پوتین و اردوغان نگاه به سهولت افزایش تنش ها پس از مرگبار سوریه حمله هوایی

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه و رئیس جمهور ترکیه رجب طیب اردوغان برگزار شد مذاکرات میان افزایش تنش ها پس از 33 سرباز ترک کشته در یک حمله هوایی توسط مسکو-حمایت دولت سوریه جنگنده.

در همان زمان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo بیان واشنگتن برای حمایت از متحد ناتو گفت این بررسی گزینه های برای کمک به” آنکارا علیه سوریه و روسیه “خشونت.”

و در سازمان ملل متحد, دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ توصیف جنگ که هزینه زندگی سربازان ترکیه در سوریه به عنوان “یکی از نگران کننده ترین لحظات” از نه سال جنگ داخلی. به نام او به صورت فوری آتش بس.

افزایش جنگ در استان ادلب اعلام کردند نگرانی برای شهروندان گرفتار در جنگ است. سازمان ملل متحد گفت: نزدیک به یک میلیون نفر در حدود نیمی از آنها را کودکان آواره شده اند از دسامبر توسط جنگ میان زمستان تلخ و آب و هوا.

رهبران ترکیه و روسیه به نظر می رسد به تلاش برای سطح شیب دار به پایین تنش بین کشورهای خود پس از حادثه مرگبار, با کرملین گفت: دو ابراز “نگرانی جدی” در مورد وضعیت.

“همیشه وجود دارد اتاق را برای گفت و گو” وزیر امور خارجه روسیه سرگئی لاوروف گفت.

او گفت رهبران صحبت از “ضرورت به انجام همه چیز” برای اجرای یک 2018 آتش بس در یمن با میانجیگری توسط دو کشور است که پس از فرو ریخت.

اگر چه روسیه جنگنده به طور کلی بازگشت نیروهای سوریه از اردوغان قرار داده و سرزنش برای حمله مرگبار به طور مستقیم از دولت بشار اسد.

سخنگوی کرملین دیمیتری Peskov گفت: ممکن است سفر اردوغان به مسکو برای مذاکرات هفته آینده.

به طور جداگانه مغلوب ساختن پیشی جستن “مجددا” آمریکا برای حمایت از ترکیه در اوایل تماس با اردوغان در حالی که او خواستار آن شدند که اسد, روسیه, ایران و توقف حملات خود را در استان ادلب — آخرین شورشی منطقه در منطقه است.

مغلوب ساختن پیشی جستن “مجددا حمایت خود را از ترکیه را تلاش برای د-تشدید اوضاع در شمال غربی سوریه و جلوگیری از یک فاجعه انسانی” کاخ سفید گفت: بدون دادن جزئیات در مورد حمایت.

در همین حال ریاست جمهوری ترکیه گفت: اردوغان و تهمت توافق اقدامات لازم برای جلوگیری از یک “فاجعه انسانی” در یمن است.

“رهبران دو کشور توافق کردند که در مراحل اضافی و بدون تاخیر به منظور جلوگیری از یک فاجعه انسانی اتفاق می افتند در منطقه ادلب” این در بیانیه ای گفت.

وزیر امور خارجه مایک Pompeo تکرار تهمت نظرات در بیانیه ای در فوریه 28, گفت:, “ما ایستاده ایم با ما متحد ناتو پس از نفرت و بی پروایی نشان دادن مارس 27 حمله نیروهای ترکیه در یمن است.”

“اقدامات رژیم اسد و روسیه و رژیم ایران و Hizballah به طور مستقیم جلوگیری از ایجاد آتش بس در شمال سوریه” Pompeo اضافه شده است.

یک مقام ارشد ایالات متحده, رسمی, زبان, به شرط ناشناس ماندن به ذکر است که ترکیه به سرزنش دولت اسد برای حمله هوایی مرگبار اما او گفت که روسیه از نزدیک برنامه ریزی شده و تمام عملیات با سوریه است.

“روسیه مسئول این حمله — دوره خواند و گفت: در یک جلسه.

این ایده از “احساساتی keelhauled, مشمول اسد نیروهای نظامی در مبارزه با ترکان و برخی از نیروهای مخالف…خنده دار است,” او گفت:.

مبارزه با نگرانی که عضو ناتو ترکیه می تواند به طور مستقیم مبارزه علیه نیروهای روسیه در سوریه است.

روسیه به همراه ایران ارائه شده بسیار مهم سیاسی و نظامی و مالی و حمایت از بشار اسد در جنگ داخلی که به کشته شدن بیش از 400 ، 000 نفر و آواره میلیون ها پس از آن آغاز شد و با سرکوب antigovernment معترضان در ماه مارس 2011.

بیش از 400 ، 000 نفر کشته شده اند و میلیون ها نفر آواره پس از جنگ آغاز شد.

ایالات متحده و ترکیه حمایت متفاوت گروه های شورشی در حالی که افراط گرایان وابسته به القاعده و دولت اسلامی نیز وارد این درگیری اگر چه آنها بیشتر رانده شده از پایگاه خود را.

با گزارش AFP, Reuters, AP و dpa

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

کفش اسپرت