پوتین نام قدیروف سازمان انتقال او به گارد ملی

رئیس جمهور روسیه ولادیمیر پوتین اهدا شد و رتبه نظامی عمده general به سر قفقاز شمالی جمهوری چچن رمضان قدیروف.

Kadyrovon جولای 23 ارسال شده یک عکس از رئیس جمهور را در VK اجتماعی-رسانه ای سایت و نوشت که پوتین تا به حال تلفن او را شخصا به او اطلاع از تصمیم گیری است.

“در طول تماس تلفنی رئیس جمهور خود خوانده نظم و من تبریک گفت و آرزو من بیشتر موفقیت” قدیروف نوشت.

در سال 2009 و سپس رئیس جمهور دیمیتری مدودف اعطا قدیروف رتبه پلیس محسوب می شود. در آن زمان قدیروف 33 بود و جوانترین عمده و کلی در روسیه است.

در جولای 23 اجتماعی-رسانه, پست, قدیروف اعلام کرد که او تا به حال منتقل شده از وزارت کشور که نظارت پلیس به گارد ملی.

“من همچنین بیان عظیم قدردانی به من برادر عزیز مدیر [سرویس فدرال گارد ملی نیروهای] و فرمانده نیروهای گارد ملی از فدراسیون روسیه ویکتور Zolotov برای اجازه انتقال من از [وزارت کشور] به گارد ملی” قدیروف نوشت.

قدیروف حکومت چچن از سال 2007. سابق چچن نظامی که در مبارزه علیه نیروهای روسیه در چچن جنگ قدیروف متهم شده است توسط روسیه و بین المللی و فعالان حقوق متعدد نقض حقوق بشر از جمله شکنجه و ربایش, ناپدید شدن, اعدام های فراقضایی و ترور شخصی و سیاسی دشمنان هر دو در روسیه و خارج از کشور.

در جولای 20, ایالات متحده وضع اضافی تحریم های هدفمند علیه قدیروف او همسر و دو دختر خود را به دلیل “مشارکت در نقض فاحش حقوق بشر است.” واشنگتن در حال حاضر اعمال لایه های متعدد از تحریم ها علیه قدیروف و برخی از همکاران خود را در چچن.

“من همیشه گفته ام و دوباره تکرار می کنم که من یک سرباز وفادار از رئيس جمهور ما” قدیروف نوشت: در جولای 23 اجتماعی-رسانه های پست “و من آماده برای انجام هر گونه سفارش از هر پیچیدگی در هر قاره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت