• 1.1 K

شیوع پنومونی ویروسی آغاز شد که در مرکزی چین در شهر ووهان در پایان 2019 در حال حاضر بیمار هزاران نفر و منجر به بیش از 100 مرگ و میر.

گر چه هنوز ناشناخته دانشمندان را ساخته اند پیشرفت سریع در درک مقصر یک ویروس جدید در coronavirus خانواده که به طور موقت می رود به نام 2019 رمان coronavirus یا 2019-nCoV.

به عنوان ویروس گسترش یافته است اما اطلاعات غلط است ، ما نوشته شده است در مورد چند ساختگی ادعای جدید کروناویروس و ادامه خواهد داد به کم ارزش کردن داستان به عنوان آنها سطح.

در اینجا ما پاسخ برخی از سوالات کلیدی در مورد آنچه که تا کنون شناخته شده در مورد شیوع بیماری و ویروس.

هنگامی که شیوع بیماری شروع و به چه علت است ؟

دانشمندان هنوز در حال کار برای تعیین زمانی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در مردم اما اولین موارد شناخته شده این بیماری رخ داده است در اوایل ماه دسامبر در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در چین مرکزی.

پس از یک رشته از مرموز پنومونی موارد بسیاری از آنها مربوط به غذاهای دریایی بازار فروش بازی های وحشی زندگی می کنند و حیوانات مقامات گزارش شیوع بیماری به سازمان بهداشت جهانی در دسامبر. 31.

توسط Jan. 7 مقامات چینی تا به حال جدا 2019-nCoV به عنوان علت بیماری و مشترک ژنوم چند روز بعد. این اجازه کشورهای دیگر برای تست ویروس و دانشمندان شروع به ابداع درمان و تحقیق در مورد چگونگی شیوع بیماری آغاز شد.

Coronaviruses متنوع هستند که خانواده بزرگ RNA ویروس ها که مشخصه خوشه در سطح خود آنها را شبیه آنها را یک هاله یا تاج زمانی که زیر میکروسکوپ.

اکثر coronaviruses است که آلوده کردن انسان نسبتا خوش خیم و علت خفیف بیماری های تنفسی مانند سرماخوردگی گفت: سوزان Weissیک coronavirus محقق در دانشگاه پنسیلوانیا در یک مصاحبه تلفنی.

اما در سال های اخیر coronaviruses جدید, نابود و لگدمال شده است که به مراتب خطرناک تر به انسان از جمله سندرم حاد تنفسی یا سارس, ویروس است که منجر به شیوع جهانی در سال 2003 و سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERSویروس بود که شناسایی شده در سال 2012.

با توجه به این که سارس در نهایت آلوده بیش از 8000 نفر به قتل 774. از سال 2012 وجود داشته است تقریبا 2500 MERS موارد و 858 مرگ و میر.

این ویروس جدید است که نسبتا شبیه به ویروس سارس — و در همان betacoronavirus زیرگروه به عنوان هر دو سارس و ویروس MERS — اما در نظر گرفته جدید پاتوژن.

چه علائم و چه شدید است که بیماری ؟

این ویروس باعث ذات الریه-مانند بیماری تنفسی است که متفاوت است در شدت اما می تواند کشنده باشد. علائم شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس.

یک گزارش در لانست که تجزیه و تحلیل اولین 41 نفر بستری در بیمارستان برای 2019-nCoV عفونت نشان می دهد که از نظر بالینی این بیماری شبیه به سارس اگر چه کمتر از بیماران به نظر می رسد به اسهال و یا علائم تنفسی فوقانی مانند عطسه و آبریزش بینی و گلو درد.

برخی از افراد نیز گزارش خستگی و حداقل در یک موردیک فرد یافت شده است آلوده اما پاک کردن از هر گونه علائم.

بسیاری از علائم شایع دیگر بیماری های تنفسی بنابراین مگر اینکه یک فرد شده است به ووهان, چین — و یا تماس با کسی که — بیماری بعید است که با توجه به جدید کروناویروس. تست های آزمایشگاهی بر اساس این ویروس ژنتیکی توالی می تواند تایید عفونت است.

به عنوان Jan. 30, 171 نفر کشته شده اند از 8,235 موارد تایید شده در سراسر جهان است. که نشان می دهد تقریبا یک مورد مرگ و میر حدود 2-3%. برای مقایسه سارس کشته و حدود 10 درصد از افراد آلوده, اگر نه بیشتر, در حالی که آنفلوانزای فصلی به طور معمول می کشد 0.1% یا کمتر دیوید Fismanمتخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو گفت: در یک ایمیل.

این ارقام ممکن است به دقت منعکس کننده چگونه خطرناک ویروس است Fisman گفت: از آنجا که این بیماری دوره است که هنوز هم در جریان است برای بسیاری از بیماران است. همچنین احتمال دارد که به مراتب بیشتر از افراد آلوده شده اند اما نه رفته به بیمارستان و یا تا به حال بیماری خود را تایید کرد. برای مثال اگر دو سوم از موارد گزارش نشده گفت: در مورد مرگ و میر ممکن است حدود 1%.

با توجه به این که به عنوان Jan. 28 حدود 20 درصد از موارد تایید شده شده شدید. راهنمایی بالینی از این که حاکی از جدی ترین نگرانی های بیماران در حال توسعه از سندرم زجر تنفسی حاد یا ARDSو سپسيس که هر دو می تواند کشنده باشد.

گزارش اولیه نشان می دهد که در حالی که افراد سالم می تواند به طور جدی بیمارمرگ و میر هستند تا حد زیادی محدود تر و مردمی و کسانی که با شرایط موجود مانند دیابت و بیماری پارکینسون و سیروز کبدی است.

وجود دارد با این حال شده است یک گزارش از 36 سال با هیچ شناخته شده نگرانی های بهداشتی که درگذشت.

چگونه است که این ویروس منتقل می شود و چگونه مسری است ؟

در حالی که ویروس جدید تقریبا قطعا برای اولین بار منتقل شده به مردم از حیوانیآن را روشن از چگونگی پاتوژن گسترش یافته است که این ویروس می تواند از فردی به فرد.

دانشمندان نیست هنوز مطمئن شوید که چگونه این اتفاق می افتد, اما آنها گمان آن است که شبیه به آنفلوانزا است که گسترش این ویروس در سفر از طریق قطرات بزاق زمانی که افراد آلوده سرفه یا عطسه. این است چگونه دانشمندان بر این باورند گذشته coronaviruses مانند سارس و MERS گسترش یافته اند.

دوره کمون یا چه مدت قبل از کسی که آلوده است را نشان می دهد علائم تخمین زده می شود به 2 تا 14 روز, با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. چین پیشنهاد کرده است که ممکن است برای مردم به مسری در این دوره اما CDC هنوز مدرکی برای آن. Fisman به ذکر است که زمان برخی از موارد نیز نشان می دهد پتانسیل بدون علامت انتقال, اما او گفت: بیشتر اطلاعات مورد نیاز برای اطمینان می دانم.

این هم معلوم نیست دقیقا چگونه عفونی ویروس جدید است. چندین گروه از دانشمندان تلاش کرده اند به منظور برآورد 2019-nCoV را اساسی تولید مثل شمارهیا R0 است که متوسط تعداد افراد دیگر یک فرد آلوده فرض کنید هر کس در جامعه حساس است.

با استفاده از انواع روش های متعدد تیم وارد شده اند در آمار و ارقام است که به طور کلی طیف وسیعی از 1.5 به 4 نشان می دهد که توانايی انتقال است که تقریبا در خط با سارس اما زیر که از ویروس سرخک است که R0 از حدود 12 تا 18است و یکی از ترین های عفونی ویروس ها در جهان است.

“با وجود این تنوع روش های گرفته شده وجود دارد قابل توجه ثبات در برآورد از بسیار صالح محققان که به نظر می رسد به سقوط بین 2 و 3” گفت: Fisman.

اولیه برآورد از این که به عنوان مثال پیشنهاد این است که هر فرد آلوده خواهد گسترش این ویروس به 1.4 به 2.5 نفر به طور متوسط در حالی که یک تیم در امپریال کالج لندن ثابت R0 در 2.6. یک گروه در دانشگاه برن در سوئیس محاسبه یک R0 از 1.4 به 3.8و دانشگاه هاروارد محققان Maia Majumder و کنت Mandl برآورد یک رقم بین 2 و 3.1.

همه از برآورد اولیه و محدود اطلاعات موجود که در حال تغییر است و روز به روز. در حالی که آمار و ارقام ارائه برخی از سرنخ که چگونه مسری ویروس است که مهم است به رسمیت شناختن که این ارزش ها لزوما می گویند هر چیزی در مورد چگونه گسترده شیوع خواهد بود.

به عنوان Majumder با اشاره به در توییتر R0 نشان دهنده پتانسیل انتقال نه واقعی انتقال — و که حتی اگر آنفلوآنزای فصلی است نسبتا پایین R0 حدود 1.3 آن باعث می شود میلیون مورد در هر سال در حالی که آمريکا تا به حال یک R0 بین 2 و 5 و منجر به کمتر از 10000 موارد است.

“برنامه ریزی آمادگی و کنترل عفونت به طور موثر می تواند به ارمغان بیاورد شیوع یک رمان متوسط R_0 بیماری به نزدیک حتی در صورت عدم وجود واکسن” Majumder گفت: در یک صدای جیر جیر. “از آنجا که این برآورد از R_0 برای #nCoV2019 باید به عنوان یک تماس به عمل به جای یک دلیل برای هراس.”

که در آن باید موارد گزارش شده?

به عنوان Jan. 30 وجود داشته است 8,235 مورد تأیید اکثریت قریب به اتفاق در چین و بیش از نیمی در هوبئی استان است که به ووهان. بسیاری از دیگر شهرهای چین ثبت کرده اند ده ها تن از موارد از جمله بیش از 100 در شانگهای و پکن است.

متعدد دیگر کشورهای آسیایی مانند ژاپن و تایلند و کره جنوبی و سنگاپور و مالزی و ویتنام گزارش داده اند که حداقل در دو مورد.

آمریکا تایید کرده است و پنج مورد در حال حاضر به عنوان از ژانویه. 29 و کانادا دارای سه. موارد برای اولین بار در اروپا بودند گزارش شده در فرانسه در ژانویه. 24.

با توجه به سرعت شیوع این برگه به زودی از تاریخ اما به روز رسانی در دسترس هستند در یک ابزار تجسم را با هم توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که نیش ترمزی میزند اطلاعات از این که CDC و منابع چینی.

CDC همچنین خود را راه اندازی دولت و جهانی نقشه نشان می دهد محل از موارد تایید شده.

چه اطلاعات ما در مورد ایالات متحده موارد ؟

CDC اعلام کرد اولین آمریکایی در مورد Jan. 21 در یک مرد در 30s که به خانه بازگشت به واشنگتن پس از سفر به ووهان و پس از آن بیمار. او گزارش شده است که در وضعیت مطلوب باقی می ماند و در انزوا در یک بیمارستان در شمال سیاتل به عنوان Jan. 27.

CDC تایید یک مورد دوم در Jan. 24 در شیکاگو ، این زن است که در دهه 60 نیز اخیرا به ووهان; او پایدار است و در بیمارستان بستری است تا حد زیادی به جلوگیری از گسترش بیماری.

هر دو بيمار ندارد علائم تا زمانی که آنها در حال حاضر در ایالات متحده آمریکا

سه نفر بودند اعلام کرد در ژانویه. 26: یکی در آریزونا در آریزونا دولت دانشگاه و دانشجوو دو در کالیفرنیا از جمله یکی در اورنج کانتی و در ووهان ساکن پرواز از طریق فرودگاه بین المللی لس آنجلس.

CDC اعلام کرد در ژانویه. 30 نمونه از فرد به فرد انتقال ویروس در این مورد از شیکاگو به شوهرش که تا به حال سفر به ووهان. این مورد هنوز منعکس در مجموع مورد قبول است.

مقامات بهداشتی مشکوک است که وجود خواهد داشت بیشتر آمریکایی از موارد در طول زمان اگر چه CDC در نظر فوری خطر را برای آمریکایی ها به پایین است.

کجا virus از آمده است ؟

دانشمندان هنوز نمی دانند که منشا این ویروس اما coronaviruses هستند زئونوز ویروس ها و معنی آنها می تواند انتقال از حیوانات به انسان است.

هر دو سارس و MERS coronaviruses شده و آغاز شده در خفاش و ساخته شده و سپس پرش به انسان از طریق حیوانات دیگر — civets و راکون سگ, در مورد سارس و شتر در مورد MERS.

برای 2019-nCoV کارشناسان نیز مشکوک به ویروس سرچشمه در خفاش ها هر چند که هنوز نشان داده شده است. منتشر نشده و تحلیل چند ژنوم ویروسی از بیماران نشان می دهد این ویروس در حدود 80% شبیه به سارس اما سهام حتی بیشتر شباهت — 96% — به سارس-مانند خفاش ویروس.

“این به احتمال بسیار زیاد نشان می دهد این ویروس [آمد] از خفاش” Yize Liیک محقق کار در coronaviruses در ویس آزمایشگاه در دانشگاه پنسیلوانیا به ما گفت.

اما حتی اگر خفاش ها به اصطلاح مخزن برای این ویروس است که لزوما به این معنا نیست که یک خفاش منتقل می شود این ویروس به طور مستقیم به یک انسان است. همانطور که با سارس و MERS وجود دارد می تواند به عنوان و در عین حال ناشناس ميزبان.

“ما باور داریم که متوسط میزبان ممکن است درگیر شود اما ما نمی دانیم و نمی دانیم چه حیوانی” گفت: Kristian اندرسناستاد بیماری های عفونی ژنتیک در موسسه تحقیقات ابتدایی موسسه در ایمیل.

دانشمندان نیز شده اند مقایسه ویروسی توالی از بیماران متعدد شروع به درک که این ویروس برای اولین بار پدید آمده و چگونه شیوع اول آشکار شد.

یک تجزیه و تحلیل از اندرسنبه عنوان مثال پیدا کردم که داده است “بسیار مطرح” از یک مقدمه به جمعیت انسانی پس از انسان به انسان انتقال.

یکی دیگر از ارزیابی از دانشگاه ادینبورگ اندرو Rambautبر اساس ژنوم ویروسی از 42 بيمار برآورد ویروس تا ظهور در اواخر ماه نوامبر.

آنچه که در چین انجام می دهند برای مبارزه با شیوع و چگونه است که بقیه جهان در پاسخ?

چین بسته بازار غذاهای دریایی در ووهان که مشکوک است از گسترش این ویروس در Jan. 1.

دولت اقدام به کمربند خاموش کل شهرستان حدود سه هفته بعد درست قبل از سال جدید قمری لغو هوا و سفر با قطار در داخل یا خارج از ووهان و بستن تمام حمل و نقل عمومی در داخل شهر. حمل و نقل مستند شده و توسعه یافته به شهرهای دیگر در همان استان موثر بر حدود 56 میلیون نفر است.

از جمله قرنطینه تلاش این قدر بی سابقه و آن باقی مانده است دیده می شود که چگونه موثر آنها در محدود کردن گسترش ویروس. شهردار ووهان اذعان کرد که به عنوان بسیاری از 5 میلیون نفر سمت چپ ووهان قبل از این مستند قرار بود به اثر است که ممکن است تضعیف مقدار از ارزش آن است. برخی از کارشناسان همچنین پیشنهاد کرد که این استراتژی می تواند نتیجه معکوس اگر محدودیت های مسافرتی آن را مشکل تر برای ارائه تجهیزات.

در Jan. 26 چین نیز ممنوع فروش حیوانات وحشی تا وقوع برطرف.

چند کشورهای همسایه از جمله مالزی و مغولستان را آغاز کرده اند که محدود کردن سفر از چین در حالی که دیگران از جمله آمریکا شروع به تخلیه شهروندان از ووهان. هنگ کنگ اعلام کرده است از آن خواهد شد توقف راه آهن حمل و نقل از سرزمین اصلی چین و کاهش تعداد پروازها در نیم.

در Jan. 30 اعلام کرد که شیوع این بیماری یک اورژانس بهداشت جهانی و یا آنچه که رسما شناخته شده به عنوان یک اضطراری برای بهداشت عمومی در نگرانی های بین المللی و یا PHEIC. این تصمیم هشدار سازمان ملل به وخامت اوضاع و ساخته شده بود که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: در درجه اول به دلیل آنچه اتفاق می افتد در خارج از چین است. “ما بزرگترین نگرانی این است که پتانسیل برای این ویروس به گسترش به کشورهای ضعیف تر سیستم های بهداشتی و که در حال آمادگی برای مقابله با آن,” او گفت:.

برای آن بخش CDC شروع غربالگری مسافران در پرواز از ووهان نشانه هایی از عفونت در ایالات متحده فرودگاه در Jan. 17 و در روند آزمایش مردم برای موارد مشکوک این بیماری است. به عنوان Jan. 29 آژانس گفت که آن را تا به حال شناسایی شده و در مجموع 165 موارد مشکوک در سراسر 36 متحده از جمله 5 مورد تأیید و 68 منفی.

در Jan. 27, CDC نیز صادر سطح 3, سفر هشدار, بالاترین, مشاوره مسافران برای جلوگیری از “همه غیر ضروری سفر” به چین است. قبلا آژانس تا به حال تنها به مردم توصیه می شود برای جلوگیری از سفر به ووهان یا هوبئی استان.

چه چشم انداز برای شیوع?

آن است که هنوز خیلی زود به بگویید چگونه شیوع گشوده خواهد شد از جمله چگونه آن را ممکن است آخر چگونه گسترده این ویروس تبدیل خواهد شد و در نهایت مرگ و میر.

اما در حالی که ووهان coronavirus بسیار مورد در سطح جهانی برای تقریبا همه آمریکایی آنفلوانزای فصلی است که بیشتر در خطر سلامت. به عنوان ایان Lipkinمتخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا بود که به طور فعال درگیر در پاسخ به سارس بیماری گفت که واشنگتن پست آنفولانزا ادعا می کند به 40,000 30,000 آمریکا زندگی می کند در هر سال است. “این بسیار بعید است,” او گفت: “که این را تا رسیدن به سطح است که ما سالانه از دست دادن به آنفولانزا.” CDC تخمین می زند بیش از وجود دارد 34,000 آنفولانزا مربوط به مرگ و میر در ایالات متحده در 2018-19 فصل آنفولانزا.

همانطور که ما قبل از نوشته وجود ندارد 2019-nCoV واکسن هنوز در دسترس است برای مردم را به استفاده از. یک آزمایشگاه در هنگ کنگ اعلام کرد در ژانویه. 28 که آنها در حال حاضر توسعه یافته, یک, کند, اما آن را هنوز ماه برای آزمایش این واکسن بر روی حیوانات و یک سال اضافی برای انجام آزمایش های بالینی قبل از آن خواهد بود آماده برای استفاده است.

دیگر محققان در سراسر جهان از جمله در آمریکا نیز مسابقه برای ایجاد یک واکسن اما جدول زمانی یکسان هستند. حتی با پیگیری سریع آن را تقریبا قطعی هیچ واکسن آماده خواهد شد برای یک سال دیگر که به احتمال زیاد به معنی این شیوع نتیجه گیری خواهد شد بدون بهره گیری از یک.

با توجه به CDC بهترین راه برای جلوگیری از عفونت کرونا ويروسی است که به انجام همه چیز است که معمولا باید انجام دهید برای جلوگیری از ویروس های تنفسی از جمله شستن دستها با صابون اجتناب از لمس کردن صورت خود را و اجتناب از کسانی که بیمار هستند.

وجود دارد بدون نیاز به مردم در ایالات متحده به پوشیدن ماسک صورت مگر کسی که شما با 2019-nCoV و یا مراقبت های بهداشتی کارگران است درمان کسی که آلوده است. پزشکان و دیگر ارائه دهندگان خدمات باید با استفاده از تخصصی ماسک که در واقع می تواند فیلتر کردن بسیاری از ذرات ویروسی. پایه فولاد ماسک نیست بی ارزش — برای کسانی که در مناطق شلوغ چین آنها ایده خوبی است زیرا آنها محدود خواهد شد و برخی از قرار گرفتن در معرض — اما آنها به خصوص محافظ.

به روز شده در آذر. 30: این داستان به روز شده است تا منعکس کننده که که اعلام جدید کروناویروس یک اورژانس بهداشت جهانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im