Pussy Riot خواننده می گوید: آخرین آهنگ ها چالش های استفاده داخلی

ST. پترزبورگ روسیه — Pussy Riot فعال نادژدا Tolokonnikova توصیف کرده است, آخرین آهنگ ها با روسیه فمینیستی در اعتراض به گروه به عنوان چالش برای کسانی که سوء استفاده از زنان است.

در مصاحبه با RFE/RL در مارس 13, Tolokonnikova گفت: آهنگ-Ona (او) و Nozh (چاقو) — هر دو در مورد زنان ایم که قربانی خشونت خانگی و سوء استفاده روانی.

انتشار این آهنگ ها می آید که روسیه به تدریج شروع به ظهور از coronavirus محدودیت های زیر است که شکایت از خشونت خانگی در سراسر کشور بیش از دو برابر شده است.

Tolokonnikova گفت: RFE/RL بسیاری از مردم درک نمی کنند که داخلی سوء استفاده از زنان در روسیه گسترده است.

او گفت: سوء استفاده است نه محدود به خشونت فیزیکی اما همچنین اغلب شامل عاطفی و روانی با یک دستکاری شریک است.

“من درک می کنم که خشونت خسارت یک فرد نه تنها از نظر فیزیکی بلکه از برگ روانی زخم” Tolokonnikova گفت: RFE/RL.

“کسی نمی تواند به کسی اعتماد باقی می ماند و باز به دیگران برای بسیاری از سال پس از تجربه یک وضعیت عاطفی, سوء استفاده,” او گفت:. “و چنین مواردی [از سوء استفاده عاطفی] هرگز رسیدن پلیس به این دلیل که پلیس [در روسیه] حتی خنده را در شما هنگامی که شما شکایت در مورد سوء استفاده فیزیکی.”

در آهنگ با چاقو Tolokonnikova آواز می خواند از این نقطه نظر مورد آزار قرار گرفته که fantasizes در مورد اقدامات تلافی جویانه.

Tolokonnikova آواز می خواند: “من sharpening چاقو در بالکن برای شما. هنگامی که شما تغذیه ماهی ها در fish bowl من قطع خواهد شد شما و من به شما ضرب و شتم. از حالا به بعد من تنها هستم. من قطع خواهد شد شما و من به شما ضرب و شتم. این غم انگیزترین رویای من و من چاقو فقط برای شما.”

یک ویدئو برای آهنگ چاقو منتشر شده در مارس 13 در یوتیوب نشان می دهد که مسخره بازی ویدئویی انیمیشن از یک زن با چهره خود را پوشش محافظ صورت است که مزین با یک مسیحی ارتدکس عبور و کلمات “پوسی رایت.”

زن می پوشد دامن کوتاه تحمل تصاویری از ارتدوکس مسیحی صلیب و تیره و پیراهن با مبتذل فرم از کلمه “vagina” در روسی.

سلاح به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش برای زن به از را انتخاب کنید “برای دفاع از خود و توانمندسازی” در برابر توهین آمیز شریک است.

او choreography است که ترکیبی از رقص تحریک آمیز مراحل و رزمی-هنرهای حرکت می کند.

شعارهایی که به نظر می رسد در زبان انگلیسی در این فیلم عبارتند از: “کشتن متجاوز” “دختر بچه, پیروزی,” “دفاع از خود” “کشتن جنسیتی” فمینیستی “اکشن” “شورش قدرت” “شرم” و “دختر آزادی است.”

Pussy Riot زمانی شهرت بین المللی در سال 2012 زمانی که آنها دستگیر شدند در روسیه به صورت غیر مجاز چریکی-هنر عملکرد خود آهنگ پانک نماز داخل مسکو کلیسای جامع مسیح نجات دهنده.

که ترانه یک اعتراض در برابر روابط بین کلیسای ارتدکس روسیه و ولادیمیر پوتین نخست وزیر بود که مبارزه در آن زمان برای بازگشت به ریاست جمهوری.

Tolokonnikova و یکی دیگر از اعضای گروه پوسی رایوت, ماریا اقتصاد این کشور بودند و هر دو محکوم به اتهام “چاقوکشی انگیزه نفرت مذهبی” و محکوم به دو سال در زندان است.

آنها نزدیک به تکمیل جملات خود را زمانی که آنها آزاد شدند در دسامبر 2013 تحت عفو آنها را رد کرد و به عنوان یک تبلیغات کرملین شیرین کاری برای بهبود پوتین تصویر جلوتر از 2014 بازی های المپیک زمستانی سوچی.

در سال 2017, روسیه جرمزدایی اولین بار سوء استفاده جرائم. این حرکت با حمایت کلیسای ارتدکس روسیه که ادعا کرد که خشونت خانگی وجود ندارد در جامعه است.

در واقع فعالان حقوق بشر شده اند با تمرکز بر خشونت خانگی در روسیه برای سال.

برخی از قانونگذاران روسی از جمله کسانی که تلاش کرده اند به فشار برای یک داخلی جدید-خشونت قانون خواسته دولت در ماه گذشته به اورژانس مراحل را برای محافظت از زنان به دام افتاده در سوء استفاده از موقعیت توسط روسیه coronavirus مستند.

Tolokonnikova گفت: RFE/RL در مارس 13 که نگرش او به کلیسای ارتدکس روسیه “تغییر نکرده است” پس از دستگیری او در سال 2012 “از آنجا که کلیسا در نگرش نسبت به زنان و جامعه همجنسگرایان را تغییر نمی دهد.”

“هر وقت می شنوم که کلیسای ارتدکس روسیه در دفاع از ارزش های خانواده, من می خواهم به درخواست آن چه ارزش های خانواده دقیقا شما از اگر شما در برابر جرم خشونت خانگی? آیا شما از قتل زنان فلج سرنوشت آسیب های روانی از کودکان که در یک زندگی دائم تجربه خشونت خانگی و گاهی یتیم شدن چون از آن؟”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de