گزارش: آلمانی نئو نازی ها آموزش در کمپ تروریستی

آلمانی نئو نازی ها در حال انجام شبه نظامی آموزش با ملی گرایان افراطی گروه در یک اردوگاه در نزدیکی سنت پترزبورگ مجله آلمانی فوکوس گزارش داد در تاریخ 5 ژوئن.

با استناد به آلمانی, منابع امنیتی, کانون گفت: اعضای این حزب راست ملی حزب دموکرات را (NDP) جناح جوانان و نئو نازی ها مسیر سوم تکمیل آموزش در اردوگاه های اجرا شده توسط امپراتوری روسیه جنبش است.

در ماه آوریل ایالات متحده تعیین شده روسیه امپریالیستی جنبش همراه با سه تن از رهبران آن به عنوان تروریست مارک اولین بار طبقه بندی شده است اعمال می شود به یک supremacist ،

تمرکز گزارش آلمانی نئو نازی ها دریافت کرده اند, آموزش استفاده از اسلحه و مواد منفجره و hand-to-hand combat در یک اردوگاه به نام Partizan در نزدیکی سنت پترزبورگ.

چند آلمانی فارغ التحصیلان و همچنین سوئدی و فنلاندی, بعد, پیوست, روسیه مورد حمایت شبه نظامیان جدایی طلب در شرق اوکراین تمرکز گزارش شده است.

مقامات آلمانی گفته تمرکز آنها آگاه هستند از آموزش اما به دلایل قانونی نمی تواند جلوگیری از راست افراطی از سفر به روسیه است.

تمرکز گزارش داد که مقامات امنیتی آلمان معتقدند ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه آگاه است از اردوگاه ها و تحمل آنها است.

روسیه امپریالیستی جنبش توصیف خود را به عنوان یک “ارتدکس روسیه ملی-میهنی و سلطنتطلب سازمان” است که با هدف بازگرداندن استبدادی سلطنت در روسیه است.

این گروه همچنین به دنبال این بیانیه از روسیه به عنوان یک تک قومی دولت محور در آنچه در آن طبقه بندی به عنوان سه شاخه از مردم روسیه — روسیه اوکراین و بلاروس.

حرکت دارای شعبه در سن پترزبورگ مسکو و نیژنی نووگورود و آن شاخه نظامی این Imperial Legion فراهم می کند شبه نظامی سبک آموزش به نئو نازی ها و سفید supremacists.

در مارس سفیر ناتان فروش ایالات متحده آمریکا وزارت امور خارجه هماهنگ کننده مبارزه با تروریسم گفت: روسیه امپریالیستی جنبش به دنبال “به تجمع همفکر اروپایی ها و آمریکایی ها به یک جبهه مشترک در برابر خود تصور دشمنان است.”

بر اساس گزارش مجله تمرکز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de