مسکو — تمام پنج معاون ویراستاران در یکی از روسیه برجسته ترین کسب و کار روزنامه Vedomosti را ترک و در اعتراض به انتصاب آندره Shmarov به انتشار سردبیر.

Vedomosti گفت: در 15 ژوئن که دیرین معاون سردبیران دیمیتری Simakov بوریس Safronov, Filipp Sterkin کیریل Kharatyan و الکساندر Gubsky در حال ترک این روزنامه است.

این تصمیم پس از هیئت مدیره کسب و کار, اخبار رسانه های Vedomosti ناشر تایید آندره Shmarov برای این پست از سردبیر این روزنامه است. حرکت به تمسخر توسط اکثریت روزنامه نگاران.

با توجه به Vedomosti, 10 روزنامه نگاران از جمله سه واحد ستاد را ترک کرده اند این روزنامه در ماه های اخیر.

Shmarov به عنوان سرپرست و سردبیر پس از مذاکرات در روزنامه فروش آغاز شده و در ماه مارس است. او تا به حال چندین درگیری با کارکنان که او را متهم به تلاش برای سانسور کردن برخی مواد به تصویر کشیدن دولت متعلق به غول نفتی روس نفت در نور مناسب.

Shmarov نامزدی حمایت شد Vedmosti جدید صاحب ایوان Yeryomin بود که اعلام کرد به عنوان نشریه را تنها مالک در مارس 29.

در اواخر ماه مه Vedomosti ویراستاران با صدور بیانیه ای ابراز نگرانی روزنامه مالک جدید گفت که Yeryomin رسانه فعالیت ها در گذشته نشان داد که او ممکن است در ارتباط با نهادهای دولتی و “سعی کنید به استفاده از مدل کسب و کار خود را در یک مکان جدید با استفاده از Vedomosti به خدمت کسی سیاسی و منافع کسب و کار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de