پوتین اذعان حاد COVID-19 مشکل در Daghestan مردم محلی پس از هشدار از ‘فاجعه’

رئیس جمهور ولادیمیر پوتین اذعان کرد یک “پیچیده” وضعیت در روسیه جنوبی جمهوری Daghestan پس از یک محلی مفتی توصیف منطقه نبرد در برابر COVID-19 به عنوان یک “فاجعه است.”

در کنفرانس های مجازی با داغستانی مقامات در 18 مه پوتین گفت: “خطر از coronavirus عفونت باقی می ماند در سراسر کشور و وضعیت در Daghestan آسان نیست در حال حاضر.”

او گفت که “کارشناسان” پیشنهاد کرد که “اواخر درمان بیماران برای مراقبت های پزشکی و همچنین مصرف خودسرانه دارو در صفحه اصلی” بودند تشدید این مشکل در این جمهوری است که خانه را به حدود 3 میلیون نفر است.

بیش از 3400 نفر در Daghestan شده است با آلوده coronavirus 29 از آنها را به ضرب با توجه به آمار و ارقام رسمی در اوایل مارس 18.

اما بسیاری از ناظران و برخی از مقامات روسیه, سوال, صحت کشور های رسمی برگه.

این داغستانی بهداشت وزیر Dzhamaludin Gadzhiibragimov است اذعان کرد که بیش از 650 بیشتر مردم شمارش نیست به عنوان COVID-19 قربانیان باید از درگذشت “پنومونی اکتسابی.”

آنها شامل حدود 40 پزشکان و پرستاران.

پوتین گفت که Daghestan بهداشت و درمان-مراقبت از سیستم تحت یک “بار سنگین” و افزود که “مردم نیز می گویند که لازم است مراقبت های پزشکی است نه همیشه و نه در همه جا می توان دریافت در زمان و در کامل است.”

“ما نیاز بیشتر به تجزیه و تحلیل چگونه توصیه های بهداشتی پزشکان در رژیم خود انزوا در محدودیت جرم, حوادث, نیز در حال اجرا” رهبر روسیه اضافه شده است.

سر یک بیمار-گروه نظارت گفت: RFE/RL در زمان کنونی که به تازگی “همه بیمارستان ها به سر می برند” در Daghestan و ذکر حاد کمبود تجهیزات حفاظتی و مشکلات تشخیص COVID-19.

Daghestan بالا مفتی, Akhmad Abdulayev گفت: پوتین از طریق لینک ویدئو در 18 مه که “دامنه فاجعه است و ما را مجبور به درخواست تجدید نظر به شما” با توجه به AFP. “لطفا خود را صرف توجه به Daghestan.”

پوتین تکرار اسلامی رهبران تماس برای مردم در, به شدت اسلامی به جشن در خانه عید فطر که نشانه پایان ماه رمضان.

روسیه متهم شده است که کاهش آن coronavirus میزان مرگ و میر با نسبت مرگ و میر به ذات الریه.

این کشور دارای بیش از 290,000 ثبت موارد COVID-19 اما تنها 2,722 مرگ و میر در مارس 18 قرار دادن آن نسبتا کم از نظر نرخ مرگ و میر در سراسر جهان است.

پزشکان گزارش داده اند که ضعف و نا امید در فقدان تجهیزات پزشکی.

خواه سر ولادیمیر Vasiliev در 18 مه گزارش دفاع Daghestan رسمی coronavirus آمار اما متعهد به “روشن شدن” مرگ و میر در میان متخصصان پزشکی.

با گزارش توسط AFP

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de