شاهزاده جورج Co. بسته county ساختمان; ارائه می دهد تحویل غذا برای سالمندان در طول همه گیر

پرنس جورج ایالت مریلند بسته است county ساختمان های دولتی به شروع مارس 16 آن را به عنوان پاسخ به, پخش كردن, coronavirus.

بسیاری از منطقه کسب و کار و مدارس و حوادث را دیده اند تعطیلی و یا لغو در تلاش برای جلوگیری از گسترش ویروس.

“در تلاش های ما برای جلوگیری از گسترش COVID-19 ما در حال ساخت برخی محتاطانه تصمیم گیری در مورد عملیات دولت و دفاتر برای محافظت از شاهزاده گرجی” شهرستان اجرایی آنجلا Alsobrooks گفت: در انتشار اخبار شنبه.

“این تغییرات آینده به دولت عملیات ما را تضمین خواهد کرد county دولت در ادامه به عملکرد و ارائه برنامه های انتقادی و خدمات است که بسیاری از ما اکثر ساکنان آسیب پذیر در تکیه می کنند.”

Alsobrooks نظارت یک تلاش هماهنگ شده میان ادارات شهرستان و همچنین Prince george’s County Public Schools M-NCPPC گروه پارک ها و تفریح و Prince george’s County Memorial Library سیستم برای کمک به صاف عفونت منحنی COVID-19.

علاوه بر این, the Prince george’s County اداره خدمات خانواده را با همکاری وزارت کار و حمل و نقل به ارائه تحویل غذا برای سالمندان دریافت وعده های غذایی در گروه خدمات خانواده ارشد تغذیه برنامه.

اداره خدمات خانواده را ترتیب هفت وعده غذایی منجمد بسته تحویل داده می شود با کار و پرسنل برای سالمندان’ خوابگاه بین 10 صبح تا 4 بعد از ظهر

سالمندان شرکت کننده در این برنامه باید در حال حاضر برای دریافت وعده های غذایی به عنوان رانندگان ترک نمی وعده های غذایی مگر اینکه کسی به آنها را دریافت. این سرویس راه اندازی خواهد شد دوشنبه, مارس 16.

یک لیست کامل از Prince george’s County دولت تعطیلی و لغو در زیر ذکر شده است.

  • Prince george’s County Public Schools: همه PGCPS بسته خواهد شد آغاز دوشنبه, مارس 16 سال 2020 از طریق جمعه, مارس 27.
  • مریلند-سرمایه های ملی پارک کميسيون برنامه و بخش از پارک ها و تفریح و سرگرمی: همه امکانات بسته خواهد شد با محدود پارک عملیات تعمیر و نگهداری. لغو همه برنامه ها و رویدادهای موثر خواهد بود دوشنبه, مارس 16.
  • The Prince george’s County Memorial Library System: همه کتابخانه ها بسته خواهد شد تا اطلاع ثانوی آغاز دوشنبه, مارس 16. برنامه های کمک رسانی رویدادهای اتاق جلسه فعالیت ها و خدمات گذرنامه معلق خواهد شد به طور نامحدود.

مانند fardia electronics در Facebook دنبال کنید @fardia electronics در توییتر به شرکت در گفتگو در مورد این مقاله و دیگران.

دریافت آخرین اخبار و روزانه سرفصل های ارائه شده به صندوق پستی ایمیل خود را با ثبت نام در اینجا.

© 2020 fardia electronics. تمام حقوق محفوظ است. این وب سایت در نظر گرفته شده است برای کاربران واقع در منطقه اقتصادی اروپا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>