واشنگتن (AP) —

مقامات اطلاعاتی می گویند روسیه است تداخل با 2020 انتخابات سعی کنید برای کمک به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت مجددا انتخاب نیویورک تایمز گزارش داد پنج شنبه.

این بار گفت: مقامات امنیتی گفته قانونگذاران در مورد دخالت در فوریه. 13 بسته-درب جلسه به خانه کمیته اطلاعات. آن گفت: افشای خشم مغلوب ساختن پیشی جستن که با اعتراض دموکرات ها را با استفاده از اطلاعات در برابر او. او berated خروجی مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر روز بعد.

این بار نسبت به گزارش به پنج افراد ناشناس آشنا با این موضوع. آسوشیتد پرس می تواند بلافاصله تایید حساب.

آمریکا و سازمان های اطلاعاتی روسیه دخالت در انتخابات 2016 را از طریق کمپین های رسانه های اجتماعی و سرقت و توزیع ایمیل از دموکراتیک حساب. آنها می گویند روسیه در تلاش برای افزایش مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین و اضافه کردن هرج و مرج سیاسی آمریکا روند. مشاور ویژه رابرت مولر به این نتیجه رسیدند که دخالت روسیه شد “گسترده و سیستماتیک” اما او نمی پیدا کردن یک توطئه جنایی بین روسیه و تهمت و مبارزه است. مغلوب ساختن پیشی جستن است شک نتايج روسیه دخالت.

در خانه توجیهی مغلوب ساختن پیشی جستن متحدان به چالش DNI ارشد انتخابات رسمی شلبی Pierson که تحویل گیری گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن سخت شده است در روسیه بار گزارش شده است. اما تهمت نیز صحبت گرمی از رهبر روسیه و نیروهای خارج از مناطق مانند سوریه که در مسکو می تواند پر کردن خلاء. او تاخیر در کمک های نظامی در سال گذشته به, اوکراین, روسیه دشمن — تصمیم گیری شد که در هسته خود استیضاح.

این بار گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن عصبانی بود که خانه توجیهی ساخته شده بود قبل از پانل رئیس Rep. Adam Schiff که منجر به استیضاح.

مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه به طور رسمی منصوب ریچارد Grenell سفیر ایالات متحده به آلمان و وفادار حامی به جای مگوایر به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی. مگوایر لازم بود به زودی تحت قانون فدرال اقدام کردند. این بار ذکر دو مقامات دولت عنوان کرد و گفت زمان پس از به هوش توجیهی تصادفی بود.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im