چشم انداز آماده برای رابطه در پیش نویس NFL شب از خانه

Yetur ناخالص-Matos را دوست داشته شده است در لاس وگاس به صورت پیش نویس NFL در پنج شنبه شب اما Penn State دفاعی lineman خوب است با شرکت از خانه.

گرس-Matos یکی از 58 چشم انداز خواهد شد که در بخشی از راه دور در پیش نویس که رفته مجازی در این سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. بازیکنان دریافت تصویری کیت از NFL است که سابقه واکنش های خود را برای انتخاب شدن است که آیا آن را در طول دور اول در روز پنج شنبه دوم یا سوم دور در روز جمعه یا در طول چهار دور باقی مانده در روز شنبه.

“دوست داشتم برای رفتن به پیش نویس به دلیل آن شده اند که یک تجربه بزرگ است. اما در خانه با چند نفر و خانواده راحت تر است” گفت: گروس-Matos خواهد شد که از خانه اش در ویرجینیا با مادر و پدر و برادر و مربی.

کیت ارسال به چشم انداز شامل دو تلفن همراه دو نور می ایستد یک جفت از سه پایه یک هدست برای مصاحبه و یک میکروفون. یکی از تلفن های دوربین خواهد بود در کل تا زمانی که بازیکن انتخاب شده است در حالی که دیگر استفاده خواهد شد برای مصاحبه با ESPN/NFL شبکه کمیسر راجر Goodell و تیم های که آنها را انتخاب کنید.

این بسته همچنین شامل کلاه از تمام 32 تیم به طوری که بازیکن می تواند در سمت راست قرار داده یکی پس از آنها انتخاب شده است.

NFL تا به حال چشم انداز اجرای آزمون جمعه که در آنها نام و نشان خود را تنظیم و تضمین اتصالات با ثبات بود. گرس-Matos گفت: او هر دو دوربین در اتاق نشیمن خود را. یکی متمرکز خواهد شد که در آن او خواهد بود و نشسته را به تصرف خود واکنش های. او قرار است که دیگر در کنار یک پنجره برای یک محیط زیبا که از او مصاحبه شده است. مسخره ترین پیش نویس باید گروس-Matos انتخاب شدن در دور اول.

پیش نویس است و در عین حال گام دیگری در آنچه که تبدیل به یک فرایند مجازی از زمان شروع این بیماری همه گیر در مدت کوتاهی پس از NFL ترکیب. با نرم افزار روز لغو شد و تیم های ارسال نیست هر کسی در جاده ها بیشتر از قبل پیش نویس مصاحبه های انجام شده در زوم و یا FaceTime.

“آن شده است کمی عجیب و غریب تشکیل ارتباط با مردم است, اما به عنوان آن را نگه داشته در رفتن من از آن زمان به عنوان یک فرایند آموزشی” گروس-Matos گفت.

میشل مک کنا NFL مدیر ارشد فناوری اطلاعات گفت: چشم انداز تا به حال یک زمان آسان تر تنظیم به چیزهایی که انجام شده تقریبا.

“شما لازم نیست به آنها بگویید که چگونه به قطع و یا وصل نمودن صدای مکالمه یک گوشی چرا که آنها می دانند که چگونه به آن را انجام دهد” او گفت:. “تنها مسائل شده اند و مطمئن فریم و روشنایی شد و رفتن به سمت راست.”

آنچه بیننده را در طول پیش نویس مورد نیاز ساختمان از یک زیرساخت فنی بیش از فقط چند هفته. برخی از آن در حال حاضر وجود به دلیل مقدار تصویری منتقل می شود در طول بازی اما این گسترده تر است چرا که از بیش از 100 تغذیه در آینده از چشم انداز به طور کلی مدیران و مربیان و طرفداران. سه تماس مراکز راه اندازی شده اند به عنوان نقطه اصلی ارتباط قبل از آنها در حال انتقال به ESPN/NFL شبکه مرکز تولید در بریستول, کانکتیکات به مصاحبه.

“من انجام داده ام بسیاری در زندگی حرفه ای من و من فکر کردم هیچ چیز را همیشه بالا با چالش های که بخشی از این تیم برای (طراحی و راه اندازی) جادوگری دنیای هری پاتر (در استودیو یونیورسال اورلاندو). این تاپ که گفت:” مک کنا شده است که با NFL از سال 2012. “هماهنگی ساخت و تست در حالی که تنظیم آن در سه هفته است باور نکردنی است. وجود ندارد مقدار زیادی از زمان برای صحبت کردن از طریق تغییرات.”

مک کنا گفت: وزارت او شده است در تماس با ارائه دهندگان اینترنت در چشم انداز شهر محل زندگی به مطمئن شوید که وجود دارد این است که افزایش پهنای باند برای جلوگیری از وقفه یا تاخیر. آنها همچنین نظارت جمعه گذشته را WNBA پیش نویس نیز انجام می شود در قالب مجازی به ببینید که چگونه مصاحبه رفت.

“ما متوجه آن است که برای رفتن به یک فرصت منحصر به فرد به احساس می کنید که ما ماندن در منزل و امن بودن” او گفت:. “ما می خواهیم آن را به عنوان معتبر به جای overdressing نگران است و آن را با پس زمینه و یا چیزهای دیگر.”

مربیان و مدیران عامل نیز دریافت کیت, اما آن را شامل تنها یک گوشی است که همیشه خواهد بود. در حالی که بخش فناوری اطلاعات از تیم ها قرار داده اند در وقت اضافه برای اطمینان از خانه ها برای پیش نویس نه چندان rewiring لازم بود در Goodell زیرزمین که در آن کمیسیون تنظیم خواهد شد در پیش نویس است.

Goodell در Bronxville نیویورک دارای مقدار زیادی از تلویزیون در زیرزمین برای او برای تماشای بازی ها در تعطیلات آخر هفته هنگامی که او نیست سفر.

“یکی از چیزهایی که سرگرم کننده شاهد بوده است که چگونه آرام او (Goodell) شده است در طول فرآیند” مک کنا گفت. “او به رسمیت می شناسد این است که در یک لحظه خاص در تاریخچه و ما می توانیم انجام کاری منحصر به فرد است.”

___

دنبال جو Reedy در توییتر در https://twitter.com/joereedy

___

بیشتر AP NFL: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>