نیویورک (AP) — Boston Red Sox فرار عمده مجازات در لیگ اصلی بیس بال را بررسی روز چهارشنبه با کمیساریای راب مانفرد نتیجه رسید که جهانی 2018 سری قهرمانان’ ثبت نام-سرقت تلاش کمتر فاحش از آستروس’ زمانی که آنها آن را به دست آورد تمام فصل قبل است.

مدیر سابق الکس کورا به طور رسمی به حالت تعلیق coronavirus-تاخیر 2020 فصل — اما فقط برای نقش خود به عنوان یک هوستون نیمکت مربی; Manfred برگزار شده بود و یک پنالتی برای کورا با وجود انگشت او را به عنوان سر دسته از Astros,’ ثبت نام-سرقت عملیات.

Red Sox به روز رسانی وضعیت از ران Roenicke بود که به نام Red Sox مدیر موقت در انتظار نتیجه بررسی است.

“که موقت تگ حذف شده است” رئیس بیس بال افسر خایم بلوم گفت. “ران است که در حال حاضر مدیر ما.”

تنها عضو Red Sox سازمان بود که جریمه شد پخش سیستم اپراتور J. T. واتکینز که به حالت تعلیق در آمد و بدون پرداخت هزینه برای یک سال برای نقض ممنوعیت در بازی استفاده از ویدئو برای شناسایی زمین سیگنال. واتکینز که رد این اتهامات نیز ممنوع از خدمت به عنوان پخش اتاق اپراتور از طریق 2021.

بوستون نیز محروم از آن دور دوم انتخاب کنید در این سال تازه کار, پیش نویس هیچ 52 کلی.

“روشن شود ما در حال گرفتن نیست هر پیروزی دور. تخلف کشف شد و این اشتباه بود و ما برای آن مجازات,” Red Sox جمهور سام کندی گفت: در یک کنفرانس تلفنی با خبرنگاران در حالی که اذعان امداد که ماهها بررسی شده است.

“ما باید برای به دست آوردن اعتماد به, و ما در حال آماده به انجام این کار” کندی گفت:, و اضافه کرد که این تیم را صاحبان عذرخواهی به همتایان خود در یک کنفرانس تلفنی که بعد از ظهر. “ما می دانیم که به عنوان یک سازمان است.”

هر دو بلوم و کندی رد پیشنهادات است که کورا می تواند مورد استقبال قرار — به خصوص اگر بیماری همه گیر کوروناویروس دستمال مرطوب از کل 2020 فصل است. Roenicke که استخدام شد در آستانه بهار آموزش پس از یک تفنگ ساچمهای جستجوی کار امضا شده است تنها برای یک سال است.

“از آنجا که ما راه جدا با Alex ما روشن بود که این ناشی از نقش خود با Astros. که هنوز مورد” بلوم گفت. “همه دلایلی است که ما راه جدا كرده و هنوز در این مورد است.”

مانفرد گفت: در گزارش خود که بوستون را كرده بودند محدود به فصل به طور منظم به عنوان فراگیر به عنوان Astros’ که بارها و بارها با استفاده از یک دوربین در بیرون از محیط به سرقت فو’ علائم در طول اجرا خود را برای سال 2017 قهرمانی و دوباره فصل بعد.

مدیر AJ Hinch و مدیر کل جف Luhnow حالت تعلیق در آمد از طریق 2020 postseason در Jan. 13 و اخراج آن روز آستروس. هوستون جریمه شد 5 میلیون حداکثر تحت لیگ اساسی و از دست آن دو بعد اول و دوم-دور تازه کار, پیش نویس انتخاب.

“بر خلاف Houston Astros’ 2017 انجام است که در آن بازیکنان ابلاغ به خمیر از ستاره شرق منطقه در زمان واقعی و دقیق نوع زمین مورد پرتاب شود واتکینز’ رفتار با طبیعت آن بود بسیار محدود در دامنه و تاثیر” مانفرد نوشت.

30 ساله از تاسکالوسا،, آلاباما, واتکینز یک 2012 فارغ التحصیل از آکادمی نظامی ایالات متحده. گیر انتخاب شد توسط بوستون در 10 دور که سال تازه کار, پیش نویس و در Red Sox سیستم تا سال 2015. او کاهش یافته است, نظر, Red Sox گفت.

واتکینز وارد پیشبرد سراغ اطلاعات و بخشی از کار خود را به رمزگشایی مخالف کوزه’ توالی جلوتر از سری. مانفرد او را به نام “کلید یکی از شرکت کنندگان” در سال 2017 اپل دیده بان حادثه گفت: رله رمزگشایی نشانه هایی از بوستون پخش اتاق به ستاره شرق در ابتدا با یک دونده و سپس با پخش یک مربی ورزشی.

MLB گفت: آن مصاحبه از 65 نفر از جمله 34 گذشته و حال بوستون بازیکنان. مانفرد به این نتیجه رسیدند کورا نمی دانم از واتکینز’ انجام اما “نه به طور موثر ارتباط برقرار Red Sox بازیکنان ثبت نام-سرقت قوانین است.”

یک infielder در بوستون 2007 قهرمانان کورا شده 11 بار در مانفرد تصمیم آستروس که گفت: توسعه فریب دادن سیستم. کورا چپ هوستون به بوستون مدیر پس از 2017 فصل و led Red Sox به یک حق رای دادن-رکورد 108 به طور منظم فصل برنده و سری جهانی عنوان شده است.

اما خرید اینترنتی از Astros بررسی هزینه کورا و تازه استخدام New York Mets مدیر کارلوس بلتران به از دست دادن شغل خود. بلتران ارشد بازیکن در سال 2017 Astros تنها بازیکن شناسایی شده توسط MLB به عنوان شرکت کننده در این طرح به جای یک مانیتور در نزدیکی هوستون ستاره شرق به دریافت تصویری از خود و بازیکنان در یک سطل زباله می تواند به سیگنال شکستن زمین.

Red Sox بازیکنان وعده داده شده بود ایمنی در MLB بررسی اما مانفرد گفت: حتی اگر بازیکنان شده بود موضوع را به نظم و انضباط هیچ یک را باید مجازات شده است.

واتکینز هرگونه تخلف گفتن MLB که هر گونه اطلاعات ارائه شده در طول بازی به دست آمده از پیشبرد سراغ.

مانفرد بود ديپلمات.

“واتکینز نیست ارائه یک توضیح قانع کننده برای اینکه چرا او اطلاعات ارائه شده به بازیکنان در طول بازی متفاوت از اطلاعات ارائه شده قبل از بازی” کمیسر نوشت. “من به طور قابل توجهی مشکل توسط واتکینز¡¦s پذیرش است که او آگاهانه اقدام به پنهان کردن ارتباطات خود را با بازیکنان از این ویدئو مانیتور اتاق.”

___

بیشتر AP MLB: https://apnews.com/MLB و https://twitter.com/AP_Sports

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru