پوتین به ریاست مدرج پشت حوادث به مناسبت سالگرد 75 از روز پیروزی

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه در مارس 9 را دراز گل در آرامگاه سرباز گمنام یادبود در نزدیکی کرملین به مناسبت 75 سال پس از شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم است.

پوتین همچنین آدرس کشور از آرامگاه ناشناخته با توجه به سخنگوی خود را. نیز وجود دارد خواهد بود یک برنامه تلویزیونی نشان 1945 رژه همراه با فیلم های دیگر — برنامه نویسی مرتب به جایگزینی برای پر اب و تاب رژه نظامی در میدان سرخ که تا به حال به لغو به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

سالگرد می آید که روسیه در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر اقتصادی خرید اینترنتی در حالی که آن را copes با شش روز مستقیم از بیش از 10 ، 000 مورد جدید از عفونت است.

به مناسبت روز پیروزی, سالگرد, پوتین با ارسال تلگراف در مارس 8 به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر بوریس جانسون در نشانه آن است که روسیه به دنبال به rekindle همکاری از جنگ متحدان.

پوتین و تهمت صحبت با تلفن در مارس 7 و کرملین گفت: در 8 مه که پوتین و جانسون نیز صحبت کرد, گوشی, تبریک یکدیگر در 75 سالگرد پیروزی متفقین در جنگ جهانی دوم و ابراز آمادگی برای گفت و گو و همکاری های دو جانبه در مسائل.

“هر دو طرف آمادگی برای ایجاد گفت و گو و همکاری در مسائل در دستور کار روسیه و انگلیس روابط و همچنین در حل فشار بین المللی مشکلات” کرملین گفت.

در پیام خود به ناروا پوتین گفت: روسیه و ایالات متحده بود و در خط مقدم مقابله با چالش های جهانی. و “می تواند انجام بسیاری برای اطمینان از امنیت بین المللی و ثبات است.”

این پیام در میان بسیاری که پوتین اعزام به اتحاد جماهیر شوروی در جنگ جهانی دوم متفقین در سالگرد پایان جنگ در اروپا.

ملکه الیزابت دوم تحویل تلویزیونی آدرس به این کشور در مارس 8 در همان زمان که پدرش شاه جورج ششم به آدرس های رادیویی مارک پیروزی در اروپا (VE) بعد در سال 1945.

او به یاد می آورد میلیون ها نفر از افرادی که درگذشت “بنابراین ما می تواند زندگی می کنند به عنوان افراد آزاد در جهان از سازمان ملل.”

او گفت: بزرگترین ادای احترام به خود را قربانی “است که کشورهایی بودند که هنگامی که دشمنان قسم خورده در حال حاضر دوستان کنار کار برای صلح سلامت و سعادت همه ما” اشاره کرد که پیام VE روز بود “”هرگز هرگز ناامیدی است.”

بریتانیا دارای بالاترین تعداد مرگ و میر ناشی از COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس در میان کشورهای اروپایی است. آن بیش از 31,000 مرگ و میر در میان بیش از 146,000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 در تمام اروپا تقریبا به همان تعداد از نیروهای متفقین است که با هجوم به سواحل نرماندی در D-روز.

در آلمان رئیس جمهور فرانک والتر اشتاین مایر و آنگلا مرکل صدر اعظم پیوست و دیگر مقامات دولتی در یک تاج گل-تخمگذار مراسم در یادبود برای قربانیان جنگ و خشونت در برلین.

“تاج بیماری همه گیر است که ما را مجبور به مناسبت تنهایی — به غیر از کسانی که برای ما مهم هستند و به آنها ما سپاسگزار” اشتاین مایر گفت. او خواست آلمانی ها به “فکر می کنم و احساس و عمل به عنوان اروپایی ها” در میان coronavirus بحران است.

در جای دیگر در سراسر اروپا VE حوادث روز تا به حال به تعویق لغو و یا کاهش می یابد به صورت آنلاین برگزار شد.

در سراسر اقیانوس اطلس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیوست هفت جانبازان جنگ جهانی دوم در سنین 96 تا 100 در یک تاج گل-تخمگذار مراسم در واشنگتن به مناسبت سالگرد.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: سالگرد در خدمت به عنوان یک یادآوری “که هیچ چالشی بزرگتر از حل و فصل از روح آمریکایی.”

با گزارش رویترز AFP و TASS

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de