مسکو — رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین فرستاده اصلاحات قانون اساسی به مجلس برای حیاتی خواندن است.

تغییرات پیشنهادی شامل اصلاحیه بیان کرد که ازدواج بین یک مرد و یک زن” در دومای دولتی معاون اول رئیس پیوتر Tolstoi به خبرنگاران گفت: در تاریخ 2 مارس.

پیشنهاد اصلاح خواهد ساخت ضریح این کشور ممنوعیت ازدواج همجنسگرایان در قانون اساسی پس از پوتین قول داد در ماه گذشته است که روسیه نمی خواهد چنین قانونی اتحادیه های کارگری تا زمانی که او رئیس جمهور است.

یکی دیگر از پیشنهاد تغییر قانون اساسی خواهد بود که شامل یک اشاره از “ایمان به خدا” با توجه به دومای دولتی سخنران ویاچسلاو Volodin.

Volodin گفت که یک پیش نویس اصلاحیه آمده است که “بیگانه بخشی از قلمرو فدراسیون روسیه و همچنین خواستار اقدامات مجاز نمی باشد.”

این طرح همچنین شامل یک بند توصیف قومی روس ها به عنوان “دولت-تشکیل” گروه روسیه و زبان روسی به عنوان زبان دولت.

ماه گذشته نمایندگان مجلس به اتفاق آرا تصویب در خواندن اول خود را فراگیر اصلاحات قانون اساسی لایحه را به جلو توسط پوتین, تنها سه روز پس از اصلاحات ارائه شد به دومای دولتی.

پس از تصویب در دوم و سوم قرائت در دوما این لایحه را به مجلس سنا فدراسیون شورای قبل از اینکه به قانون امضا شده توسط پوتین.

این لایحه تقریبا قطعی به تصویب در مجلس است که تحت سلطه کرملین-وفادار قانونگذاران .

با اصلاح قانون اساسی ناظران می گویند که رهبر روسیه ممکن است تخمگذار زمینه را برای حفظ قدرت پس از زمان منقضی می شود در سال 2024.

پوتین 67 بوده است در قدرت به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر برای دو دهه بوده است.

با گزارش dpa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de