پورتوریکو اعلام آن تایید coronavirus موارد

SAN JUAN, Puerto Rico (AP) — آزمون تایید کرده اند سه مورد جدید کروناویروس در پورتوریکو برای اولین بار در ایالات متحده در خاک رژیم صهیونیستی است. واندا Vazquez گفت: شب جمعه.

او همچنین اعلام کرد که سیستم مدارس دولتی که نزدیک به 14 روز است و هیچ کشتی های کروز و یا کشتی از جمهوری دومینیکن اجازه داده می شود به حوض.

وازکوئز گفت: یکی از موارد درگیر یک محلی بود که بستگان که سفر به جزیره و دو نفر دیگر در حال گردشگران از شمال ایتالیا که در مرکز اصلی شیوع COVID-19 بیماری در این کشور.

حتی قبل از اعلام چندین رویداد از جمله کنسرت و عملکرد سیرک شده بود لغو شد در این جزیره با توجه به نگرانی در مورد ویروس است که گسترش در سراسر جهان است. دانشگاه پورتوریکو و برخی از کالج های خصوصی لغو کلاس.

مقامات گفت: مورد اول آقای 68 ساله ایتالیایی که وارد پنج شنبه در کاستاریکا Luminosa کشتی کروز و تا به حال نشانه های سازگار با این ویروس. او گرفته شده بود به یک بیمارستان در سن ژوئن و آزمون تایید او است مبتلا به کوروناویروس.

او 70 ساله نیز داشت به توان و حذف.

سوم تایید بیمار 71 ساله به محلی که آزمون پس از بستری با یک سرفه و تب و تنگی نفس.

اکثریت قریب به اتفاق افراد آلوده به ویروس coronavirus بازیابی و بیشتر آنها تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه به ویژه در افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>