پوتین جوایز مدال در اولین رویداد پس از مستند شروع

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه ارائه شده ستاره طلا زايمان قهرمان مدال به افراد مختلف به عنوان بخشی از فعالیت های مارک روسیه روز اولین حضور خود را در شلوغ رویداد عمومی پس از coronavirus محدودیت معرفی شدند در اواخر ماه مارس است.

پس از بالا بردن پرچم روسیه در Poklonnaya هیل در مسکو ملی, تعطیلات, جشن, پس از جمهوری شوروی اعلان حاکمیت دولت در سال 1990 پوتین تبریک گفت این کشور در آن “افتخار بزرگ و غرور” و به نام شهروندان به حمایت از اصلاحات مربوط به قانون اساسی در یک رای کشور برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 1.

“پیشنهاد برای اضافه کردن این اساسی و کلیدی اصول قانون اساسی روسیه شده اند اغلب پیشنهاد شده است. من مطمئن هستم که چنین موقعیت های به اشتراک گذاشته شده است و از حمایت اکثریت مطلق شهروندان ما گفت:” پوتین که به نظر می رسد بدون ماسک و یا شخصی دیگر تجهیزات حفاظتی.

در میان دیگر تغییرات و اصلاحات اجازه می دهد که 67 سال است که اجرا روسیه برای 20 سال به عنوان یا رئیس جمهور یا نخست وزیر برای باقی ماندن در قدرت تا 2036.

ستاره طلا زايمان قهرمان تاسیس شد در روسیه در سال 2013 است و معمولا اعطا شده به مردم در آوریل یا مه در کرملین.

در این سال این مراسم بود نقل مکان کرد و به روسیه و بعد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

پوتین برگزار شد بسیاری از تماس های ویدئویی با مقامات کرملین در تلاش برای نگه داشتن او را از ابتلا به این ویروس است که خود آلوده و سخنگوی نخست وزیر. حتی در طول روز پیروزی جشن در مارس 9, این کشور بیشترین احترام تعطیلات پوتین ایستاده به تنهایی برای مشاهده رژه کرملین گارد هنگ.

روسیه روز برگزار شده است هر سال در 12 ژوئن از سال 1992.

بر اساس گزارش TASS, اینترفاکس و ریا نووستی

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net