پوتین اصلاحات جدید حرمت خدا ممنوعیت هم جنس ازدواج

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز دوشنبه فرستاده شده کشت جدید پیشنهادی اصلاحات در قانون اساسی این کشور که شامل یک ذکر خدا و توصیف ازدواج به عنوان یک علاقمند به جنس مخالف, اتحادیه.

پوتین برای اولین بار پیشنهاد اصلاح قانون اساسی در ژانویه state-of-the-ملت سخنرانی کرد و گفت لازم است به گسترش قدرت از مجلس و تقویت دموکراسی است. کرملین دشمنان را تشریح تغییرات پیشنهادی به عنوان بخشی از پوتین در تلاش برای باقی می ماند در شارژ پس از زمان شش سال دیگر به پایان می رسد در سال 2024.

کرملین کنترل مجلس به سرعت تایید پوتین پیش نویس در اولین سه مورد نیاز خوانش ماه گذشته است و تنظیم آن را به تصویب نهایی هفته آینده تنظیم صحنه برای یک رای در سراسر کشور در تاریخ 22 آوریل.

پیگیری طرح های پیشنهادی از یک کرملین گروه کاری است که مشغول به کار به صورت موازی با نمایندگان پوتین روز دوشنبه ارائه 24 صفحات اضافی اصلاحات برای خواندن دوم مجموعه 10 مارس.

قانونگذاران می گویند که آنها شامل یک مقاله است که اشاره به یک هزاره-طولانی تاریخ روسیه و وعده ادای احترام به “اجداد که وقف به ما آرمان های خود و اعتقاد به خدا است.”

این اصلاحیه به شرح زیر پیشنهاد کلیسای ارتدکس روسیه برای اضافه کردن یک مرجع به خدا به قانون اساسی است.

یکی دیگر از متمم توصیف ازدواج به عنوان یک “اتحادیه از یک مرد و یک زن” یک عبارت همگام با پوتین بلند اعلام مخالفت با ازدواج همجنسگرایان.

مجموعه ای جدید از اصلاحات را ارائه نمی دهد هر گونه سرنخی اما چه موقعیت پوتین ممکن است به ادامه تماس عکس پس از مدت خود را به پایان می رسد. 67 ساله رهبر روسیه شده است در قدرت برای بیش از 20 چند دهه ساخت و او را در این کشور طولانی ترین خدمت رهبر پس از دیکتاتور شوروی جوزف استالین.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>