پوتین دارای جنگ جهانی دوم رژه پیروزی پیش از اصلاحات رای

روسیه در حال برگزاری یک به تعویق افتاد رژه نظامی روز پیروزی در مسکو در روز 24 ژوئن به عنوان رئیس جمهور ولادیمیر پوتین به دنبال القای میهن پرستی پیش از رفراندوم است که می تواند راه را برای تمدید قانون است.

رژه نشانه شکست آلمان نازی در جنگ جهانی دوم است و به طور سنتی برگزار شد و در مارس 9.

پوتین با اکراه به تعویق افتاد عظیم رژه به 24 ژوئن به دلیل coronavirus موارد ballooned در کشور است. این تاریخ مصادف با سالگرد 75 از اولین شوروی رژه روز پیروزی در سال 1945.

برای پوتین این رویداد است که به ویژه مهم در این سال به عنوان آن می افتد پیش از ژوئیه 1 رای کشور در بحث اصلاحات مربوط به قانون اساسی است که باز کردن درب برای رهبر ماندن در قدرت تا 2036. رای گیری برنامه ریزی شده برای مارس 22 اما به تعویق افتاد به دلیل این بیماری همه گیر.

پس از به قدرت رسیدن دو دهه پیش یا به عنوان رئیس جمهور و یا نخست وزیر پوتین به دنبال بازیابی نمادهای اتحاد جماهیر شوروی و روسیه از گذشته به تقویت میهن پرستی.

در 14 ژوئن جدید کلیسای جامع از نیروهای مسلح روسیه وقف شد در خارج از مسکو به مناسبت سالگرد 75 از پایان “جنگ بزرگ میهنی” در طول آن بیش از 20 میلیون شوروی سربازان و شهروندان جان خود را از دست.

اما این عینک از قدرت نظامی در میدان سرخ مسکو – شامل برخی از 13,000 سربازان از 13 کشور بیش از 200 وسایل نقلیه نظامی و 75 هواپیما – است را تحت الشعاع قرار مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

روسیه گزارش شده 600,000 coronavirus عفونت به آن سوم-بیشترین تعداد در جهان است. مرگ ایستاده در بیش از 8000 اما اعداد حقیقی هستند که بسیار بالاتر است.

روسیه شروع به بلند کردن توده coronavirus محدودیت در هفته های اخیر اما موارد جدید باقی می ماند سرسختانه بالا در بالاتر از 7000 در روز است.

آماده سازی برای رژه باید در نظر گرفته خطرات ناشی از ویروس است.

کرملین را به محدود کردن دسترسی به پوتین در میدان سرخ. رئیس جمهور صرف مقدار از این بیماری همه گیر انجام امور دولتی از راه دور از محل اقامت خود در خارج از مسکو.

روسی جانبازان جنگ جهانی دوم برنامه ریزی برای تماشای رژه قرار داده شده اند و تحت قرنطینه خواهد شد و با فاصله از یکدیگر. به طور مشابه, سربازان شرکت کننده در این رژه شده اند قرنطینه در طول تمرینات و تست شده است.

هر کس حضور نیز تست شده برای coronavirus.

شهردار مسکو سرگئی سوبیانین به خواست تماشاگران به ماندن در خانه و تماشای رژه در تلویزیون. در ضمن شهرهای مختلف است که به طور معمول نگه کوچکتر راهپیمایی را لغو آنها و یا در حال رفتن به جلو بدون جمعیت.

بسیاری از رهبران خارجی نیز دور ماندن. روسای جمهور فرانسه, جمهوری چک کرواسی و چین گفت که آنها برنامه ریزی برای حضور در این رژه در مارس 9, اما پس از آن منتقل شد ژوئن 24, آنها لغو برنامه های خود را برای سفر به مسکو است.

رئیس جمهور بلاروس, قزاقستان, قرقیزستان, مولداوی, صربستان, تاجیکستان و ازبکستان حضور خواهد داشت.

عملا رهبران گرجستان مبارکه مناطق اوستیای جنوبی و آبخازیا که روسیه به رسمیت می شناسد به عنوان مستقل متحده نیز در آن حضور داشتند. صرب بوسنی عضو بوسنی چند قومی ریاست جمهوری میلوراد Dodik است همچنین انتظار می رود برای حضور در.

با گزارش RFE/RL را خدمات AFP و dpa

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de