شرکت با هزاران نفر از کارکنان, گذشته مجازات از دولت تحقیقات و خطرات ناشی از نارسایی های مالی و حتی قبل از coronavirus walloped اقتصاد در میان کسانی که به دریافت میلیون ها دلار از صندوق امداد است که کنگره ایجاد شده برای کمک به کسب و کارهای کوچک از طریق بحران یک آسوشیتد پرس تحقیقات یافت.

چک حفاظت برنامه قرار بود به دم در کسب و کارهای کوچک با $349 میلیارد دلار وام اضطراری است که می تواند کمک به نگه داشتن کارگران در کار و پرداخت صورتحساب در زمان. اما حداقل 75 شرکت هایی که موفق به دریافت کمک بودند publicly traded AP یافت و برخی از آنان در بازار ارزش بیش از $100 میلیون.

به طور کلی 25 درصد از شرکت های AP بررسی هشدار داده بود سرمایه گذاران ماه پیش — در حالی که اقتصاد بود زمزمه همراه — که توانایی خود را به باقی می ماند و ماندگار شد در سوال.

با ترکیب از طریق هزاران نظارتی براده AP شناسایی 75 شرکت به عنوان دریافت کنندگان همراه 300 میلیون دلار در کم بهره-مالیات دهندگان حمایت وام.

هشت شرکت و یا شرکت های تابعه خود را دریافت و حداکثر 10 میلیون دلار. اندازه معمولی وام در سراسر کشور بود $206,000, با توجه به U. s. اداره کسب و کار کوچک آمار. اگر شرکت های دیدار با معیار مانند نگه داشتن کارکنان در حقوق و دستمزد به مدت هشت هفته SBA را ببخش وام.

لیست وام گیرندگان AP شناسایی شده است که کسری از 1.6 میلیون وام است که وام دهندگان تایید شده قبل از برنامه تخلیه شد, هفته گذشته اما, آن است که کامل ترین حسابداری عمومی به تاریخ. قانونگذاران از هر دو حزب سیاسی در حال مذاکره اضافی بسته امداد است که در بخش بزرگی خواهد دوباره پر کردن چک حفاظت از برنامه.

نمایندگان SBA نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در اواخر روز دوشنبه. جمعه گذشته وزارت خزانه داری وزیر استیون Mnuchin گفت: در یک بیانیه نوشته شده است که 74 درصد از این وام بودند که برای کمتر از $150,000 نشان دادن “دسترسی این برنامه به حتی کوچکترین کسب و کارهای کوچک.”

AP را بررسی همچنین نشان داد نمونه از شرکت هایی که تا به حال صاحبان خارجی و که delisted از بورس سهام ایالات متحده و یا تهدید به حذف به دلیل عملکرد ضعیف خود را. شرکت های دیگر تا به حال ضرر و زیان سالانه برای سال.

پس از راه اندازی 3 آوریل امداد بسته مواجه شده است و انتقادات در مورد آهسته پردازش وام نامشخص قوانین و بودجه محدود است که بسیاری از چپ mom-and-pop کسب و کار بدون کمک کند.

طراحی شده توسط, چک, حفاظت از برنامه به معنای به دست آوردن پول به سرعت به عنوان بسیاری از کسب و کارهای کوچک که ممکن است با استفاده از یک فرمول بر اساس حقوق و دستمزد اندازه. برخی از کسب و کار با بیش از 500 کارمند واجد شرایط می تواند به عنوان مثال اگر آنها ملاقات برخی از اندازه های استاندارد برای صنایع خود.

صاحبان پشت بزرگ رستوران های زنجیره ای مانند Potbelly کریس روت خانه استیک و تاکو خانه کوچک قادر به واجد شرایط با وجود به کارگیری هزاران نفر از کارگران و حداکثر 10 میلیون دلار در وام.

برخی دیگر از شرکت های بزرگ است که دریافت وام به نظر می رسد به اندازه کافی پول نقد در دست برای زنده ماندن رکود اقتصادی است. شهر نیویورک-بر اساس Lindblad اعزامی منابع برای مثال یک شرکت مسافرت با 650 کارگران و یک نام تجاری مقابله با National Geographic, یک $6.6 میلیون وام. در پایان ماه مارس کسب و کار گزارش داشتن حدود 137 میلیون دلار پول نقد در ترازنامه است.

“هنگامی که این بحران ما تا به حال دو برنامه ریزی کسب و کار موارد: 1) قابل توجهی اخراج و furloughs یا 2) دریافت این وجوه و تأثیر کارکنان” سخنگوی آدری چانگ نوشت: در یک ایمیل. “Lindblad بسیار نادر سفر شرکت است که اعمال هر گونه اخراج furloughs یا کاهش حقوق و دستمزد به تاریخ.”

پنج نفر از شرکت AP شناسایی قبلا تحت بررسی مالی و دیگر تنظیم کننده از جمله شرکت هایی که پرداخت جریمه برای حل و فصل اتهامات.

کوانتومی Corp. یک ذخیره سازی اطلاعات شرکت مستقر در سان خوزه کالیفرنیا است که نیروی کار از 800 پرداخت 1 میلیون دلار جریمه در ماه دسامبر گذشته بیش از اتهامات که اشتباهات حسابداری منجر به بیش از حد درآمد. کوانتومی دریافت حداکثر مبلغ 10 میلیون وام.

بدون که وام “ما قطعا مجبور به کاهش کارکنان. ما آن را مدیون کارکنان ما — که گیر کرده ایم با ما از طریق طولانی و دشوار چرخش — به انجام همه چیز ما می توانیم برای نجات شغل خود را در طول این بحران” سخنگوی شرکت باب Wientzen نوشت در ایمیل.

AP تجزیه و تحلیل نشان داد که در حدود 1 در 4 شرکت ها هشدار داده بود سرمایه گذاران ماه پیش که آنها یا حسابرسان قابل توجهی به حال شک و تردید در مورد توانایی خود را برای دیدار با تعهدات مالی.

یکی بود Enservco Corp., دنور مبتنی بر صنعت نفت و گاز شرکت که در گزارش سالانه خود در زمینه ماه گذشته گفت: آن “نه تولید کافی درآمد به صندوق ما عملیات جاری است.”

مدیر اجرایی ایان دیکینسون گفت شرکت او نمی خواهد که خورده بدون $1.9 میلیون وام را دریافت کرده است. اما او گفت: او استقبال پول و آیا تا به حال به اجازه رفتن بیشتر کارمندان از او در حال حاضر بدون آن.

“کارکنان ما واقعا هیچ تفاوتی از کارمندان یک غیر عمومی شرکت” دیکنسون گفت. “این بودجه استفاده می شود به نگه داشتن مردمی در حقوق و دستمزد و حفظ مواد غذایی در جداول خود را.”

که شرکت های بزرگ و آنهایی که با سوابق سوال برانگیز دریافت چنین گرانبها کمک های مالی ورشکسته زکری دیویس سانتا کروز کالیفرنیا تاجر اجرا می شود که دو artisanal مغازه بستنی یک beachside کافه و یک تاکو بار با شریک Kendra بیکر.

قبل از یک پناهگاه در محل سفارش در اواسط ماه مارس دیویس و شریک زندگی خود را می رود به پرداخت در آوریل $250,000 فدرال وام آنها با استفاده از 10 سال پیش برای باز کردن اصلی خود فروشگاه.

“در حال حاضر آن را فقط همه وارونه,” دیویس گفت که تا به حال به اخراج 70 کارگر است.

دیویس و بیکر ارائه یک چک برنامه حفاظت از نرم افزار در آوریل 2 — اما هنوز در انتظار.

“اگر شما یک مرد کوچک, شانس هستند شما در حال رفتن به پشت, خط,” دیویس گفت:.

___

آسوشیتد پرس نویسندگان مایکل china. org. cn در برکلی کالیفرنیا و جینی اهم در واشنگتن و پژوهشگر Rhonda Shafner در نیویورک کمک به این گزارش.

___

تماس با AP جهانی تیم تحقیقاتی در Investigative@ap.org

_____

تماس با خبرنگاران در توییتر در https://twitter.com/ReeseDunklin یا https://twitter.com/lalanewsman

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de