رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین را به نام فعلی قیمت نفت به سطح “قابل قبول” در یک ممکن است نشانه آن است که مسکو حاضر است به خم شدن زمانی که جهان بزرگترین صادر کنندگان فرآورده های نفتی جمع آوری این هفته در وین برای بحث در مورد عرضه محدودیت به عنوان coronavirus اثر کوبیدن تقاضای نفت و قیمت.

پوتین همچنین گفت مسکو نزدیک بود یک اصطلاح اوپک+ جلسه این هفته در وین به عنوان یک “ابزار برای ثبات دراز مدت” با توجه به اینترفاکس.

گزارش هفته گذشته به نقل از منابع گفت: نفوذ برخی از اعضای اوپک از جمله عربستان سعودی شد و به احتمال زیاد به تماس برای بیشتر از حد انتظار کاهش تولید نفت توسط این گروه به عنوان گسترش جهانی coronavirus و مرتبط با اثر آهسته اقتصاد بین المللی و کاهش تقاضا برای نفت است.

اما روسیه گفته شد به مقاومت در برابر بیشتر محدودیت بیش از حد فراتر از یک معامله موجود است که نگهداری یک درب در تقاضا از طریق پایان ماه مارس.

“من می خواهم به استرس است که برای بودجه روسیه برای اقتصاد ما قیمت کنونی نفت در سطح قابل قبول است” پوتین گفته مقامات انرژی و تولید کنندگان جمع آوری شده در مسکو به بحث در مورد کوروناویروس و پیامدهای آن در تاریخ 1 مارس.

او گفت: بودجه روسیه فرض میانگین قیمت نفت خام برنت از $42.40 در هر بشکه برای تامین از حدود 560 میلیارد دلار در ذخایر نفت زیر خاک روسیه است.

اقتصاد روسیه بهبود قابل توجهی از رکود است که به دنبال آن 2014 تهاجم و الحاق کریمه از اوکراین و سقوط از قیمت نفت در حدود همان زمان باعث دردناک اقدامات که منجر به پوتین محبوبیت خوبی به چهارم خود را به طور کلی اصطلاح به عنوان رئیس جمهور.

“ما انباشته از ذخایر از جمله ثروت ملی, صندوق هستند به اندازه کافی برای اطمینان از ثبات وضعیت تحقق تمام بودجه و اجتماعی بدهی, حتی ممکن است بدتر شدن وضعیت اقتصاد جهانی” پوتین گفت: در تاریخ 1 مارس.

اوپک+ یک گروه از اوپک 14 عضو و 10 دیگر از تولید کنندگان عمده نفت است “ثابت می شود یک ابزار موثر برای اطمینان از ثبات بلند مدت در بازارهای جهانی انرژی” پوتین گفت: ما در این همکاری تا به حال منجر به “اضافی درآمد.”

هفته گذشته روبل کاهش یافت و به بیش از 67 دلار آن ضعیف ترین سطح از اوایل سال 2019 و سهام آن در بازار داخل است و فقدان میان جهانی فروش و ترس از تنش بین روسیه و ترکیه در میان رقابت منافع نظامی در سوریه است.

بر اساس گزارش رویترز و اینترفاکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de