هوستون (AP) — یک شرکت است که صاحب یک حومه هوستون کارخانه شیمیایی به خطر انداخته امنیت عمومی که در آن موفق به حذف مواد شیمیایی خطرناک پیش از طوفان هاروی در سال 2017, در نتیجه یک آتش سوزی که فرستاده سمی دود به هوا و مجروح اولین پاسخ دادستان گفت منصفه در روز پنج شنبه.

Arkema Inc., یک شرکت تابعه از شیمی تولید کننده و سه نفر از اعضای ارشد و کارکنان در دادگاه اتهامات متهم آنها را از انتشار آلاینده های سمی و مجروح شدن دو کلانتر نمایندگان.

در طول باز کردن اظهارات مایکل دویل ویژه دادستان اختصاص داده شده به این مورد گفته منصفه Arkema و کارگران در دادگاه نادیده گرفته و هر پرچم قرمز به حرکت پراکسید های آلی تولید شده در تاسیسات به عنوان هاروی خطرات بالقوه آشکار شد. هاروی ریخته و نزدیک به 50 اینچ (127 سانتی متر) از بارش باران در بخش هایی از منطقه هوستون و باعث 36 مرگ و میر به صورت محلی.

به پراکسید های آلی استفاده می شود به چنین چیزهایی به عنوان پلاستیک و رزین در حال فرار و می سوزند اگر نه نگهداری در درجه حرارت در نزدیکی یا انجماد. اگر آن را می سوزاند و آن گازهای سمی استنشاق این می تواند باعث آسیب ریه و یا حتی مرگ شود.

“آنها در سمت چپ این خطرناک شیمیایی عمدا محافظت نشده” دویل گفت.

او گفت: Arkema اقدامات بخشی از یک الگوی رفتار بی پروا است که در آن این شرکت تا به حال هرگز حذف پراکسید های آلی از این گیاه در صورت خطرناک طوفان و طوفان دیگری در طول تسهیلات بیش از 50 سال سابقه.

در طول هاروی از پراکسید های آلی بودند به جای ذخیره شده در داخل یخچال تریلر در کارخانه واقع در شمال شرقی هوستون. اما برخی از این تریلر قدرت از دست رفته پس از این گیاه غرق شد توسط سیل.

دویل گفت منصفه Arkema اجازه نداد مقامات می دانم که آنها قادر به از راه دور نظارت بر برخی از تریلر و پیگیری شیمیایی را متوسط. دو نمایندگان مجروح شدند و پس از رفتن به یک ابر سمی منتشر شد که یکی از تریلر های سوخته بعد از شیمیایی combusted, او گفت:.

آتش نیز مجبور به تخلیه بیش از 200 ساکنان و فرستاده 21 نفر به بیمارستان.

Letitia Quinones, یکی از وکلای مدافع برای پنسیلوانیا بر اساس Arkema گفت: هیئت منصفه این شرکت تا به حال پادمان و تجهیزات در محل که تا به حال مشغول به کار در طول قبلی 20 طوفان که تا به حال تحت تاثیر این گیاه وجود دارد و تا به حال هرگز هر گونه مشکلات جدی است.

Arkema بر این باور بود که امن تر برای نگه داشتن مواد شیمیایی در این کارخانه که در آن آنها می توانند با خیال راحت تحت نظارت به جای در جاده در انتظار طوفان, او گفت:.

“هیچ کس می دانست که چگونه طوفان ویرانگر هاروی بود و در شهر هوستون. هیچ کس” Quinones گفت: انعکاس Arkema طولانی برگزار دفاع که آتش نمی توانست پیش بینی شده است.

Quinones گفت Arkema به طور کامل همکاری با مقامات و مشترک تمام اطلاعات در مورد آنچه که قرار بود در کارخانه در طول هاروی از جمله این که برخی از یخچال تریلر ذخیره سازی پراکسید های آلی نمی تواند تحت نظارت بودند و به احتمال زیاد رفتن به فرآیندها.

باز کردن اظهارات رود به در به روز شنبه بعد از ظهر.

Arkema مدیر عامل شرکت ریچارد رو و ex-مدیر کارخانه لسلی Comardelle هر دو اتهام بی پروا انتشار هوا آلاینده. اگر محکوم Arkema چهره تا 1 میلیون دلار جریمه در حالی که Rowe و Comardelle هر چهره تا پنج سال در زندان است.

علاوه بر این Arkema و در حال حاضر بازنشسته و معاون رئیس جمهور از تدارکات مایکل Keough, چهره جنایت حمله به اتهام مربوط به مجروح شدن نمایندگان. اگر محکوم شرکت می تواند جریمه تا $10,000 و Keough می تواند تا 10 سال در زندان است.

ایالات متحده آمریکا هیئت مدیره ایمنی مواد شیمیایی گفت: Arkema کار می کرد برای حفظ تجهیزات است که تثبیت آن پراکسید های آلی استفاده می شود به چنین چیزهایی به عنوان پلاستیک, رزین, از دست دادن قدرت است. اما Arkema در نظر نمی سیل از سیستم های ایمنی “معتبر خطر” حتی اگر گیاه در داخل مناطق سیل.

دادگاه می تواند تا شش هفته.

باز کردن اظهارات تاخیر شد سه روز پس از قاضی بلیندا تپه تحریم دادستان روز دوشنبه برای خودداری از شواهد است که می تواند مفید باشد برای دفاع.

___

دنبال Juan A. Lozano در توییتر https://twitter.com/juanlozano70

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im