edu/cas/_files/documents/havighurst/2012/bobick.pdf

Gusan نیز صاحب تیم فوتبال محلی FC Sherrif که نقش از Tiraspol.

با گزارش نیویورک تایمز و سیمی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>