پوتین معاهده در تغییر قانون اساسی است که اجازه می دهد او را به گسترش قدرت

ولادیمیر پوتین به طور رسمی امضا در اصلاحات قانون اساسی که اجازه می دهد رهبر روسیه به اجرای دوباره برای ریاست جمهوری در سال 2024 به آژانس خبری اینترفاکس گزارش شده در مارس 14.

اعلام می آید یک روز پس از آن گزارش شد که روسیه در پارلمان منطقه ای رای داده بودند در حمایت از این اقدامات است.

در ژانویه پوتین اعلام کرد تکان عمده روسیه سیاست و قانون اساسی تعمیرات اساسی که کرملین به عنوان یک توزیع مجدد قدرت از ریاست جمهوری به مجلس.

اما در اوایل این هفته, پوتین شده است که رئیس جمهور یا نخست وزیر روسیه برای دو دهه به نظر می رسد در دومای دولتی به اصلاحیه جدید که اجازه می دهد او را به چشم پوشی از یک زمان قانون اساسی ممنوعیت او دوباره در حال اجرا در سال 2024.

قبلی قوانین منع او را از در حال اجرا برای سومین بار متوالی دستور اما این تغییرات با مفاد اصلاحات به معنی او می تواند به دنبال یک پنجم کلی دوره ریاست جمهوری در سال 2024 و امکان پذیر ششم در سال 2030.

کرملین اشاره می کند که پوتین گفته است که آیا یا نه او اجرا خواهد شد دوباره در سال 2024.

دیگر تغییر قانون اساسی بیشتر تقویت ریاست جمهوری و تاکید بر اولویت قانون روسیه بیش از هنجارهای بین المللی — یک ماده منعکس کننده کرملین سوزش با دادگاه اروپایی حقوق بشر و دیگر نهادهای بین المللی است که اغلب آرای صادر شده علیه روسیه است.

این تغییرات نیز یاغی ازدواج همجنسگرایان و ذکر “اعتقاد به خدا” به عنوان یکی از روسیه به ارزش های سنتی.

هر دو مجلس ملی و مجلس باید در حال حاضر حمایت از تغییرات به هر منطقه ای مجلس.

“شورای فدراسیون [به مجلس سنا] دهکدهای را دریافت نتایج رای گیری در همه 85 پارلمان منطقه ای” گفت: آندره Klishas رئیس شورای کمیته قانون اساسی. “همه آنها مثبت” ریا ذکر او عنوان کرد و گفت در مارس 13.

لیست 85 مناطق او اشاره شده شامل دو که بخشی از روسیه کنترل کریمه که مسکو به زور ضمیمه از اوکراین در سال 2014.

روسیه دادگاه قانون اساسی در حال حاضر باید بررسی تغییر قانون اساسی است که با توجه به قرار دادن یک رای در سراسر کشور در ماه آوریل است.

ویاچسلاو Volodin رئیس دومای دولتی روسیه مجلس خواست اعضای آن در مارس 12 به تجمع پشت پوتین در برابر آنچه او گفته بود یک خارجی در مبارزات انتخاباتی برای بی اعتبار ساختن اصلاحات در قانون اساسی.

با گزارش RFE/RL را خدمات Meduza.io و اینترفاکس

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>