گزارش: ایران ارسال خواهد شد ضبط پرواز از اوکراین جت به پاریس

ایران گفته است سازمان ملل متحد آژانس هواپیمایی که آن را به ارسال جعبه های سیاه و سفید از یک سیم اوکراین هواپیمای جت مسافربری به پاریس برای تجزیه و تحلیل پس از آن امن و امان نامه با کشورهای درگیر در این تحقیقات رویترز گزارش داد.

ایران حاضر به دست ضبط پرواز از خطوط هوایی بین المللی اوکراین, پرواز, که به ضرب گلوله کشته شد در ژانویه 8 در نزدیکی تهران توسط یک ایرانی surface-to-air missile, قتل 176 نفر است.

نزدیک به نیمی از مردم کشته شدند و شهروندان کانادایی یا مقیم دائم کانادا که فشرده ایران به ارسال جعبه سیاه به فرانسه.

دیگر کشورهای درگیر در این تحقیقات در اوکراین و ایالات متحده است.

در ماه مارس ایران گفت: سازمان ملل در حمل و نقل هوایی آژانس که آن را به قرار دادن جعبه سیاه به اوکراین است.

اما در ژوئن 10, یک نماینده از ایران گفت: در یک جلسه مجازی از آژانس شورای حکام که تهران را در حال حاضر ارسال به شدت آسیب دیده و ضبط به BEA هوایی, بررسی حوادث آژانس در فرانسه با توجه به دو منبع به نقل از رویترز،.

“ایران گفت: آنها ارسال خواهد شد و آنها را به پاریس به زودی موضوع به توافق از کشورهای درگیر در این تحقیقات گفت:” یکی از منابع صحبت خواست نامش فاش نشود.

سخنگوی وزیر حمل و نقل کانادا مارک Garneau کاهش یافته است به نظر سوال از جعبه که به پاریس فرستاده اما با اشاره به تعهد ایران در ماه مارس است.

“آنها نشان داد که باز بودن به انتقال جعبه سیاه اما ما می خواهیم به دیدن عمل بتن در بخشی خود را به دیدن آن از طریق” این سخنگوی گفت: با توجه به رویترز.

مقامات ایرانی نمی شد فورا در دسترس است برای دیدگاه خبر داد.

تحت قوانین سازمان ملل متحد ایران را حفظ کنترل این تحقیقات در حالی که ایالات متحده و اوکراین معتبر هستند به عنوان کشورهایی که در آن جت ساخته شد و عمل بود.

بر اساس گزارش رویترز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de