ملکه و Adam Lambert افتخار جهانی COVID-19 ‘قهرمانان’

لندن (AP) — ملکه و خواننده Adam Lambert یک پیام برای کارگران در خط مقدم از COVID-19 مبارزه با: “شما قهرمان هستند.”

Brian May, راجر تیلور و لمبرت به تازگی جمع آوری شده تقریبا به رکورد یک نسخه جدید از ملکه کلاسیک “ما قهرمانیم.”

“شما قهرمان” منتشر شد در اوایل روز شنبه در تمام پخش آنلاين و دانلود خدمات با درآمد حاصل از رفتن به سازمان بهداشت جهانی COVID-19 همبستگی پاسخ صندوق.

“من فکر می کردم این یک راه عالی برای استفاده از این میراث است که ما باید برای انجام برخی از خوب در جهان” می گفت.

“شما می دانید که ما واقعا نیاز به پول ندارد. ما نمی نیاز به هر گونه بیشتر معروف است. ما نیاز به استفاده از آنچه که ما را در بهترین راه ممکن است.”

ممکن است برای انتشار در یک زمان می آید از غم و اندوه بزرگ. گیتاریست در اوایل این هفته از دست یک دوست که او تشبیه بود مثل یک برادر به او به ویروس.

“که نزدیک آن را به من می آیند جسمی” او گفت:, و اضافه کردن آن را به معنای واقعی به مرگ عوارض پخش روزانه در تلویزیون.

“هر یک از کسانی که در یک خانواده تراژدی” می گفت. “هر یک از این افراد از دست دادن یک دوست.

“من فکر می کنم از نظر روانی نژاد بشر در حال رفتن به بسیار آسیب دیده است.”

برای تیلور این آهنگ همچنین دارای اهمیت شخصی خود را به عنوان دختر روری النور تیلور با این نسخهها کار به عنوان یک دکتر در یک بیمارستان لندن.

“او در واقع در این ویدئو با کمی کارت نمایش مشاوره در مورد جداسازی و غیره.”

این موزیک ویدئو را نشان می دهد مراقبان و خط مقدم کارگران از سراسر جهان و همچنین خالی شهرستان صحنه و گروه نمایشی در خانه های خود.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه و روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث شدید یا کشنده بیماری از جمله ذات الریه.

لمبرت که پیوست مسیر خود را از لس آنجلس به خانه فکر می کند این آهنگ واقعا بازدید یک نکته مثبت است که هر کس در این با هم.

“وجود دارد یک حس وحدت است که اتفاق می افتد در سراسر جهان حتی اگر آن را شما می دانید در یک منفی ترسناک زمان” لامبرت گفت. “من فکر می کنم که همه ما درک یکدیگر کمی بیشتر در حال حاضر. و آن را نوعی سیما همه چیز از یک بیت.”

“این تنها از طریق اتصال ما و عشق ما برای هر یک از دیگر در حال رفتن به از طریق آن با هم,” او گفت:.

این گروه امیدوار است که موسسه خیریه واحد ارائه خواهد شد برخی از تسلی پس از همه گیر آنها را مجبور به لغو 27-show UK و اروپا پا از بزرگترین تا کنون در تور.

“این بسیار دلخراش که به آن اجازه دهید بروید. ما باید موکول به سال آینده و همه ما در حال عبور از انگشتان ما. ما نمی دانیم که آیا ما ؟ ما نمی دانیم که اگر آن را به طور مناسب به دست آوردن هزاران نفر از مردم در یک اتاق حتی در 12 ماه از هم اکنون” می گفت.

تیلور همچنان خوشبین است که موسیقی زنده زنده خواهد ماند.

“من نمی توانم باور است که جشنواره ها و موسیقی زنده نمی آمد. بخشی از آن را از ما … DNA واقعا در حال حاضر.”

در ضمن تیلور و ممکن است باقی می ماند در مستند خود را در خانه های مربوطه در انگلستان است. مانند بسیاری ممکن است در تلاش است با از دست دادن آزادی.

“آن را دریافت نمی کند راحت تر به عنوان زمان می شود. از آن بدتر اگر هر چیزی. من احساس می کنم همه چیز را که من در زندگی من بوده است از دور گرفته شده و قرار داده و در جایی که در آن من می توانم آن را رسیدن به” او گفت:.

این همه بد نیست به تیلور اشاره کرد.

“من فکر می کنم مردم پیدا کرده اند و بسیاری از چیزهای خوب را به انجام,” او گفت:. “من فکر می کنم وجود دارد مقدار زیادی بیشتر تماس با ما در درون خانواده و دوستان.”

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>