سریع نگاهی به

یک گزارش توسط یک محافظه کار قانونی سازمان در مورد ثبت نام رای دهندگان نرخ در هشت آیووا, شهرستان شده است اشاره به ترویج بی اساس پیشنهادات از تقلب انتخابات.


داستان کامل

در میان آیووا قفقاز بنیانگذار یک گروه محافظه کار و آیووا وزیر امور خارجه جمهوری رفت سر-به-سر در توییتر بیش از رای دهندگان ثبت نام نرخ در دولت است.

سازمان قضایی سازمان دیده بان منتشر شده در Feb. 3 مطبوعاتی که ادعا کرد که “هشت, آیووا, شهرستان باید بیشتر رای دهندگان ثبت نام از آنها واجد شرایط رای دادن جمعیت در سن.” موسس آن تام Fitton ساخته شده همان ادعا می کنند یک روز زودتر در توییتر—, باعث, آیووا, وزیر امور خارجه پل کله به اختلاف یافته به عنوان “ادعاهای دروغین” که “تضعیف اعتماد رای دهندگان در انتخابات است.”

این اتهامات ریشه در زمان حاضر با روشن موضوع: تقلب انتخابات.

Fitton گفت: در مصاحبه با FactCheck.org که خود سازمان اعلام نمی محرمانه تقلب انتخابات در آیووا اما که بود ثاقب تفسیر گسترش کسانی که شعار یافته است.

چارلی کرک از حزب محافظه کار سازمان جوانان نقطه عطف ایالات متحده آمریکا به عنوان مثال در توییتر نوشت: “مرسی: یک روز قبل از آیووا حزبی آن نازل شده است که هشت, آیووا, شهرستان باید بیشتر از بزرگسالان ثبت نام برای رای دادن از رای گیری-سالخورده ساکن وجود دارد … اجازه ندهید تقلب انتخابات سرقت 2020 انتخابات است.”

همان متن را به عنوان کرک tweet به نظر می رسد در Facebook صفحات مانند “راه رفتن به دور دموکرات” و یک گرافیک با عبارت “تقلب انتخابات” مورد استفاده قرار گرفت به مشتری جلب کردن یافته ها در یک Facebook الگوی رفتاری و محافظه کار سایت دروازه دانشمند. Facebook و توییتر پست متهم دموکرات “،” یک وب سایت tediummedia.com گسترش یک داستان در مورد یافته که تیتر بخوانید “تقلب انتخابات پیش رو از آیووا انجمن بیش از 18,000 نام اضافی در رول رای دهندگان.”

اما قضایی سازمان دیده بان را یافته نیست شواهدی از تقلب انتخابات با توجه به کارشناسان که همچنین رقابت این گروه روش.

یک سخنگوی قضایی سازمان دیده بان تایید کرد که این سازمان با تکیه بر دو مجموعه از داده ها: آمریکا آمار و ارقام که نشان داد بخش-های-شهرستان جمعیت شهروند سن رای دادن جمعیت و یا CVAP بر اساس 2014-2018 جامعه آمریکا بررسی پنج سال تخمین می زند و تا سال 2018 در مجموع ثبت نام رای دهندگان برگه از مدیریت انتخابات و رای گیری بررسی توسط ایالات متحده در انتخابات کمک کمیسیون.

با استفاده از به روزترین ثبت نام رای دهندگان و ارقام از آیووا, وزیر امور دفتر بگویید یک داستان متفاوت است. به دنبال در کل رای دهندگان ثبت نام آمار و ارقام به روز شده در فوریه. 3 پنج از هشت شهرستان باید بیشتر از مجموع ثبت نام رای دهندگان از رای گیری-سن شهروندان است. مجموع ثبت نام شامل فعال و غیر فعال رای دهندگان. به دنبال فقط فعال رای دهندگان از دولت های اخیر آمار و ارقام تنها یکی از هشت استان ها — دالاس کانتی — دارای بیش فعال ثبت نام رای دهندگان (59,667) از جمعیت رای گیری-سن شهروندان برآورد سرشماری (57,045).

حتی به طوری که در مقایسه با پنج سال برآورد جمعیت از 2014-2018 با 2020 ثبت نام آمار و ارقام. مسئله بزرگتر این است که با استفاده از قضایی تماشای این روش به عنوان یک بارومتر برای نابکار رفتار است.

David Schultz, یک استاد علوم سیاسی و مطالعات حقوقی در ال روزاریو دانشگاه و استاد حقوق در دانشگاه مینه سوتا گفت: “نمی “می دانم که هر کسی معتبر با استفاده از آنچه قضایی سازمان دیده بان است که با استفاده از به عنوان یک اقدام” برای تعیین تقلب انتخابات.

“این یک سیب و پرتقال نوع مشکل در اینجا” شولتز گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “ما واقعا نمی دانند که [چه] در جوامع مختلف از این شهرستانهای مختلف هستند زیرا این اطلاعات قدیمی هستند.”

به عبارت دیگر ما نمی بتن 2020 جمعیت ارقام برای استان ها نسبت به سال 2020 ثبت نام رای دهندگان آمار و ارقام.

و شولتز گفت: مردم به طور معمول نمی زمان به تماس خود را محلی هنگامی که آنها حرکت می کند — به این معنی که آنها باقی می ماند در رای گیری رول آنها پس از ترک حداقل برای برخی از زمان.

(ثبت نام رای دهندگان در آیووا می تواند تلقی غیر فعال برای مثال اگر آنها رای دادند و یا به روز رسانی اطلاعات ثبت نام خود را در چهار سال span یا اگر برخی از پستها در حال بازگشت به undeliverable به گفته یک سخنگوی وزیر امور خارجه. تحت قانون دولت اگر یک رای دهندگان ثبت شده تلقی غیر فعال به صورت “دو پی در پی انتخابات عمومی” که ثبت نام برای لغو می شود.)

“چگونه آنها حسابداری برای مهاجرت به خارج مهاجرت؟” شولتز که می آموزد روش تحقیق دوره گفت. “اگر یکی از دانش آموزان گراد انجام یک مقاله مثل این و نمی بحث در مورد برخی از این روش مسائل من می خواهم برخی از مشکلات واقعی [با آن].”

جاستین لویت یک استاد حقوق در Loyola Marymount University و تقلب انتخابات متخصص به تازگی نوشت: در مورد این موضوع در یک پست وبلاگ قضایی پس از تماشای صادر حقوقی تهدید به چندین ایالت بیش از رای دهندگان خود را رول.

“ثبت نام یک تعداد از افراد سرشماری برآورد CVAP در حال بررسی برآورد و پیش بینی. در میان چیزهای دیگر: دومی می آید با یک حاشیه خطا” لویت نوشت. “این معیارهای پوشش در دوره های زمانی مختلف. این CVAP برآورد تخمین می زند بیش از یک (معمولا) چند سال دوره اغلب چندین سال پشت هر زمان تصویری از ثبت نام تعداد.”

“اندازه گیری آنها چیزهای مختلف در زمان های مختلف با انواع مختلف سطوح یقین” لویت گفت: در یک ایمیل به FactCheck.org. او گفت: آن را “علم بد به ادعا می کنند که قطع ارتباط بین آن دو عدد به این معنی است که وجود دارد تقلب.”

لویت گفت که برخی از محققان “ممکن است علاقه مند به ثبت نام رای دهندگان رای که تلاش برای ارزیابی زمان ثبت نام به عنوان یک درصد از جمعیت واجد شرایط با استفاده از دو اندازه های مختلف — از EAVS ثبت نام فوری و سرشماری جمعیت تخمین می زند.” اما او گفت: “هر محقق دقیق من می دانم که به طور کامل درک قطع ارتباط بین آن دسته از منابع داده ها و یا تلاش به حساب آنها و یا تنها با استفاده از اقدامات گسترده مقایسه در طول زمان به جای احمقانه ‘100%’ یا ‘زیر 100%’ تمایز قضایی سازمان دیده بان است که در تلاش برای ایجاد.”

Fitton به ما گفت او می ایستد توسط خود سازمان را تجزیه و تحلیل و استناد حقوقی پیروزی این گروه امن به زور نگهداری از رول رای دهندگان. قضایی سازمان دیده بان شکایت لس آنجلس و کالیفرنیا به عنوان مثال و به حل و فصل در سال 2019 در آن شهرستان مورد توافق برای حذف غیر فعال رای دهندگان پس از یک دوره از زمان به موجب ملی ثبت نام رای دهندگان عمل می کنند (و یک سال 2018 تصمیم دیوان عالی کشور که در بر داشت از جمله حذف اجباری است).

حل و فصل اشاره کرد وجود نداشت پذیرش تخلف است. آن نیز ساخته شده است هیچ اشاره ای به تقلب انتخابات.

یادداشت سردبیر: FactCheck.org یکی از چندین سازمان کار با Facebook به کم ارزش کردن اطلاعات غلط به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی. ما داستان های قبلی را می توان در اینجا یافت نشد.

منابع

“قوانین انتخابات آیووا.” قانونی, خدمات, سازمان, مجمع عمومی, Iowa. 2019.

Fitton تام. رئیس جمهور قضایی, سازمان دیده بان. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 5 فوریه سال 2020 است.

آیووا وزیر امور خارجه ، “ایالت آیووا ثبت نام رای دهندگان مجموع | شهرستان.” 3 Feb 2020.

“قضایی هشت, آیووا, شهرستان باید مجموع نرخ ثبت نام بزرگتر از واجد شرایط رای دهندگان جمعیت – حداقل 18,658 نام اضافی در آیووا رای گیری رول.” آزادی مطبوعات قضایی سازمان دیده بان. 3 Feb 2020.

لویت جاستین. قانون, استاد, Loyola Marymount University. ایمیل به FactCheck.org. 4 فوریه سال 2020 است.

لویت جاستین. “در اینجا آمده است آخرین پاکسازی خواسته است.” قانون انتخابات و وبلاگ. 3 Jan 2020.

“رسانه های انتشار: داده های رسمی rebuts ادعاهای دروغین در مورد آیووا ثبت نام رای دهندگان.” آزادی مطبوعات, آیووا, وزیر امور دفتر. 2 فوریه سال 2020 است.

شولتز, David. استاد علوم سیاسی و مطالعات حقوقی در ال روزاریو دانشگاه و استاد حقوق در دانشگاه مینه سوتا است. مصاحبه تلفنی با FactCheck.org. 4 فوریه سال 2020 است.

سرشماری ایالات متحده. شهروند رای گیری جمعیت در سن نژاد و قومیت. 31 Jan 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im