پوتین ممنوعیت نیروهای مسلح اعضا از حمل دستگاه های الکترونیکی تبادل نظر

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه را امضاء کرده است یک فرمان منع اعضای نیروهای مسلح از حمل گوشی های هوشمند, تبلت ها و دیگر ابزارهای قادر به ضبط و ذخیره سازی اطلاعات در حالی که در وظیفه.

با توجه به فرمانامضا شده در مارس 6, پرسنل نظامی ممکن است دارای ابزارهای است که می تواند ردیابی محل و انتقال فایل های صوتی و عکس مواد.

“تخلف از مقررات در نظر گرفته خواهد شد ناخالص انضباطی جرم” در این سند می گوید.

مشابه قانون تصویب شده در سال گذشته ممنوع پرسنل نظامی از حمل تبادل نظر با دوربین های دیجیتال و یا که می توانید به اینترنت متصل شوید.

در سال های اخیر, عکس و فیلم سهوا نوشته شده آنلاین از طریق گوشی های هوشمند از اعضای ارتش روسیه را نشان داد, اطلاعات در مورد محل و حرکات آن سربازان و تجهیزات.

برخی از عکس ها و ویدئوها استفاده شده است برای اثبات حضور پرسنل نظامی روسیه در شرق اوکراین که در آن نیروهای مسلح اوکراین شده اند مبارزه مسکو به حمایت از جدایی طلبان پس از مارس 2014.

روسیه را رد کرده است یک حضور نظامی در اوکراین شرقی منطقه شناخته شده به عنوان Donbas که در آن برخی از 13200 نفر از مردم کشته شده اند و در درگیری های جاری.

فعالان حقوق بشر باید گاهی اوقات نیز شده است قادر به دست آوردن از ویدئوها و عکس ها در اینترنت اثبات است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در موارد مربوط وحشیانه, متوحش کننده, جوان استخدام در ارتش روسیه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de