Q&A در Coronavirus همه گیر

یادداشت سردبیر: این نسخه به روز شده از یک Q&A ما منتشر Jan. 30. بسیار تغییر کرده است پس از آن.

شیوع پنومونی ویروسی آغاز شد که در مرکزی چین در شهر ووهان در پایان 2019 است بیمار بیش از 200 ، 000 نفر و منجر به بیش از 8000 مرگ و میر در سراسر جهان از مارس 18. (نگاه کنید به آخرین آمار و ارقام در اینجا.)

دانشمندان را ساخته اند پیشرفت سریع در درک مقصر یک ویروس جدید در coronavirus خانواده است که به نام سندرم حاد تنفسی کروناویروس 2 یا SARS-CoV-2. ذات الریه-مانند بیماری باعث می شود که به نام COVID-19.

به عنوان ویروس گسترش یافته است اما اطلاعات غلط است ، ما نوشته شده است در مورد بسیاری از ادعاهای جعلی در مورد جدید کروناویروس گسترش از طریق رسانه های اجتماعی نیز نادرست و گمراه کننده و ادعاهای ساخته شده توسط سیاستمداران. ببینید ما Coronavirus صفحه پوشش برای یک راهنمای به مقالات ما است.

در اینجا ما پاسخ برخی از سوالات کلیدی در مورد آنچه که تا کنون شناخته شده در مورد شیوع بیماری و ویروس.

هنگامی که شیوع بیماری شروع و به چه علت است ؟

دانشمندان هنوز در حال کار برای تعیین زمانی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده در مردم اما اولین موارد شناخته شده این بیماری رخ داده است در اوایل ماه دسامبر در ووهان یک شهرستان از 11 میلیون نفر در چین مرکزی.

پس از یک رشته از مرموز پنومونی موارد بسیاری از آنها مربوط به غذاهای دریایی بازار فروش بازی های وحشی زندگی می کنند و حیوانات مقامات گزارش شیوع بیماری به سازمان بهداشت جهانی در دسامبر. 31.

توسط Jan. 7 مقامات چینی تا به حال جدا ویروس, بعدها به نام, SARS-CoV-2 به عنوان علت بیماری و مشترک ژنوم چند روز بعد. این اجازه کشورهای دیگر برای تست ویروس و دانشمندان شروع به ابداع درمان و تحقیق در مورد چگونگی شیوع بیماری آغاز شد.

Coronaviruses متنوع هستند که خانواده بزرگ RNA ویروس ها که مشخصه خوشه در سطح خود آنها را شبیه آنها را یک هاله یا تاج زمانی که زیر میکروسکوپ.

اکثر coronaviruses است که آلوده کردن انسان نسبتا خوش خیم و علت خفیف بیماری های تنفسی مانند سرماخوردگی گفت: سوزان Weissیک coronavirus محقق در دانشگاه پنسیلوانیا در یک مصاحبه تلفنی.

اما در سال های اخیر coronaviruses جدید, نابود و لگدمال شده است که به مراتب خطرناک تر به انسان از جمله سندرم حاد تنفسی یا سارس, ویروس است که منجر به شیوع جهانی در سال 2003 و سندرم تنفسی خاورمیانه یا MERSویروس بود که شناسایی شده در سال 2012.

با توجه به این که سارس در نهایت آلوده بیش از 8000 نفر به قتل 774. از سال 2012 وجود داشته است تقریبا 2500 MERS موارد و 858 مرگ و میر.

این ویروس جدید است که نسبتا شبیه به ویروس سارس — و در همان betacoronavirus زیرگروه به عنوان هر دو سارس و ویروس MERS — اما در نظر گرفته جدید پاتوژن.

چه علائم و چه شدید است که بیماری ؟

این ویروس باعث ذات الریه-مانند بیماری تنفسی است که متفاوت است در شدت اما می تواند کشنده باشد. علائم شامل تب و سرفه و تنگی نفس.

یک گزارش در لانست که تجزیه و تحلیل اولین 41 نفر بستری در بیمارستان برای COVID-19 عفونت نشان می دهد که از نظر بالینی این بیماری شبیه به سارس اگر چه کمتر از بیماران به نظر می رسد به اسهال و یا علائم تنفسی فوقانی مانند عطسه و آبریزش بینی و گلو درد.

برخی از افراد نیز گزارش خستگی و در برخی موارد مردم یافت شده است آلوده اما پاک کردن از هر گونه علائم.

بسیاری از علائم شایع دیگر بیماری های تنفسی. تست های آزمایشگاهی بر اساس این ویروس ژنتیکی توالی می تواند تایید عفونت است.

آن را هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است که چگونه اغلب مردم از COVID-19. گزارش مرگ و میر نرخ نوسان به این بیماری گسترش یافته است معلق در هوا در حدود 2-3 درصد در اواخر ماه ژانویه و در حدود 4% از مارس 18. برای مقایسه سارس کشته و حدود 10 درصد از افراد آلوده, اگر نه بیشتر, در حالی که آنفلوانزای فصلی به طور معمول می کشد 0.1% یا کمتر دیوید Fismanمتخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه تورنتو گفت: در یک ایمیل.

اما این تخمین می زند که محاسبات ساده از تعداد مرگ و میر نسبت به تعداد موارد شناخته شده ممکن است به دقت منعکس کننده چگونه خطرناک این ویروس است که, پس از دوره بیماری است که هنوز هم در جریان است برای بسیاری از بیماران Fisman گفت. همچنین احتمال دارد که به مراتب بیشتر از افراد آلوده شده اند اما نه رفته به بیمارستان و یا تا به حال بیماری خود را تایید کرد. برای مثال اگر دو سوم از موارد گزارش نشده گفت: در مورد مرگ و میر ممکن است به طور قابل توجهی پایین تر است. (برای اطلاعات بیشتر در نرخ مرگ و میر را ببینید مارس 5 داستان “تهمت و Coronavirus مرگ و میر.”)

با توجه به مارس مطالعه توسط چینی ها مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری, 14 ٪ از موارد در سرزمین اصلی چین بودند شديد و 5% آنها مهم است.

گزارش نشان می دهد که در حالی که افراد سالم می تواند به طور جدی بیمار و مرگو میر هستند در درجه اول در مسن مردمی و کسانی که با شرایط موجود مانند دیابت و بیماری های قلبی عروقی مزمن شرایط تنفسی و فشار خون بالا.

چینی CDC مطالعه برای مثال پیدا مرگ و مير از 14.8 درصد در بيماران 80 ساله و بالاتر و 8 درصد برای کسانی که 70 تا 79 در حالی که به طور کلی مرگ و میر پس از آن 2.3 درصد موارد در سرزمین اصلی چین است.

آمار مشابهی از ایتالیا تحمل کردن این روند است. از مارس 15, هیچ کس در این کشور زیر سن 30 فوت کرده از COVID-19 اما یک پنجم یا بیشتر از کسانی که بالاتر از سن 80 با این بیماری بود. در ایتالیا و در حدود 25% موارد شدید شده اند.

چگونه است که این ویروس منتقل می شود و چگونه مسری است ؟

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: کروناویروس جدید منتقل شده است از فرد به فرد در تماس نزدیک در حدود 6 فوت از یکدیگر است.

دانشمندان گمان می برند این انتقال است شبیه به آنفلوانزا است که گسترش این ویروس در سفر از طریق قطرات تنفسی آلوده مردم سرفه یا عطسه. این است چگونه دانشمندان بر این باورند گذشته coronaviruses مانند سارس و MERS گسترش یافته اند.

دوره کمون یا چه مدت قبل از کسی که آلوده است را نشان می دهد علائم تخمین زده می شود حدود 4 روز است اما ممکن است طیف وسیعی از 2 تا 14 روز با توجه به CDC. شواهدی وجود دارد که افراد بدون علامت می تواند انتقال این ویروس به دیگران است. مارس 16 , علم مطالعه که مدل چگونه شیوع unfolded در چین نیز یافت می شود که افرادی که چند یا بدون علائم ممکن است مسئول بخش عمده ای از این بیماری گسترش یافته است. CDC می گوید که مردم “تصور می شود بسیاری مسری زمانی که آنها بیشترین علامتی” است و افراد بدون علامت هستند “نه به فکر راه اصلی این ویروس گسترش می یابد.”

آن را نیز ممکن است به قرارداد این بیماری با لمس کردن سطح آلوده پخش شده و سپس دست زدن به دهان و بینی و یا حتی چشم. یک مطالعه منتشر شده در اواسط ماه مارس توسط دانشمندان موسسه ملی بهداشت, CDC, UCLA و پرینستون دریافتند این ویروس می تواند تشخیص داده و تا 24 ساعت روی مقوا و بسیار طولانی بر روی سطوح سخت از جمله پلاستیک و استیل ضد زنگ — تا دو سه روز.

در مارس 18 کنفرانس مطبوعاتی coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت که “ما هنوز در حال کار کردن چقدر است آن توسط انسان-انسان و انتقال آن چقدر است با سطح” و اضافه کرد که این دستورالعمل اساسی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض به “بیش از حد تعدادی از افراد که می تواند بدون علامت و آلوده … و نمی افشای خودتان را به سطوح است که می تواند باید به حال این ویروس در آن است.”

این هم معلوم نیست دقیقا چگونه عفونی ویروس جدید است. چندین گروه از دانشمندان تلاش کرده اند به منظور برآورد SARS-CoV-2 اساسی تولید مثل شمارهیا R0 است که متوسط تعداد افراد دیگر یک فرد آلوده فرض کنید هر کس در جامعه حساس است.

با استفاده از انواع روش های متعدد تیم وارد شده اند در آمار و ارقام است که به طور کلی طیف وسیعی از 1.5 به 4 نشان می دهد که توانايی انتقال است که تقریبا در خط با سارس اما زیر که از ویروس سرخک است که R0 از حدود 12 تا 18است و یکی از ترین های عفونی ویروس ها در جهان است.

“با وجود این تنوع روش های گرفته شده وجود دارد قابل توجه ثبات در برآورد از بسیار صالح محققان که به نظر می رسد به سقوط بین 2 و 3” گفت: Fisman.

اولیه برآورد از این که به عنوان مثال پیشنهاد این است که هر فرد آلوده خواهد گسترش این ویروس به 1.4 به 2.5 نفر به طور متوسط در حالی که یک تیم در امپریال کالج لندن ثابت R0 در 2.6. یک گروه در دانشگاه برن در سوئیس محاسبه یک R0 از 1.4 به 3.8و دانشگاه هاروارد محققان Maia Majumder و کنت Mandl برآورد یک رقم بین 2 و 3.1.

در حالی که آمار و ارقام ارائه برخی از سرنخ که چگونه مسری ویروس است که مهم است به رسمیت شناختن که این ارزش ها لزوما می گویند هر چیزی در مورد چگونه گسترده شیوع خواهد بود.

به عنوان Majumder با اشاره به در توییتر R0 نشان دهنده پتانسیل انتقال نه واقعی انتقال — و که حتی اگر آنفلوآنزای فصلی است نسبتا پایین R0 حدود 1.3 آن باعث می شود میلیون مورد در هر سال در حالی که آمريکا تا به حال یک R0 بین 2 و 5 و منجر به کمتر از 10000 موارد است.

“برنامه ریزی آمادگی و کنترل عفونت به طور موثر می تواند به ارمغان بیاورد شیوع یک رمان متوسط R_0 بیماری به نزدیک حتی در صورت عدم وجود واکسن” Majumder گفت: در یک صدای جیر جیر. “از آنجا که این برآورد از R_0 برای #nCoV2019 باید به عنوان یک تماس به عمل به جای یک دلیل برای هراس.”

مردم چگونه می توانند حمایت خود را از طرف قرارداد و یا گسترش ویروس ؟

CDC توصیه می کند مردم را به شستن دست های خود را مرتبا با آب و صابون به مدت حداقل 20 ثانیه اجتناب از دست زدن به چهره خود را با دست نشسته اجتناب از تماس نزدیک با افراد بیمار و جلوگیری از تعاملات اجتماعی به طور کلی برای جلوگیری از جامعه گسترش یافته است.

CDC وب سایت فراهم می کند مشاوره در مورد چه باید بکنید اگر شما بیمار هستید و دیگر منابع است.

که در آن باید موارد گزارش شده?

در مارس 16, WHO گزارش داد که تعداد موارد و مرگ و میر در خارج از چین پیشی گرفته بود کسانی که در چین است.

از مارس 18 وجود داشته است 214,894 موارد تایید شده در 156 کشور از گرینلند به کارائیب, کشور سنت وینسنت و گرنادین به مالدیو. بیشترین تعداد از این موارد — 81,102 — رخ داده در چین است.

دومین کل شده است در ایتالیا با 35,713 موارد توسط ایران (17,361) اسپانیا (13,910) آلمان (12,327) فرانسه (9,052) کره جنوبی (8,413) و ایالات متحده (7,769).

همانطور که از 18 مارس 8,732 مردم مرده بود از COVID-19 در سراسر جهان است.

با توجه به سرعت شیوع این برگه خواهد بود از تاریخ به زودی ما پس از انتشار این مقاله. به روز رسانی در دسترس هستند در یک ابزار تجسم را با هم توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

CDC همچنین راه اندازی کرده است دولت خود را و نقشه های جهانی برای نشان دادن مکان از موارد تایید شده.

چه اطلاعات ما در مورد ایالات متحده موارد ؟

CDC اعلام کرد آمریکا در مورد Jan. 21 در یک مرد در 30s خود را که به خانه بازگشت به واشنگتن پس از سفر به ووهان و پس از آن بیمار. بسیاری از موارد را دنبال کرده و از گسترش این بیماری همه گیر شتاب گرفته است.

همانطور که از 18 مارس وجود داشته است 7,769 مورد تایید در آمریکا اما تعداد موارد است که تصور می شود بسیار کمی بالاتر با توجه به این واقعیت است که بسیاری از بیماران خفیف یا احتمالا هیچ علائم و ایالات متحده بوده است آهسته به اجرای تست برای COVID-19.

موارد COVID-19 گزارش شده در تمام 50 ایالت و همچنین به عنوان منطقه کلمبیا و سرزمین های از پورتوریکو, گوام و جزایر ویرجین. کشورهای با بالاترین غلظت از موارد شامل امور خارجه واشنگتن ایالت نیویورک و کالیفرنیا.

همانطور که از 18 مارس وجود داشته 118 موارد منجر به مرگ در ایالات متحده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اعلام عمومی بهداشت و درمان اضطراری در دریا. 31 یک روز پس از این که در انجامو اعلام کرد ملی اضطراری در, مارس 13. دو روز قبل که اعلام کرده بود از شیوع جهانی یک بیماری همه گیر.

آیا ایالات متحده محدودیت های مسافرتی?

کاخ سفید صادر کرده است یک سری از محدودیت های مسافرتی آغاز زمانی که بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر اعلام بهداشت عمومی اورژانس جدید کروناویروس و اعلام محدودیتهای سفر به چین, موثر, Feb. 2. که سیاست را ممنوع شهروندان غیر آمریکایی دیگر از خانواده های ایالات متحده از شهروندان و دارندگان اقامت دائم که به چین سفر کرده در دو هفته گذشته از ورود آمریکا به منطقه اداری ویژه هنگ کنگ و ماکائو شدند از محدودیت.

در فوریه. 29 تهمت گسترش کسانی که محدودیت های مسافرتی به ایران. در مارس 11, کسانی که محدودیت بودند تمدید به 26 کشور اروپایی: اتریش, بلژیک, جمهوری چک, دانمارک, استونی, فنلاند, فرانسه, آلمان, یونان مجارستان ایسلند ایتالیا لتونی و لیختن اشتاین لیتوانی لوکزامبورگ, مالت, هلند, نروژ, لهستان, پرتغال, اسلواکی, اسلوونی, اسپانیا, سوئد, سوئیس. سه روز بعد در مارس 14, رئیس جمهور اضافه انگلستان و ایرلند به این لیست.

اگر چه مغلوب ساختن پیشی جستن است و با اشاره به محدودیت به عنوان یک “سفر بان کی مون” و گفت که او “تعطیل مرزهای چین و مناطق دیگر که بسیار تحت تاثیر بد” که دقیق نیست. محدودیت معاف مثلا قانونی اقامت دائم در ایالات متحده و خانواده آنها اگر چه وجود دارد هشدار سفر به بسیاری از کشورها که آمریکایی ها خواسته به رعایت. و اگر چه رئیس جمهور گفت: در تاریخ 11 مارس که سفر اروپایی ممنوعیت نیز مربوط به یک “مقدار بسیار زیادی از تجارت و حمل و نقل” محصولات هستند و نه تحت تاثیر سیاست است.

ایالات متحده به طور موقت بسته و مرز خود را با کشور کانادا برای تمام غیر ضروری ترافیک مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد از طریق توییتر در مارس 18.

برای آخرین اطلاعات در مورد سفر به محدودیت های کشور را ببینید وزارت امور خارجه صفحه در COVID-19 کشور اطلاعات خاص.

به تاریخ وجود دارد هیچ محدودیت های مسافرتی در مسافرت داخلی. در یک کنفرانس مطبوعاتی در مارس 16, مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “ما فکر می کنیم که امیدوارم ما نمی خواهد که برای انجام این کار است. اما آن را قطعا چیزی است که ما صحبت در مورد در هر روز است. ما ساخته نشده است که تصمیم گیری.”

CDC صادر کرده است یک لیست از چیزهایی که در نظر بگیرید هنگامی که تصمیم گیری که آیا آن را بی خطر است به سفر در داخل کشور از قبیل اینکه آیا COVID-19 در حال گسترش در منطقه که در آن شما می رویم و این که آیا سفر خود را که شامل “شلوغ تنظیمات ویژه بسته-در تنظیمات با کمی گردش هوا” از جمله کنفرانس ها و وقایع عمومی و یا استفاده از حمل و نقل عمومی.

برای آخرین اطلاعات سفر بازدید از CDC COVID-19 سفر, صفحه که شامل اطلاعات در مسافرت های بین المللی کشتی کروز, سفر, سلامت, اطلاعیه برای هر کشور و اطلاعات برای کسانی که از بازگشت در معرض خطر کشور است.

چگونه است که بقیه جهان در پاسخ?

اقدامات انجام شده توسط چین کاهش گسترش عفونت های جدید وجود دارد و برخی از کشورهای دیگر شده اند که بیشتر تحت تاثیر قرار در حال برداشتن گام برای جلوگیری از بیشتر موارد در درون مرزهای خود را و خارج از کشور.

در ایتالیا است که به چین در تعداد coronavirus موارد و مرگ و میر های سراسر کشور مستند به اثر رفت در مارس 10. ساکنان می توانند خانه های خود را ترک برای کار به دلایل بهداشتی و نیازهای اساسی مانند مواد غذایی خرید. اجتماعات بزرگ در فضاهای عمومی ممنوع است و رستوران ها و کافه ها که برای اولین بار دستور به رعایت 6 بعد از ظهر حکومت نظامی, شده اند بسته است. رویدادهای ورزشی را لغو و مدارس و دانشگاه ها و امکانات تفریحی در حال بسته حداقل تا آوریل 3.

اسپانیا به تازگی اعلام “وضعیت هشدار” و برقرار حداقل 15 روز مستند شبیه به ایتالیا را شروع 14 مارس ، سیاسی اروپا گزارش داد که “شهروندان می توانند از خانه های خود را ترک تنها برای خرید مواد غذایی و محصولات دارویی, رفتن به بانک و یا بیمارستان و یا برای مراقبت از وابستگان.” این روزنامه افزود: “در حالی که در خیابان آنها باید بدون همراه در همه زمان ها و در حالی که آنها می توانند به کار بسیاری از محل های کار به روی عموم بسته شده تا اطلاع ثانوی.” این حکم از دولتی اسپانیا نیز گزارش دستور بستن “تمام مدارس, موزه ها, کتابخانه ها, هتل ها و رستوران ها ممنوع ورزشی و فعالیت های فرهنگی.”

قبل از این که سفارش اسپانیا تا به حال ممنوع پرواز از ایتالیا به اسپانیا تا مارس 25.

به عنوان از آوریل 16, آلمان دوباره به راه افتادند مرز چک در مرزهای زمینی خود با اتریش و سوئیس و فرانسه و لوکزامبورگ و دانمارک. افراد با هیچ دلیل معتبر برای سفر نمی شود مجاز به ورود و یا خروج از کشور — به خصوص کسانی که با علائم است که می تواند نشان می دهد آنها مبتلا به کوروناویروس. همچنین مدارس و مهد کودک ها در بسیاری از ایالات آلمان شده اند بسته تا مارس 20 است که پس از تعطیلات عید پاک است.

کره جنوبی بنا به گزارش ها تا به حال موفقیت کاهش نرخ آن از عفونت های جدید به دلیل گسترده تست برنامه. از مارس 17, کره جنوبی تا به حال انجام شده نزدیک به 287,000 آزمون برای coronavirus با توجه به انتشار آنلاین جهان ما در داده ها. که بیش از دو کشور ترکیب شده است.

کره جنوبی دولت نیز جداسازی افراد آلوده و همچنین quarantining افرادی که با آنها در تماس و با استفاده از یک سیستم ردیابی برای نظارت بر محل خود را به اطمینان حاصل شود آنها همچنان در قرنطینه منطقه است.

سنگاپور نیز شده است به طور خاص برای پاسخ به شیوع بیماری. از مارس 18, ملت بیش از 5 میلیون نفر تا به حال 313 تایید موارد coronavirus و صفر و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

در تهران در اواسط ماه فوریه که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus گفت: “سنگاپور ترک هیچ سنگ نمیماند که پشت تست هر موردی از آنفلوانزا مانند بیماری و ذات الریه.”

کشور جزیره نیز تصمیم اولیه برای “محدود کردن ورود برای هر کسی که از سرزمین اصلی چین و اخیرا از شمال ایتالیا ایران و کره جنوبی” با توجه به مارس 6 مقاله در مجله لانست.

گزارش ها همچنین نشان می دهد که در سنگاپور ساخته شده است که تلاش زیادی برای پیگیری کردن افرادی که در تماس با افراد آلوده و قوانین سختگیرانه برای افراد در قرنطینه. محققان در سنگاپور نیز در میان برای اولین بار به منظور توسعه یک آزمون است که می تواند تشخیص آنتی بادی است که باقی می ماند در بدن کسی که پس از بهبود از یک عفونت کروناویروس.

چه اطلاعات ما در تست برای COVID-19?

وجود مشکلات متعدد در ابتدا که محدود در دسترس بودن ویروسی تست کیت و تعداد زیادی از مردم در حال آزمایش در ایالات متحده ما پوشش آن در مارس 10 داستان “حقایق در Coronavirus تست.”

در مارس 3, معاون رئیس جمهور, مایک پنس اعلام کرد که “هر آمریکایی می تواند آزمایش می شود با هیچ محدودیتی موضوع را به دکتر سفارش.”

CDC در حال حاضر توصیه می کند که کسانی که تجربه COVID-19 علائم — از جمله تب و سرفه و تنگی نفس — دکتر خود تماس بگیرید اگر آنها شده اند در تماس نزدیک” با کسی که آزمایش مثبت برای COVID-19 یا زندگی در “جامعه ای که در آن وجود دارد در حال انجام است گسترش COVID-19.”

کسانی که در معرض خطر از جمله افراد مسن و کسانی که با برخی شرایط مزمن پزشکی باید تست شود “حتی اگر بیماری خفیف است” CDC می گوید.

اگر چه تست در حال حاضر در دسترس در تمام 50 ایالت تعداد ساکنان ایالات متحده که تست شده اند باقی مانده است نسبتا کوچک است.

از مارس 17, CDC گفت که CDC و بهداشت عمومی آزمایشگاه مورد آزمایش قرار داده اند کمتر از 32,000 نمونه. (CDC فراهم می کند به روز رسانی روزانه بر روی تعدادی از نمونه ها که تست شده اند.) علاوه بر این, تجاری, آزمایشگاه مورد آزمایش قرار داده اند یکی دیگر از 27,000 نمونه آوردن مجموع به 59,000, Adm. برت Giroir دستیار وزیر بهداشت, گفت: در 17 مارس است.

در مارس 18 کنفرانس مطبوعاتی coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده Birx گفت: دولت با قرار دادن یک اولویت در تست در “مناطق که اکثرا تحت تاثیر قرار. و بنابراین شما هنوز هم ممکن است مشکل داشته باشند گرفتن آزمون در مناطق است که قابل توجه موارد است.”

هنگامی که وجود خواهد داشت یک COVID-19 واکسن و ضد ویروسی درمان ؟

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی گفت: واکسن در بهترین نخواهد بود آماده برای “یک سال تا یک سال و نیم” و نمی توان برای زمان بیماری همه گیر.

“ما نمی توانیم تکیه بر یک واکسن بیش از چند ماه تا یک سال” Fauci گفت: در یک Feb. 27 کاخ سفید در کنفرانس مطبوعاتی. “اگر این ویروس که ما به هر دلیل به این باور آن است که کاملا قابل تصور است که آن را به اتفاق می افتد را فراتر از فقط یک فصل و دوباره و بازیافت در سال آینده. در صورتی که مورد, ما امیدواریم که که یک واکسن.”

در مارس 16, موسسه ملی بهداشت اعلام کرد که فاز 1 کارآزمایی بالینی را آغاز کرده است در Kaiser Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل. محاکمه خواهد شد شامل 45 افراد سالم سنین 18 تا 55 بیش از شش هفته دوره NIH گفت.

اما این فقط اولین مرحله از یک فرآیند طولانی به مطمئن شوید که واکسن موثر و ایمن برای استفاده به عنوان Fauci توضیح داده شده در فوریه. 25 کنفرانس مطبوعاتی.

“[Y], ou نیاز به حداقل سه تا چهار ماه برای تعیین اگر آن را امن و آیا این باعث نوعی پاسخ است که شما را پیش بینی خواهد بود محافظ” Fauci گفت: فاز 1 آزمایش. “هنگامی که شما انجام دهید که شما فارغ التحصیل به یک مقدار بزرگتر از محاکمه.”

فاز 2 آزمایش شامل “صدها اگر نه هزاران نفر از افراد به منظور تعيين اثر” Fauci گفت. “که خود را حتی در سرعت موشک را حداقل شش تا هشت ماه. بنابراین هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد در دسترس بودن واکسن حتی به مقیاس آن شما در حال صحبت کردن در حدود یک سال تا یک سال و نیم است.

به عنوان یک درمان ضد ویروسی می تواند آماده ژوئن در اولین مقامات می گویند.

NIH اعلام کرد در فوریه. 25 که از آن شروع شده بود “تصادفی کارآزمایی بالینی کنترل شده به منظور بررسی ایمنی و اثر بخشی از تحقیقاتی ضد ویروسی remdesivir در بیمارستان بستری بزرگسالان مبتلا به بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19)” در دانشگاه نبراسکا.

“Remdesivir توسعه یافته توسط Gilead Sciences, Inc., یک تحقیقاتی گسترده طیف ضد ویروسی درمان” NIH گفت: در آزادی مطبوعات. “این بود که قبلا تست شده در انسان مبتلا به بیماری ویروس ابولا را نشان داده است و وعده در مدل های حیوانی برای درمان سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS) و سندرم حاد تنفسی (سارس) که ناشی از دیگر coronaviruses.”

دانیل o’day رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Gilead Sciences گفت: در 2 مارس کاخ سفید جلسه ای که این شرکت امیدوار است بدانید آوریل اگر مواد مخدر کار می کند. Fauci گفت:”اگر دادگاه که دانیل صحبت کردن در مورد اثبات کارآمدی است که شما به احتمال زیاد ممکن است می دانم که در چند ماه آن است که آیا … موثر است یا نه. اگر شما می دانید که در ماه ژوئن است که آن را موثر و سپس شما فقط در مقیاس بالا و تولید آن را و شما خوب به آن بروید.”

— جسیکا مک دونالد لری رابرتسون یوجین Elie رابرت فارلی Rem Rieder و d’angelo گور

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im