پروب می یابد جنسی, سوء استفاده فیزیکی در مدرسه برای ناشنوایان

غرب هارتفورد, Conn. (AP) — یک تحقیق نشان داد متعدد معتبر اتهامات جنسی و سوء استفاده فیزیکی سابق هیات علمی و کارکنان پوشا دهه در یک مدرسه برای کودکان ناشنوا در کانکتیکات مسئولان مدرسه در روز جمعه گفت.

مدرسه آمریکایی برای ناشنوایان در غرب هارتفورد منتشر یافته های تحقیقات یک سال پس از آن را می گوید آن را یاد گرفته و از اتهامات از فارغ التحصیلان از “نامناسب فیزیکی انجام” سابق هیات علمی و کارکنان در مدرسه و یک اردوگاه تابستانی آن عمل می کند.

مدرسه می گوید این است که قادر به تایید اتهامات سوء رفتار جنسی در برابر چندین سابق هیات علمی و کارکنان از جمله دیرین مدیر اجرایی که متهم به سوء استفاده جنسی یک دانش آموز دهه پیش.

نزدیک به 40 فارغ التحصیلان نیز گزارش داد “مداوم” تنبیه بدنی و سوء استفاده فیزیکی از دهه 1960 از طریق حداقل 1980s این گزارش گفت:. دانش آموزان گفت که آنها مجبور به زانو زدن در broomsticks سیلی و پانچ دار با کمربند و straightjackets مجبور به خوردن تا زمانی که استفراغ و محدود در یک لباس مانع و پستو به عنوان مجازات مدرسه گفت.

“نتایج حاصل از این تحقیق نشان تکان دهنده و هولناک حقایق. به عنوان یک جامعه مدرسه ما صادقانه و صمیمانه عذرخواهی به بازماندگان غیر قابل توجیه اقدامات مشخص شده در این گزارش و برای این واقعیت است که مدرسه جلوگیری نمی کند و یا آنها را متوقف مدیر اجرایی” جفری Bravin و هیئت مدیره رئیس جمهور کاترین سوختگی گفت: در نامه ای به مدرسه.

مسئولان مدرسه کاهش یافته است به نظر جمعه فراتر از یافته های این گزارش را هارتفورد کورانت گزارش شده است.

هیئت مدیره استخدام یک وکیل برای انجام این تحقیقات پس از آگاه شدن از اتهامات در سال 2019 مدرسه گفت. وکیل مصاحبه با بیش از 80 فارغ التحصیلان سابق هیات و دیگر شاهدان.

مسئولین مدرسه گفت: یک دانشجوی سابق معتبر گزارش شده است که او از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط مرحوم دکتر ادموند Boatner بود که مدیر اجرایی ASD از سال 1935 تا سال 1970.

“در حالی که دکتر Boatner است قادر به پاسخ به اتهامات و ما می دانیم او در غیر این صورت بی سابقه ای سهم به ASD و جامعه ناشنوا ما در بر داشت ما آلوم بسیار معتبر و تایید توسط ثبات اتهام شهود” در این گزارش است.

در این گزارش به دیگر اتهامات سوء استفاده جنسی ساخته شده علیه کودکان به عنوان جوان به عنوان 10 سال.

مدرسه می گوید: همه اتهامات گزارش شده به مقامات مربوطه. همه از سابق کارکنان و اساتید به نام در این گزارش شده اند ممنوع از دانشگاه و هر پلاک شناخت آنها حذف شده اند.

کپی رایت © 2020 آسوشیتد پرس. تمام حقوق محفوظ است. این مواد ممکن است منتشر نمی شود, پخش نوشته شده و یا توزیع شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

کفش اسپرت