تنظیم کننده به طور موقت تغییر تکمیلی نسبت های اهرمی برای افزایش بانکی سازمان ها توانایی پشتیبانی از اعتباری به خانواده ها و کسب و کار در نور از coronavirus پاسخ

مارس 15 سال 2020

تنظیم کننده به طور موقت تغییر تکمیلی نسبت های اهرمی برای افزایش بانکی سازمان ها توانایی پشتیبانی از اعتباری به خانواده ها و کسب و کار در نور از coronavirus پاسخ

  • حکام فدرال رزرو سیستم
  • شرکت بیمه سپرده فدرال
  • دفتر حسابرسی ارز

برای انتشار در 5:45 p. m. EDT

بانک فدرال تنظیم مقررات آژانس امروز اعلام کرد به طور موقت تغییر تکمیلی نسبت های اهرمی قانون است. موقت تغییرات را ارائه انعطاف پذیری خاصی موسسات سپرده گذاری برای گسترش ترازنامه خود را به منظور ارائه اعتبار به خانواده ها و کسب و کار در نور از چالش های ناشی از کوروناویروس پاسخ.

صادر شده توسط فدرال رزرو هیئت مدیره شرکت بیمه سپرده فدرال و دفتر حسابرسی از ارز موقت نهایی قانون مجوز موسسات سپرده گذاری را انتخاب کنید به حذف وزارت خزانه داری ایالات متحده اوراق بهادار و سپرده فدرال رزرو بانک ها از محاسبه تکمیلی نسبت های اهرمی. اگر موسسات سپرده گذاری می کند و آن را تغییر دهید تکمیلی نسبت های اهرمی محاسبه آن مورد نیاز خواهد بود برای درخواست از تصویب اولیه آن فدرال تنظیم بانکی قبل از ساخت پایتخت توزیع مانند پرداخت سود سهام به شرکت مادر آن زمانی که محرومیت در اثر است.

این سازمان در حال ارائه این محرومیت موقت برای فعال کردن موسسات سپرده گذاری برای گسترش ترازنامه خود را به عنوان مناسب به عنوان واسطه های مالی و خدمت به مشتریان خود.

تکمیلی نسبت های اهرمی به طور کلی شامل شعب بانک شرکت های هلدینگ با بیش از 250 میلیارد دلار در مجموع تثبیت دارایی. قانون آنها را ملزم به داشتن حداقل درجه 3 درصد اندازه گیری خود را در برابر کل اهرم مواجهه با نیازهای دقیق تر برای بزرگترین و مهمترین سیستمیک موسسات مالی.

تغییر موثر خواهد بود یک بار این قانون منتشر شده است در فدرال ثبت نام خواهد شد و در اثر از 31 مارس سال 2021. نظرات پذیرفته می شود برای 45 روز پس از انتشار در فدرال ثبت نام کنید.

هیئت امروز نیز خواسته برای پیشنهادات و انتقادات در بیشتر مسائل مربوط به موقت نهایی قانون است.

آخرین بروز رسانی: مارس 15 سال 2020

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de