پوتین باز کردن درب — گسترده ای — برای ماندن در تاریخ به عنوان رئیس جمهور گذشته 2024

در سال 2012 پس از چهار سال از به ظاهر بازی دوم کمانچه به دیمیتری مدودف ولادیمیر پوتین به ریاست جمهوری.

و حدس زدن بازی شروع شد: چه مدت طول خواهد او باقی می ماند وجود دارد ؟

می شود آن را تا 2018 پس از شش سال مدت یا 2024, زمانی که او به قانون اساسی مانع از دو دوره متوالی? خواهد او را ترک زودتر از موعد آیا به عنوان سلف خود بوریس یلتسین که حیرت زده کرد این کشور با یک سال 1999 آستانه سال جدید آدرس که در آن او پا به پایین و به نام پوتین به عنوان وارث خود را?

و یا خواهد پوتین در واقع به دنبال به ماندن طولانی تر و فراتر از محدودیت های قانونی موجود خود را گسترش زمان در قدرت فراتر از آنچه که در حال حاضر ساخته شده او طولانی ترین خدمت رهبر در مسکو پس از جوزف استالین? و اگر چنین است چگونه می توانست آن را انجام دهد ؟

هفته از آماده سازی برای اصلاح قانون اساسی منجر به پیچیده حدس و گمان در مورد مسیرهای پوتین ممکن است امکان پذیر باقی می ماند در قدرت است.

در مارس 10, پوتین نشان داد که او ممکن است را انتخاب کنید ساده ترین از همه: ماندن به عنوان رئیس جمهور.

در غیر معمول و غیر منتظره ظاهر قبل از روسیه به مجلس دوما دولت پوتین گفت که او با حمایت اصلاح قانون اساسی در راه است که اجازه می دهد او را به اجرا برای پنجمین دوره در سال 2024 – و ششم در سال 2030.

او تصریح شده یک پیش شرط: که دادگاه قانون اساسی تصویب تغییر دهید. اما دادگاه مانند همه دادگاه ها در روسیه به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان مدیون به کرملین.

“در اصل این گزینه امکان پذیر خواهد بود اما به یک شرط: اگر دادگاه قانون اساسی می دهد یک حکم رسمی که چنین متمم نمی خواهد در تضاد با اصول و مفاد اصلی قانون اساسی” پوتین 67 گفت: دوما در سراسر کشور تلویزیونی سخنان.

“رئیس جمهور یک ضامن امنیت کشور ما داخلی آن ثبات و توسعه تکاملی,” او گفت:. “ما در حال انجام با انقلاب در روسیه است.”

پوتین نیست به صراحت می گویند آنچه او قصد دارد برای انجام این کار در سال 2024. اما برای بسیاری از حامیان مخالفان ناظران و دیگران — آن را یک نشانه قوی است که او در واقع ماندن در.

اگر او اقامت برای دو مطلب کامل نظر او خواهد بود 83 زمانی که او اجرا می شود تا در برابر یک قانون اساسی مانع دوباره در 2036.

برای حامیان سرسخت پوتین که محبوب باقی می ماند و تا کنون غالب سیاسی در روسیه شد خوش آمدید تماس بگیرید.

“این نتیجه از سیاستمداران در ایالات متحده و اتحادیه اروپا که مبارزه شده است ترکیبی از جنگ علیه روسیه به مدت شش سال به از بین بردن آن” گفت: سرگئی مارکوف آشکارا طرفدار کرملین داشتند ،

“بیشتر ایالات متحده و اتحادیه اروپا در مخالفت با پوتین بیشتر شهروندان روسیه می خواهید پوتین به رهبر روسیه” نوشت: Facebook.

در میان لیبرال روسیه, مخالفان پوتین و دیگر شهروندان که می خواهید پوتین در قدرت برای پایان دادن هر چه زودتر به جای بعد, واکنش داغدار: یک “قانون اساسی کودتا” بود که چگونه یک منتقد آن را توصیف کرد در حالی که دیگر تقبیح “Turkmenbashization” از روسیه – تمسخر مرجع به اواخر که حکومت مستبد آسیای مرکزی کشور از ترکمنستان تا زمان مرگ او.

ساعت پس از او ساخته شده اعلام دوما تصویب یک حرکت است که هموار کردن راه برای پوتین برای اجرای دوباره به طور موثر از بازگشت این تعداد از ریاست جمهوری از نظر او در خدمت به صفر پس از اصلاح قانون اساسی به تصویب رسید. رای 382-0 با 43 رای ممتنع.

“تقلب”

“پوتین اعلام کرد:” ما تا به حال به اندازه کافی دور در حال حاضر و پس از آن او تصمیم به ماندن در قدرت برای یکی دیگر از 12 سال” Georgy Alburov یک محقق با فساد بنیاد گفت: در یک پست به توییتر.

دیگر منتقد نقطه ساخته شده است که پوتین در حال حاضر مقدار زیادی از زمان برای رسیدگی به روسیه مشکلات – از جمله کسانی که مخالفان می گویند او خود را به ایجاد یا تشدید.

“پوتین در نهایت رفع تمام معایب قبلی شش سال از ریاست جمهوری که نتیجه اشتباهات ساخته شده توسط رهبری این کشور در 2012-2018 که متعهد توسط دولت روسیه از 2008-2012 که untangled ظروف سرباز یا مسافر از آنچه رئیس دولت انجام داده بود در 2004-2008 که ناشی از محاسبات غلط استراتژیک رئیس جمهور در 2000-2004,” نیکولای Podosokorsky یک ویرایشگر در مسکو ادبی مجله نوشت: در Facebook.

Yabloko یک باک لیبرال حزب سیاسی است که تحت فشار قرار دادند به حاشیه های پس از پوتین اولین رئیس جمهور شد در سال 2000 به نام حرکت یک تقلب است.

“لغو پوتین ریاست جمهوری دوره [تعداد] به بهانه اصلاح قانون اساسی است و چیزی بیش از تقلب” حزب در بیانیه ای گفت. “این یک ننگین کلاهبرداری است که باعث مسخره از شهروندان و همه از روسیه, استقلال, وجود, که در حال حاضر به طور کلی یک سوال عمده. این یک کلاهبرداری است که کاملا انتظار می رود. این اولین بار نیست سال ما شناخته شده این رئیس جمهور و سبک های موجود در سیستم.”

“کرملین است و دیگر هیچ قانون اساسی مجتمع” نوشت: Kirill Martynyovسیاسی سردبیر لیبرال روزنامه نوایا گازتا – به این معنی که در حالی که پوتین در گذشته تا به حال خودداری کردند در تغییر قانون اساسی در قدرت باقی می ماند, او در حال حاضر ممکن است انجام درست آن. “پوتین آماده است برای ماندن در پست خود به عنوان طولانی به عنوان او و قضات دادگاه قانون اساسی او منصوب مناسب را مشاهده کنید.”

هر چند پوتین بازگشت به ریاست جمهوری در سال 2012 پس از چهار سال به عنوان نخست وزیر شروع ساعت و در هنگامی که او را ترک اتاق های بازی حدس زدن در مورد پوتین قصد ندارد به صورت جدی شروع به تا زمانی که او برنده دوم خود را شش سال است و در سال 2018 است.

بلافاصله پس از انتخابات, پوتین و کرملین متحدان در مجلس تحت فشار قرار دادند از طریق اصلاحات عمده به بازنشستگی کشور, سیستم, بالا بردن سن بازنشستگی و ارشاد در سراسر کشور تظاهرات. دولت بعد از پیاده ملی, مالیات بر ارزش افزوده است که در کنار راکد دستمزد بیشتر نگران میانگین روسها و منجر به محبوبیت خود را.

بسیاری از روس ها نیز رشد خسته از مشکلات اقتصادی و ناراضی در مورد تحریم های غرب در سال 2014 در پاسخ به مسکو را تصرف کریمه از اوکراین و اقدامات دیگر در خارج از کشور.

که به علاوه حتی عمیق تر عدم محبوبیت حاکم روسیه متحد حزب دامن زده عدم اطمینان در مورد کرملین کوتاه مدت برنامه های سیاسی به خصوص با توجه انتخابات دوما در سال 2021 که تا به حال بالقوه به لکه پوتین تصویر.

در ماه دسامبر پس از ماهها نکات و سیگنال از متحدان خود را, پوتین به, اولین نشانه ای که چیزی دم بود.

“این یک سند زنده است. آن را باید منعکس کننده سطح توسعه جامعه” گفت: در پاسخ به سوال خبرنگار در مورد قانون اساسی است.

یک ماه بعد در سراسر کشور سخنرانی تلویزیونی به قانونگذاران و روسیه نخبگان سیاسی پوتین خواستار اصلاحات مربوط به 27 ساله در قانون اساسی از جمله عمده مرتب سازی مجدد از قدرت سیاسی و نقش جدید برای مشاوره بدن, شورای دولتی.

برای بسیاری از ناظران این یک سیگنال که او توطئه راه به باقی می ماند در گذشته قدرت 2024-و ایجاد به عنوان بسیاری از گزینه های که ممکن است به انجام این کار.

سپس در فوریه 26, در اولین مصاحبه خود پس از ترک به عنوان یکی از پوتین طولانی ترین خدمت به خواص و مشاوران ولادیسلاو Surkov گفت که تغییر قانون اساسی باید تنظیم مجدد ساعت در ریاست جمهوری شرایط است.

طولانی نیست قبل از اینکه پوتین در مارس 10 ظاهر دوما – یک اتفاق غیر معمول برای یک رئیس جمهور که بنا به گزارش disdains nitty-ریگ دار جزئیات فعالیت سیاسی و schmoozing با نمایندگان مجلس – ایده افزایش سرعت قانون اساسی اجازه می دهد تا بازگشت او شد شناور توسط یک نماینده مجلس با روسیه متحد: فضانورد سابق Valentina Tereshkova اولین زن در فضا است.

“پیشنهاد می کنم به هر دو بلند مدت ریاست جمهوری محدود کردن و یا اضافه کردن یک بند که پس از تجدید نظر در قانون اساسی وارد نیروی, رییس جمهور وقت, فقط مانند هر شهروند حق دارد که به دنبال انتخابات ریاست جمهوری,” او گفت: نمایندگان مجلس که در پاسخ با تشویق توجهی.

در علاوه بر این به دولت شورای گزینه ای است که تا به حال مطرح شده کارشناسان نیز با اشاره به مصوبه شورای امنیت سازمان ملل در سطح بالای نهاد مشورتی متشکل ترین کشور مدیران ارشد اطلاعاتی و امنیتی سازمان – به عنوان یکی دیگر از راه های ممکن برای پوتین برای حفظ قدرت. مدودف پوتین در زمان طولانی متحد شاگرد و همکار سنت پترزبورگ بومی شنود گذاشته شد و به خدمت در یک موقعیت تازه ایجاد شده و به عنوان نایب رئیس شورای امنیت ،

پوتین خدمت در شورای امنیت به معنی جایگزین برای حفظ قدرت در حال حاضر دیگر به نظر می رسد در این مورد.

“به نظر می رسد که پس از بازی با ایده ها از شورای دولتی و شورای امنیت پوتین در نهایت تصمیم به نفع دوباره در حال اجرا در 2024,” دیمیتری Trenin رئیس کارنگی مسکو مرکز گفت: در یک پست به توییتر. “که احتمالا تصمیم نهایی انتقال هر زمان که آن اتفاق می افتد کمتر صاف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>